Cuda w kuchni

kulinaria, przepisy kulinarne
Agora
2021-01-01
2021-01-01

Książka zawierająca mnóstwo wskazówek, co robić z tak zwanymi "resztkami z obiadu", które marnotrawstwem byłoby wyrzucać do kosza. Masz ziemniaki, których ugotowałaś za dużo? Zrób z nich gnocci, albo kopytka. Została ci czerstwa bagietka? Podpiecz ją i podaj jako grzanki do zupy krem, czy jako mniej kaloryczny zamiennik chipsów do dipu. Przejrzałe owoce warto przerobić na smoothie, sok, czy zrobić z nich placuszki. I tak dalej, i tak dalej.
Warto wykorzystać wszystko z lodówki, bo grzechem jest wyrzucać pieniądze w błoto i zapełniać śmietniki, gdy na świecie wciąż panuje głód, bieda czy trwa wojna, a tysiące ludzi nie ma co włożyć do garnka. Szanujmy żywność, kupujmy produkty rozważniej, najlepiej lepszej jakości. Będziemy zdrowsi, syci i zadowoleni, że potrafimy zarządzać domowymi finansami ;) ...

To książka kulinarna na łatwe proste wykorzystanie resztek jedzeniowych :) czasami fajna podpowiedz, bez szaleństw - tak po prostu zrób coś innego i zjedz. Wydanie śliczne, ale czy warte ceny

• Kulinarne przygody...🍕🍉🍟🍤🥝🍖🍩🍰😋
  • 52 książki - 2023
  • Z autografem
  • Polska Literatura
  • Niewymienialne

Dodaj cytat z książki Cuda w kuchni