Słodki drań

Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Cocky Bastard
karollllllla

Stacja benzynowa gdzieś na pustkowiu Nebraski nie jest zbyt romantycznym miejscem, zwłaszcza kiedy jesteś w kiepskim humorze. Aubrey była. Znużona wielogodzinną trasą w perspektywie miała jeszcze wiele godzin dalszej jazdy. Uciekała przed swoją przeszłością, chciała ukoić złamane serce i rozpocząć nowe życie w Kalifornii. Chance, zarozumiały przystojniak z Australii, wkurzył ją od pierwszego wejrzenia. Był niesamowicie seksowny, ale do przesady arogancki. Dziewczyna przestałaby o nim myśleć pięć minut po odjechaniu ze stacji, gdyby nie problem z kołem, którego sama nie była w stanie zmienić. Również Chance nie mógł wyruszyć w dalszą podróż — nie umiał poradzić sobie z awarią motocykla. Chcąc nie chcąc, dalej pojechali razem.

Wkrótce Aubrey z zaskoczeniem odkrywa w tym pewnym siebie zarozumialcu najlepszego kompana podróży, jakiego mogłaby sobie wymarzyć. A i Chance wygląda na faceta, który również czuje do dziewczyny coś więcej. Wyprawa wydłuża się do kilku dziwnych, ale cudownych dni. Jest zabawnie, miło, a napięcie między nimi rośnie. Audrey coraz bardziej zakochuje się w przystojnym Australijczyku i wszystko zdaje się zmierzać do szczęśliwego końca, gdy któregoś dnia, zupełnie nieoczekiwanie, Chance znika bez pożegnania...

To opowieść o zabawnych przypadkach, namiętności i pożądaniu, ale również o trudnych wyborach, cierpliwości i przyjaźni. O rozterkach, smutku i tęsknocie za ukochaną osobą. Ta historia pełna jest zaskakujących zwrotów akcji, uśmiechów, łez i radości. Od kart tej książki nie oderwiesz się aż do ostatniego zdania!

Po prostu zniknął... Tego się nie robi takiej dziewczynie!

źródło opisu: editio.pl

źródło okładki: editio

magia_stron | 2019-03-06

Piękna historia! Duet autorek Vi Keeland i Penelope Ward sprawdza się śpiewająco. Ich książki czytają się same. Może zacznę od tego, że przy Słodkim Draniu przy pierwszych ok 60 stronach ( jak również kilka razy później ) wybuchałam co kilka stron niepohamowanym, czystym, oczyszczającym śmiechem.
Do tego stopnia rozbawiło mnie kilka scen, że musiałam przytoczyć fragmenty mojemu partnerowi – rezultat: śmialiśmy się razem. Naprawdę dawno nic tak mnie w książce nie rozbawiło jak sytuacje, które spotkały głównych bohaterów, Aubrey I Chance.

Jednak książka nie opiera się tylko i wyłącznie na przezabawnych scenach. Nazwałabym ją słodko – gorzką. Mnogość emocji jaką książką wywołuje jest trudna do oddania w kilku słowach. To trzeba przeczytać.

Powieść urzeka i chociaż jest typowym romansem, to ma w sobie to coś. Coś co sprawia, że zatracasz się w tej fikcyjnej historii całkowicie. Historia Aubrey I Chance zaczyna się na stacji benzynowej, gdzie poznają się przez jakżeby...

itysiek_reads | 2019-03-10
Przeczytana: 10 marca 2019

„Słodki drań” to kolejna książka, która wyszła spod pióra genialnego duetu – Penelope Ward i Vii Keeland. Mam wrażenie, że każda ich powieść, po którą sięgnę, spełni moje oczekiwania! Tak było i w tym przypadku.

