Wampiraci. Imperium nocy

Justin Somper Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Wampiraci (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
Empire of Night
fantastyka, fantasy, science fiction
9788310119483
Edyta Skrobiszewska
piraci wampiry młodzieżowe przygodowe akcja

Cóż to była za część! Tak wiele się działo! Niewątpliwie jedna z najbardziej emocjonujących historii. Akcja goni akcję, dzieje się mnóstwo rzeczy, dużo się dowiadujemy. Grace i Connor poznają swoje przeznaczenie, oboje są dampirami, pół-ludźmi, pół wampirami. Dostają zaproszenie od Sidoria i Loli, które przyjmują. Początkowo Grace mnie mocno irytowała, jej zachowanie bardzo...

Bardzo ciekawa książka, tak jak cała seria. Szybko się czyta, zaskakuje i wciąga. Ta książka ma trochę mroczniejszy klimat niż poprzednie części mimo to bardzo mi się podobała (może nawet bardziej ten klimat mi odpowiadał).
Polecam

Moim zdaniem jak do tej pory to właśnie ta część mi się najbardziej podobała. Jest sporo nieszablonowych zachowań głównych bohaterów, które to przejawiały się do tej pory - mam po prostu wrażenie, że ta część jest troszeczkę wyróżniająca się od wcześniejszych chociaż bywały momenty, że chciało się dosłownie wejść do książki i przemówić Grace do rozsądku :) Wszystkim...

<3 :* the best book <3 :* wspaniała

Piąty tom cyklu "Wampiraci" i ile tu zawiłośći! Nie powiem na początku uwielbiałam Grace ale po jakimś czasie zaczęła mnie delikatnie denerwować , no ale cóż każdy ma swoje zdanie prawda?
Jednakże książka wspaniała polecam ją gorąco ! :-)

PS. Mam nadzieję że wkrótce dorwę 6 tom cyklu. <3

Przez tą książkę znienawidziłam i pokochałam Sompera. Jest genialnym pisarzem i jego dzieła są przeze mnie wprost pochłaniane. Kocham jego styl pisania, fabułę jaką wymyślił i bohaterów. Moje serce rozpadło się na kawałki gdy w tej części uśmiercił kilku. Może nie kochałam ich aż tak by za nimi płakać ale byli ważni dla innych osób z książki i dla tego ich odejście mnie...

Lubię tą książkę. Naprawdę.
Ja tylko nie lubię Grace.
Umiem wybaczyć uśmiercanie bohaterów, dziwne zawiłości, no ogólnie- tolerancyjna jestem.
Ale takiej hipokryzji nie zniosę- w prawdziwym życiu i w książkach.
Byłabym jednak niesprawiedliwa, gdybym nie oddała honoru- bo tą pozycję naprawdę gorąco polecam!

"Imperium Nocy" czytało mi się z wielką przyjemnością, szybko i bardzo ciekawie. Było szokująco, przerażająco, smutno i wesoło. Było wiele do płakania oraz niesamowitych wydarzeń. Szybko zabieram się za ostatnią, niestety, część. Ocena: 10/10

Piąta część to część pełna wzruszeń. Niestety wiele postaci pożegna się tu z życiem.

Chcę zacząć od tego że niechętnie wzięłam tą książkę do ręki.Uważałam,że ta seria będzie taka jak inne o wampirach.Jednak autor dobrze się spisał łącząc piratów i wampiry. Wampiraci to książka o bliźniakach Connorze i Grace którzy mieżą się z dwoma różnymi światami.Grace trafia na nokturna,statek wampiratów.Connor na Tygrysa,statek Cheng Li.Bliźniaki dowiadują się,że ich...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje