Płonąca namiętność

Okładka książki Płonąca namiętność K. Bromberg
Okładka książki Płonąca namiętność
K. Bromberg Wydawnictwo: Editio Cykl: Życiowi bohaterowie (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Życiowi bohaterowie (tom 2)
Combust
Editio
2019-06-18
2019-06-18
2018-01-29
Marcin Kuchciński
współlokator bracia strażak przeszłość przyjaźń seks cierpienie pożądanie uczucia miłość rozczarowanie

Przyjemna historia o miłości i pokonywaniu swoich kompleksów, traum.

Przyjemna historia o miłości i pokonywaniu swoich kompleksów, traum.

I po raz kolejny pani Bromberg mnie nie zawiodła. Jest kilka pikantnych scen - ok, ALE przede wszystkim to książka o samoakceptacji. O tym, że mamy kompleksy - jedne w sercu, niewidoczne, inne łatwe do zauważenia rzutem oka. Że nie każdy kto wygląda na "osobę z okładki magazynu" jest pusty i głupi i kocha się bezwarunkowo. Że ludzie gadają, bo sami są nieszczęśliwi i szczekając za plecami innych podnoszą swoją własną samoocenę.
To ten tym erotyka-romansu, który zdecydowanie polecam. Bo uczy. Uczy przede wszystkim empatii.

Standardowy romans.
Poprawny i wywołujący właściwe emocje.
Nie wydumany, nie przesadzony.

Standardowy romans.
Poprawny i wywołujący właściwe emocje.
Nie wydumany, nie przesadzony.

Na półkach: , , , , , , , ,

„Bez względu na wszystko.”
Dylan nienawidzi strażaków a teraz, ukrywając się przed zdradzieckim chłopakiem, muzykiem, i całym światem, mieszka u jednego z nich. Jej gospodarzem jest Grady, najmłodszy z braci Malone, który nosi wiele blizn z czego nie wszystkie są widoczne dla oka.
„Wszyscy mamy jakieś blizny. Niektóre są widoczne. Inne nie. Ale zawsze są dowodem na to, że jesteśmy silniejsi niż to, co próbowało nas zranić.”
Na początku ona za nim nie przepadała. Później się zaprzyjaźnili.....

Ta część podobała mi się dużo mniej, niż pierwsza. Może z uwagi na charaktery bohaterów a szczególnie Dyl, której jakoś nie dałam rady polubić i nie do końca umiem wskazać dlaczego. Była dla mnie jakaś niewyraźna i bezosobowa. Przez dwa lata dawała sobą dyrygować aby nagle uciec i się ukryć dalej dając sobą pomiatać. Zakończenie też nie dało mi wszystkich odpowiedzi na to jak rozwinęły się pewne wątki.
Generalnie czuję spory niedosyt….

„Słowa zawsze mają swoje znaczenie.”

„Bez względu na wszystko.”

Kolejny tom serii życiowych bohaterów, to kolejna przepiękna i wzruszająca historia. Choć tutaj okładka znowu pokazuje nam, że będzie gorąco i to nie tylko przy pożarach, to jednak najważniejsza w tej historii jest fabuła. Fabuła, która swoją drogą jest mega chwytająca za serce.

Trauma przeżyta przez naszego głównego bohatera i leczenie ran po poprzednim związku bohaterki to będzie ciężki orzech do zgryzienia. Autorka opisuje w swojej książce wszystkie sytuacje i sceny w taki sposób, że czytelnik ma wrażenie, że został wciągnięty do świata powieści. Każda karta tej historii to nowa dawka emocji, których z jednej strony jest cała masa, a z drugiej natomiast, pomimo ich ogromu, zdecydowanie nie przytłaczają czytelnika!

Polecam całym sercem.

Szybko się czyta, ma fajnych bohaterów, porusza ważne i trudne tematy.
Czas na najmłodszego z braci.

Szybko się czyta, ma fajnych bohaterów, porusza ważne i trudne tematy.
Czas na najmłodszego z braci.

Moja ulubiona część o braciach Malone. Zabawna, wzruszająca mówiąca o pokonywaniu własnych lęków, słabości i kompleksów oraz akceptowaniu ich. Polecam.

Kolejna książka z serii „Życiowi bohaterowie” pod tytułem „Płonąca namiętność”. Dużo jest w niej namiętności, ale też i ognia, bo główny bohater to Grandy- strażak.
Na jego drodze, a dosłownie do jego mieszkania jako współlokatorka wprowadza się urocza Dylan. Iskrzy pomiędzy nimi od samego początku...
Jak zawsze autorka porusza temat traum i ciężkich doświadczeń. I dlatego uwielbiam wszystkie powieści tej autorki.

Jak zawsze autorka porusza temat traum i ciężkich...

Świetnie zbudowani bohaterowie z własnymi kompleksami. Bardzo mądrze napisana książka, która niesie tez przesłanie. Nawet nie jedno. Było czuć tą chemię między bohaterami. sceny erotyczne nie były tak rażące i na pierwszym miejscu, jak nie kiedy w innych książkach, że autorka zapomina o głębi książki.

Bracia są cudowni, bardzo mi się podobają ich postacie, nie są jacyś na maxa natarczywi z seksem jak w większości książek tylko normalnie ludzie po przejściach i to nie byle jakich.

K. Bromberg Płonąca namiętność Zobacz więcej
K. Bromberg Płonąca namiętność Zobacz więcej