Wampiraci. Martwa głębia

Justin Somper Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Wampiraci (tom 1.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Vampirates: Dead Deep
Wampiraci (tom 1.5)
fantastyka, fantasy, science fiction
9788310119483
wampiry piraci

Świetna historia. Jestem zauroczona jak Autor, w książce dla młodszych, przemycił tak barwne opisy i nutkę prawdziwej grozy. Czytałam z wypiekami na twarzy. Polecam.

Generalnie nie lubię między tomów, jeszcze wydanych jako osobne książki, często z małą ilością stron, a kosztujące jak pełnowymiarowe historie… Takie podejście miałam też do Martwej Głębi - czy tak doskonała historia potrzebowała uzupełniania?

Okazuje się, że mimo swej naprawdę niewielkiej objętości, bo ma ledwie 75 stron, jest naprawdę treściwa. Tak jak o tym myślę po...

Tom 2 serii o przygodach wampiratów jest równie ciekawa jak pierwsza. Polubiłam tę serię. :D

Świetne:) Opisuje jedną z przygód Connora, Barta i Jeza, rzucając światło na zachowanie Promyka w którejś z książek serii Wampiratów, bodajże trzeciej.

Nie widziałem wcześniej tej książki z całej serii wampiratów. Nie wiedziałem, że została wydana w jęz. polskim, a szukałem wszędzie.

Dokładnie dzień temu prezentowałam wam pierwszą część "Wampiratów", osób które znały książkę i którym się spodobała było o wiele więcej niż się spodziewałam. Dzisiaj chciałabym wam zaprezentować dopiero co opublikowany tom, który wyjaśnia skąd Connor i jego dwaj przyjaciele Bart i Jez mieli tatuaże po weekendowej przepustce - fragment na ten temat mogliśmy poznać podczas...

Dyskusje

• Chcę w prezencie