Czas złych baśni

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kroniki Drugiego Kręgu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza RUNA
8 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
smoki, fantastyka
Karodziejka

Wojna, toczona przez Northland z najeźdźcami z północy, przybiera coraz groźniejszą postać. Czy Lengorchia oficjalnie wesprze Northland, czy też obierze drogę biernej obserwacji? Politycy mówią, czas płynie i zdaje się, że tylko mała grupka lekceważonych „młodych” zdaje sobie sprawę, iż wrogowie nie zadowolą się jedynie Northlandem i zechcą sięgnąć po ich ojczyznę. Przyjaciele Kamyka muszą zdecydować, czy będą używać swoich magicznych talentów do ratowania życia czy do jego odbierania.

Na scenę wracają lengorchiańskie smoki. Czyż jest coś groźniejszego od tej żywej, latającej machiny do zabijania? Chyba tylko bardzo rozgniewany Władca Ognia.

źródło opisu: Agencja Wydawcza Runa, 2011

źródło okładki: http://www.runa.pl

Pola | 2014-09-14

Nieprzeczytane bo NIE MOŻNA SIĘ DOCZEKAĆ ... Czy będzie dojrzałą i przyjemną baśnią pachnącą sentymentem? czy trąci korkiem albo się zupełnie przeterminuje po 10 latach? Nie jesteśmy już nastolatkami i gust się wyostrza.

Justyna Krajewska | 2014-09-14

Czekam i czekam... i się chyba nie doczekam!

basia310 | 2016-09-05
zabłąkany_kefir | 2016-02-04