Aubrey postanawia diametralnie zmienić swoje życie – po zawodzie miłosnym pakuje się i wyjeżdża do Kalifornii. Na drodze do nowego życia spotyka Chance’a, bezczelnego i cholernie przystojnego Australijczyka. Wyjątkowy zbieg okoliczności sprawia, że w dalszą podróż udają się razem, przy okazji zabierając ze sobą nietypowego towarzysza podróży. Po drodze nie zabraknie przygód, a rodzące się między nimi uczucie powoli wymyka się spod kontroli.

Książki tych autorek uwielbiam za poczucie humoru i pozytywną energię, bijącą z ich historii! Uśmiałam się bardzo, czytając o perypetiach Słodkiego Drania i Księżniczki. Nie brakowało emocji, wzruszeń, namiętności i wspomnianego humoru. Gulasz aka Pixy przebił jednak wszystko!
Męscy bohaterowie stworzeni przez autorki zawsze...

Kasiek | 2019-03-27
Na półkach: 2019, Przeczytane
Przeczytana: 24 marca 2019

Tytuł nie zachęcał, okładka też nie wzbudziła żadnych emocji, ale dałam szansę tej książce. Początkowo żałowałam, bo akcja trochę się wlokła, jednak z czasem nabrała tempa i nawet wzbudziła zainteresowanie. Ksiażka podzielona jest na dwie części ze względu na przestrzeń czasową i ze względu na narrację. Pierwszą część widzimy oczami Aubrey, natomiast akcja drugiej dzieje się po dwóch latach, a jej narratorem jest Chance. Muszę przyznać, że częściowo zaskoczył mnie przebieg wydarzeń jeśli chodzi o Chance'a. Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Oczywiście zakończenie jest do przewidzenia, jednak autorka potrafiła na tyle namieszać, aby choć trochę zaskoczyć. Nie jest to pozycja, do której chciałabym jeszcze powrócić, ani taka, którą szczególnie bym poleciła, ale z braku innych książek pod reką można po nią sięgnąć.

Joanna J | 2019-03-22
Przeczytana: 21 marca 2019

Zabawna, intrygująca, erotyczna i słodka, czyli książka w sam raz na samotny wieczór. Autorki ponownie stanęły na wysokości zadania i stworzyły opowiadanie w którym możemy się bez reszty zatracić. Czytało się tak dobrze i szybko, że aż czuć niedosyt :)

Czytaanna | 2019-03-24
Przeczytana: 24 marca 2019

Jak zwykle autorki nie zawiodły. Lekki, przyjemny romans, który czyta się z wielkim zainteresowaniem do samego końca.

Zasiadając do czytania wyobrażałam sobie Słodkiego drania trochę inaczej. Myślałam że będzie kolesiem łamiące niewinnej zakochanej w nim dziewczynie serce. A tu mała niespodzianka. Może i złamał,ale próbował swoimi dobrymi uczynkami i miłością je odzyskać.

No i ta koza, jako ich nieślubne dziecko, która mnie rozbawiła. Rozumiem pies, kot, ale koza ??? Ale oto chyba chodzi autorom, o tą inność po to żeby zachęcić czytelnika i wywołać u niego uśmiech. Bardzo ten pomysł mi się spodbał.

Lektura bardzo fajna z delikatnym sexem. Polecam bardzo.

slammed | 2019-03-13
Przeczytana: 13 marca 2019

Historia Słodkiego drania już od pierwszych stron dzieje się bardzo szybko, może aż za szybko. Często też miałam takie poczucie zażenowania z powodu myśli, głównej bohaterki Aubrey. Lecz, gdy tytułowy Słodki drań postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wepchał się jej do auta, by z nią pojechać do Kalifornii... tu zaczęła się taka zabawa, że nic, tylko szczerzyłam się do książki.

To było takie urocze jak Chance zmuszał Aubry do mówienia rzeczy, które ją zawstydzały. :D Mówię Wam, to było świetne obserwować jej wewnętrzną walkę, by nie mówić czegoś, aż w końcu się poddawała i ogółem jej konwersacje z Chancem, który był pewny siebie, zabawny, trochę zarozumiały, były epickie. Po prostu epickie. Ich przygody małe i duże podczas podróży były takie, że się nie nudziłam a koza rozwaliła system. Już dużo słyszałam, jak każdy zachwala tę kozę, bo kurczę, ona przejęła tę książkę. :D Nie ma mowy, by się nie śmiać na to, co ona odwalała.

