Wampiraci. Fala terroru

Cykl: Wampiraci (tom 2)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Vampirates: Tide of Terror
wampiry, piraci

Wampiraci. Fala terroru Wampiraci wrócili!Kolejne niezwykłe przygody bliźniąt Grace i Connora Tempestów oraz załóg statku piratów i wampiratów...CONNOR TEMPEST ma wprawdzie dopiero czternaście lat, ale wśród piratów czuje się jak ryba w wodzie. Musi jednak wybierać między lojalnością wobec towarzyszy z załogi, a lojalnością wobec siostry.GRACE TEMPEST nie uważa pirackiego życia za aż tak pociągają

Lucy-chan | 2015-06-07

Druga część wspaniałego cyklu "Wampiraci" i kolejna fala pozytywnych wrażeń z nią związanych. Najbardziej podobały mi się wątki z Grace ale jakże mogłabym nie wiedzieć co dzieje się z Connore'm? Przeczytałam ją bardzo szybko i jak na pewno połowa z Was, zakochałam się w Lorcanie :-) <3

Andadz | 2016-08-22
Przeczytana: 12 sierpnia 2016

Druga część przygód bliźniaków rzuconych na głęboką wodę. Tym razem czytelnik zaznajomiony już jest z uniwersum piratów. Akcja jest wartka, choć tytułowym wampiratom poświęcone jest, moim zdaniem, o wiele za mało uwagi. Główni bohaterowie, tym razem nierozdzieleni, przeżywają przygody na statku pirackim Diablo oraz w Akademii Piractwa. Czeka ich tam wiele zaskakujących sytuacji, które zmuszą dwójkę do przemyślenia i przewartościowania swojego życia. Książkę czyta się bardzo dobrze, akcja płynnie przechodzi od wydarzenia do wydarzenia, zakończenie mistrzowskie - aż chce się sięgnąć po kolejną część.

ReadingArcher | 2014-11-28
Na półkach: 2014, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 27 listopada 2014

Nieważne, że jestem już może minimalnie za stara na tą serię, bo w końcu jest przeznaczona raczej do trochę młodszych odbiorców - kocham tą serię, odkąd po nią sięgnęłam nie mogę zapomnieć o niej i zapewne nigdy nie zapomnę ;. Żałuję tylko, że wcześniej jej nie odkryłam :D.

Alexes | 2016-06-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 11 marca 2016

Książka bardzo ciekawa. Bardzo wciąga i da się ją przeczytać w około 3-4 goodziny.

dhampirka19 | 2013-11-03
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 03 listopada 2013

Bardzo fajne! Czytałam co prawda tylko wątki z Grace, ale książka bardzo mi się spodobała, jak dla mnie-oryginalny pomysł i miła akcja. Skończyłam czytać o 00.30, więc śmiało można powiedzieć, że dzisiaj.

Caliope | 2013-11-21

nudy, jeszcze raz nudy. Mam wrażenie, że autor sam nie wie czego chce od swoich głównych bohaterów.

Edik | 2010-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2010

Drugi tom okazał się bardzo rozczarowujący. Niewiele się działo, dzieciaki snuły się po stronicach i jakoś w 1/4 książki doszłam do wniosku, że autorowi brakło chyba na tę część pomysłów. Na dodatek zabił we mnie sympatię do bohaterów, którą odczuwałam po tomie pierwszym. Grace wyszła na małą przebiegłą manipulatorkę - niby bystrą, ale tak naprawdę bezmyślną. A Connor z całym swoim szermierczym talentem to dzieciak, którego łatwo omamić bo jest niesamowicie niedojrzały.
Nic to - przeczytam dalej, bo mimo wszystko, jestem ciekawa co się stanie. A jeśli ptaszki ćwierkają prawdę, tom 3 będzie znacznie lepszy.

AsiaG | 2016-05-14
Na półkach: Posiadam :), Przeczytane

Druga część przygód rodzeństwa Tempest nadal utrzymuje bardzo dobry poziom. Książka ta nie jest tylko przygodową, nic nie wnoszącą opowiastką, ale historią o ludzkich decyzjach, rozterkach, sile przyjaźni i cierpieniu. Dodatkowy plus dla autora za wciągającą fabułę i niebanalnych bohaterów. W tej książce nic nie jest do końca białe lub czarne, ludzie na pozór porządni mogą okazać się bezwzględni w osiąganiu wyznaczanych celów. Polecam gorąca czytelnikom w każdym wieku !

Blind | 2014-07-02

Po pierwszej części nie byłem pewien co do geniuszu tej powieści. Dałem się wkręcić dopiero po tej. A czym dalej tym co raz ciekawiej.

Dominika | 2011-06-04
Przeczytana: 10 lipca 2011