Wampiraci. Czarne Serce

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Vampirates: Black Heart
wampiry, piraci
Klaudia

Nowy statek grasuje po oceanach,siejąc postrach i zniszczenie.Gdy odpływa przed świtem, na nabrzeżu można znaleźć czarną królową kier. to znak rozpoznawczy pięknej Loli Lockwood, która nosi dziwny tatuaż na oku, a krew sączy z drogocennego weneckiego kieliszka. Zuchwałe zbrodnie wywołują gniem Federacji Pirackiej. Cheng Li staje na czele oddziału łowców wampirów. Jej tajną bronią jest Connor Tempest. Grace, wstrząśnięta wyborami brata, poznaje tymczasem rodzinne sekrety.Przeszłość kryje straszliwą prawdę...ale i tajemnicę.

Lucy-chan | 2015-06-07

Czwarta część cyklu i tyle tajemnic! Czytałam ją jednym tchem i tylko czekałam aż w kolejnym rozdziale pojawi się tajemnicza Lola Lockwood <3
Grace zaskakuje swoim zachowaniem Connor również, książka godna polecenia nawet tym "nieco starszym" czytaj: 'ja' czytelnikom :D

Aazzrraaeell | 2013-11-15
Przeczytana: 15 listopada 2013

Bardzo ciekawa książka. Żałuję, że nie przeczytałam poprzednich części,no ale mówi się trudno.

Polaris | 2011-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2011

Trudno wymienić wszystkie zalety tej książki. Emocje podczas jej czytania były niesamowite! Przede wszystkim bohaterowie nie są nijacy, mają wyraźnie zarysowany charakter. Nie wszystko też układa się zawsze po ich myśli, co dodaje realizmu, a czego często brakuje w innych powieściach. Historia zawarta w tej części jest doskonale dopracowana i trzyma w napięciu. Pomysłowość autora nie zna granic.
To jedna z najbardziej emocjonujących powieści (jeśli nie najbardziej), jakie przeczytałem. Zastanawiam się, czy nie mam nowej ulubionej książki...

ReadingArcher | 2014-12-01
Na półkach: 2014, Przeczytane, Ulubione, Posiadam
Przeczytana: 01 grudnia 2014

To jest wręcz niemożliwe, ale ta seria staje się coraz bardziej ciekawsza! Coraz to nowe tajemnice zostają ujawnione, a książka już nieźle wpływa na emocje czytelnika. Co prawda trochę nie podoba mi się to, że Sidorio zrobił się taki łagodny, ale co poradzić... Za to pojawiła się bardzo ciekawa postać lady Loli, co jest dużym plusem. Ah no i to zakończenie... czekałam na to już od pierwszego tomu :D (Czytelnicy wiedzą na pewno, o co chodzi ;) )

Alexes | 2016-06-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 10 marca 2016

W tym tomie pojawiła się nowa postać Loli, kapitan statku Wagabundy.
Tom jest pełen akcji. bardzo ciekawa. Polecam jak resztę.

Edik | 2011-01-09
Przeczytana: 08 stycznia 2011

Zdecydowanie najlepsza jak dotąd część cyklu. "Źli" są tak fantastyczni, ze nie zwraca się uwagi na całkowite sztywniactwo "dobrych". Jednakże zrobiło się brutalnie i ludziom poniżej piętnastki raczej bym tej książki nie dała.
Czekam na tom piąty. :)

Caliope | 2013-11-21

Ok, niech będzie. Jedna z lepszych cz.całej serii. Mimo to mam wrażenie, że Sidorio mięknie z tomu na tom.

Azula Denir | 2015-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2015

Kolejna część książki mnie nie zawiodła. Na początku była dość nudna i nie miałam ochoty jej czytać ale potem stała się o wiele ciekawsza. Cały czas na mojej twarzy pojawiało się zniesmaczenie, szok i radość. Akcja toczyła się dość szybko i działo się wiele rzeczy, o które nie podejrzewałabym tej książki. Zakończenie całkiem mi się podobało bo mało co się wyjaśniło. Zostawiało w niepewności i nie dosycie. Mam ochotę przeczytać kolejną.
Ogólnie uważam całą serię za doskonałą a jednego z głównych bohaterów za wybitną postać. Justin Somper podbił moje serce i zakwalifikował się na listę moich ulubionych pisarzy.
Książkę polecam każdemu. Jest po prostu, jak dla mnie, genialna :)

mad02maddie | 2013-04-14
Na półkach: Przeczytane, Wampiry
Przeczytana: 15 lutego 2013

Moja ulubiona książka! Kocham Justina Sompera za to że połączył to co najbardziej lubię w książkach = wampiry, piraci, wartka akcja, lekki romans, groza, ciekawe postacie, wszystko trzymające w napiąciu...

Na moment a Grace i Lorcanem czekałam od 1 części :D

Bardzo polecam naprawdę!

Rena | 2012-01-08
Na półkach: Pożyczone, Przeczytane, *2012*
Przeczytana: 08 stycznia 2012

Książka zadziwiająca jak zawsze. Autor ma znakomity pomysł na książkę, jest bowiem inna niż cała reszta. Przez cały czas trzyma w napięciu i wciąga jak studnia. Skoda tylko, że nie jest znana. Polecam każdemu, kto lubi czytać fantastyki, a szczególnie trzymające w napięciu.