Vegas.. Vegas był taki piękny, ale bolesny, nie tylko...

TINA | 2019-03-15
Na półkach: 2019, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 15 marca 2019

"Słodki drań" to czwarty wydany przez EditioRed tom duetu rewelacyjnych autorek Vi Keeland i Penelope Ward. Kolejna część komedii romantycznej, która bawi, wzrusza i pobudza wyobraźnię... Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona po jej skończeniu, powiem więcej - ta seria na stałe została jedną z moich ulubionych! Właśnie ze względu na niebanalne historie i dużo humoru, który sprawia, że lekturę pochłaniamy z przyjemnością.
Relaks gwarantowany! Polecam bardzo każdą z osobna i z niecierpliwością czekam na kolejne książki tych autorek :)

Book_and_caffeine | 2019-03-09

Tak się wciągnęłam w tą książkę, że jakby mi tu meteoryt pieprznął to nawet bym go nie zauważyła.

Uwielbiam ten duet! Autorki książki po prostu miażdżą. Ich świńskie książki dla dorosłych to mieszanka sarkastycznego, ostrego i seksownego humoru z wywołującym dreszczyk erotycznym napięciem i namiętnymi scenami.

Tym razem mamy historię Aubrey, która właśnie rozstała się ze swoim chłopakiem fajfusem Harrym i jest na etapie zmiany swojego życia.
Los sprawia, że na swojej drodze ku nowemu z Chicago do Kalifornii spotyka seksownego kolesia. Już przy pierwszej ich wymianie zdań zaczyna iskrzeć. Tak się składa, że jemu psuje się motocykl i zostają skazani na wspólną podróż, która prowadzi przez szalone Las Vegas. Jakby tego było mało po drodze dorabiają się oryginalnego zwierzaka, którego biorą pod swoją opiekę. Wszystko luz, blues i orzeszki aż nagle okazuje się że słodki drań znika. Aubrey dwa lata próbuje dojść do siebie. Układa sobie życie na nowo aż pewnego dnia jej tajemniczy...

Kiedy tylko w zapowiedziach widzę nową powieść duetu Vi Keeland i Penelope Ward od razu trafia ona na moją listę must have, bo nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie przeczytać czegoś, co razem stworzyły. Uwielbiam ich poczucie humoru oraz lekkość, z jaką piszą. Czy Słodki drań sprostał moim oczekiwaniom?

motheroftworeads | 2019-03-12

„Wracając tamtego wieczora do domu, podjąłem ciężką decyzję. Zejdę jej z oczu na jakiś czas. Dam jej trochę przestrzeni. Podobno jeśli wypuścisz coś z rąk i to coś do ciebie nie wróci, tak naprawdę nigdy do ciebie nie należało. Choć zważywszy, że to ja pierwszy ją opuściłem, chyba niczego nie da się przewidzieć.”

Aubrey pragnąc rozpocząć nowe życie, postanowiła przenieść się do Kalifornii. Podczas postoju na stacji benzynowej poznaje Chance’a – przystojnego Australijczyka, który od razu wydał jej się zarozumiały i arogancki. Pech chciał, że w jej aucie przebiło się koło, i zmuszona była poprosić go o pomoc, ponieważ sama by sobie z tym nie poradziła. Wtedy Chance zaproponował, że jej pomoże, ale w zamian będzie mógł zabrać się z nią w dalszą trasę, ponieważ jego motocykl uległ awarii. Wraz z każdym przebytym wspólnie kilometrem do Aubrey dociera, że Chance wcale nie jest tak zły na jakiego wygląda, a podróż z nim jest naprawdę zabawną i fantastyczna przygodą. Wkrótce się w nim...