Rachunek za szczęście, czyli caffe latte

Okładka książki Rachunek za szczęście, czyli caffe latte Karolina Wilczyńska
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Rachunek za szczęście, czyli caffe latte
Karolina Wilczyńska Wydawnictwo: Filia Cykl: Kawiarenka za rogiem (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Kawiarenka za rogiem (tom 3)
Filia
2019-10-02
2019-10-02
literatura polska marzenie poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa relacje międzyludzkie relacje rodzinne uczucie

Przyznaje bez bicia, że nie jest to mój gatunek książki. Ot, co kiedyś zaczęłam serię, więc ją skończyłam. Trochę irytowała mnie naiwna wiara bohaterki w Tymona. W ogóle nie byłam zaskoczona, że stanie się, co się stało. Po paru stronach wiedziałam, jak zakończy się ta książka. Nie przewidziałam tylko, że Miłka pogodzi się z Agnieszką. Do poduszki może być ;)

Przyjemne zwieńczenie sagi. Warto przeczytać całość dla odprężenia i wyciszenia myśli. Nie znajdziemy w niej górnolotnych frazesów, ale zwykłą, przyjemną atmosferę.

Lekko i szybko się słucha historii Milki z "Kawiarenki za rogiem". To już ostatni, trzeci tom serii i wszystko nareszcie się wyjaśnia. Bohaterowie drugiego planu wychodzą na plan pierwszy a Ci co gnębili sami nie mają zbyt dobrze. Czy Milka da radę i życie się do niej w końcu uśmiechnie? Polecam całą serię.

Świetnie się czyta. Losy Miłki, mimo że bajkowe, zachęcają do śledzenia

Świetnie się czyta. Losy Miłki, mimo że bajkowe, zachęcają do śledzenia

Główna bohaterka była irytująca we wszystkich tomach. Do końca moim zdaniem nic się zmieniła.
Poza tym bardzo nieciekawy głos lektorki momentami nie rozumiałam co mówi.

Poza tym bardzo nieciekawy głos lektorki momentami nie rozumiałam co mówi.

Lukrowe zakończenie serii.

Lukrowe zakończenie serii.

Ja tą ostatnią część przeczytałam najszybciej. Może dlatego, że wiele kwestii się wyjaśnia i rozwiązuje. Fajna opowieść o życiu.

Książka niewymagająca, dość przewidywalna ale wciągająca. Takie przyjemne czytadło na dwa wieczory.
Ocenę obniżam za literówki (było ich dziesiątki),co rozpraszało przy czytaniu.
Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego kot w poprzednich częściach zwany Włóczęgą w połowie tej tej stał się Wędrowcem? Czy to kolejne niedopatrzenie w korekcie czy czytając przegapiłam zmianę imienia?

Ocenę obniżam za literówki (było ich dziesiątki),co rozpraszało przy czytaniu.

Przy lekturze spędziłam naprawdę przyjemne chwile.
Bardzo wciągajaca książka, zresztą wszystkie trzy części czytało się lekko i przyjemnie

Przy lekturze spędziłam naprawdę przyjemne chwile.

Miłe zakończenie. Trochę się domyślałam że bohaterowie drugiego planu mogą mieć zaskakujące znaczenie. Seria miła, kobieca, przyjemna.