Wiosna przynosi ukojenie

Okładka książki Wiosna przynosi ukojenie Karolina Wilczyńska
Okładka książki Wiosna przynosi ukojenie
Karolina Wilczyńska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Wrzosowa Polana (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Wrzosowa Polana (tom 4)
Czwarta Strona
2024-04-24
2024-04-24

Wspaniałe zwieńczenie serii. Szkoda, że trzeba się pożegnać z bohaterami. Ta seria zachęciła mnie do wyprawy w Góry Świętokrzyskie o do zobaczenia tych wszystkich pięknych miejsc!

Przez prawie całą książkę uważałam, że Wiosna będzie tą najlepszą. Cieszę się, że postać Bogny i Julki w końcu doszły do głosu, dzięki czemu poznaliśmy całą ich historię od początku. Również relacja Joanny i Daniela powoli rozkwita niczym pąki kwiatów. Ich uczucie jest bardzo delikatne, nieśmiałe oraz urocze.🌹🪻🌷
W tym tomie dwie panie Wanda oraz Maria zostały zepchnięte na margines, a ich rola sprowadzała się tylko do gotowania i robienia herbaty dla innych. Trochę szkoda, gdyż Wanda jako była lekarka naprawdę miała ciekawy życiorys. Tutaj była tłem, niewidzialną kurą domową, która piecze i gotuje.
Jeśli chodzi o Dianę, Martynę i Tobiasza, to myślę, że będziecie również zaskoczeni jak ja. Z tym, że u mnie nie było to pozytywne, wesołe zaskoczenie, ale poczucie zawodu i lekkiego zażenowania (co za farsa 😉 ). Nie wierzę, że przez tak długi czas, wspólne spotkania oraz rozmowy z przyjaciółką, pewne fakty nigdy nie wyszły na jaw lub były celowo pomijane. Tak poprostu się nie da :) Być może styl autorki mi nie podpasował, bo ja się na to nie nabrałam, ale może dla reszty nie ma to znaczenia 😀

W tym tomie dwie panie Wanda oraz Maria zostały zepchnięte na...

Jak ja się ucieszyłam kiedy zobaczyłam, że we Wrzosowej Polanie jest już wiosna 🙂

Jestem wielką fanką tej serii, więc od razu zabrałam się za czytanie!

Zima we Wrzosowej Polanie skończyła się dość zaskakująco a nawet bym napisała, że smutno bo głównej bohaterce Dianie spaliła się pracownia.

Kobieta nie ma łatwo bo nad głową znowu wiszą jej czarne chmury. Myślami jest gdzieś daleko i ponownie musi sprzątać ten cały bałagan, który się wkoło niej zrobił.

Wrzosowa Polana to jednak nie tylko Diana. Poznaliśmy tu historie innych fantastycznych kobiet: Martyny, Grety czy dawnej lekarki- cioci Wandy.

Poprzednie książki złapały mnie za serce ♥️ naprawdę ! Trochę żałuję, że to już koniec całej serii bo na Wrzosowej Polanie poczułam się gościem, mile widzianym gościem 🙂 żal opuszczać te wszystkie fantastyczne kobiety, które przeszły wiele i każda z nich ma swoją historię. Z nich wszystkich polubiłam najbardziej chyba Martynę, szalona dziennikarkę z głową pełna pomysłów mocno dążącą do celu.

@karolina_wilczynska_autorka dziękuję za piękną historię 🙂 miło było gościć w każdej porze roku we Wrzosowej Krainie.

Z czystym sercem polecam całą serię ! Nie pożałujecie !

francuska_na_obcasach

Jestem wielką fanką tej serii, więc od razu zabrałam się za czytanie!

• Mam do przeczytania
  • 2024 G
  • Czekam cierpliwie:)
  • Literatura obyczajowa, romans

Dodaj cytat z książki Wiosna przynosi ukojenie