Renata 
23 lat, kobieta, status: Czytelniczka, dodała: 5 książek i 732 cytaty, ostatnio widziana 4 dni temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-10-21 17:40:38
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

To moja druga pozycja tej autorki i tak jak poprzednio jestem bardzo oczarowana zarówno fabułą, opisem przyrody, ale też różnorodnością każdej z postaci. Jestem zachwycona główną bohaterką, jej samodzielnością, walką o swoje. Jest dla mnie symbolem siły i odwagi. Czytałam z niecierpliwością i z wypiekami na twarzy! Mam szczerą nadzieję, że to nie ostatnia książka tej autorki jaką udało mi się... To moja druga pozycja tej autorki i tak jak poprzednio jestem bardzo oczarowana zarówno fabułą, opisem przyrody, ale też różnorodnością każdej z postaci. Jestem zachwycona główną bohaterką, jej samodzielnością, walką o swoje. Jest dla mnie symbolem siły i odwagi. Czytałam z niecierpliwością i z wypiekami na twarzy! Mam szczerą nadzieję, że to nie ostatnia książka tej autorki jaką udało mi się przeczytać.

pokaż więcej

 
2018-10-08 19:33:34
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Siostry Howard (tom 1) | Seria: Światowe Życie Ekstra

Bardzo dobrze mi się ją czytało. Troszkę lukrowana, słodka, ale o to w sumie chodzi. Miło czasem zrobić sobie taką odskocznię, gdzie wszystko ma szczęśliwe zakończenie. Romans, ale inny od wszystkich.

 
2018-10-04 19:55:22
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
 
2018-09-04 20:03:44
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Ktoś by powiedział ot, zwykły romans. I w zasadzie miałby rację. Książka krótka, ale pełna różnych emocji. Zarówno tych dobrych, jak i złych. Choć początkowo Sev nie do końca przypadł mi do gustu, to jednak z każdą stroną i rozdziałem byłam nim i Naomi zauroczona. Trzymałam za nich mocno kciuki! Bardzo się cieszę, że było mi dane przeczytać tą opowieść o nadziei na lepsze jutro.

 
2018-08-29 19:13:55
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Książka wpadła mi w ręce przypadkiem i przyznam szczerze, że początkowo nie czułam sympatii do Dagmary. Ale z rozdziału na rozdział z uwielbieniem czytałam tą opowieść. Jest pełna różnych emocji. Podziwiałam główną bohaterkę za jej oddanie, wierność i cierpliwość. Mimo iż historia nie jest zbyt rozbudowana to jednak potrafi być zaskakująca. Ubolewam jednak nad tym, że książka była tak krótka.... Książka wpadła mi w ręce przypadkiem i przyznam szczerze, że początkowo nie czułam sympatii do Dagmary. Ale z rozdziału na rozdział z uwielbieniem czytałam tą opowieść. Jest pełna różnych emocji. Podziwiałam główną bohaterkę za jej oddanie, wierność i cierpliwość. Mimo iż historia nie jest zbyt rozbudowana to jednak potrafi być zaskakująca. Ubolewam jednak nad tym, że książka była tak krótka. Wzruszyła mnie do łez. Piękna i z morałem. Mogę ją polecić zarówno mężczyźnie jak i kobiecie.

pokaż więcej

 
2018-08-21 20:13:49
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Książka ta wpadła mi w ręce przypadkiem. Ale pokochałam ją od pierwszych stron! Przede wszystkim jestem zauroczona Kazią. Osoba pełna dobroci, skromności, niosąca pomoc potrzebującym, nie myśląc przy tym o sobie i o swoich potrzebach. Każda z postaci jest cudownie nakreślona, każda ma swoje wady i zalety. Wbrew wszystkiemu, bardzo polubiłam Andrzeja. Współczułam mu i szczerze było mi go żal.... Książka ta wpadła mi w ręce przypadkiem. Ale pokochałam ją od pierwszych stron! Przede wszystkim jestem zauroczona Kazią. Osoba pełna dobroci, skromności, niosąca pomoc potrzebującym, nie myśląc przy tym o sobie i o swoich potrzebach. Każda z postaci jest cudownie nakreślona, każda ma swoje wady i zalety. Wbrew wszystkiemu, bardzo polubiłam Andrzeja. Współczułam mu i szczerze było mi go żal. Ta historia pełna jest morału. Jest również dowodem na to, że obcym można być pośród tłumu. A dom jest tam, gdzie zostawiło się swoje serce. Książka wycisnęła ze mnie nie jedną łzę i napewno na długo zagości w mojej pamięci.

pokaż więcej

 
2018-08-20 20:45:58
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Trzej muszkieterowie (tom 1) | Seria: Perły Literatury

I tak moja przygoda z muszkieterami dobiegła końca. Dzielni bohaterowie są przykładem wspaniałej przyjaźni. Atos zdecydowanie należy do moich ulubionych postaci! O ile pierwszy tom był przyjemny, sielankowy i pogodny, momentami wywołujący uśmiech, o tyle drugi był pełen trwogi, brutalności i śmierci. Zakończenie przeczytałam jednym tchem. Wspaniała i jakże tragiczna postać Milady!

 
Moja biblioteczka
454 149 2848
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (6)

Ulubieni autorzy (13)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (10)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd