Młodziej, piękniej, zdrowiej. Sprawdzone sposoby, jak dbać o urodę

Wydawnictwo: Znak
uroda, pielęgnacja, zdrowie
poradniki
Aleksandra Wilk

Każda z nas chce się czuć młoda, piękna i cieszyć się zdrowiem. Często w codziennej gonitwie brakuje nam czasu, aby odpowiednio zadbać o siebie. Julita Bator – zapracowana mama, autorka, która zrewolucjonizowała myślenie o zdrowym odżywianiu, tym razem pokazuje, jak zadbać o urodę. Udowadnia, że tak naprawdę niewielka zmiana nawyków i zastosowanie się do jej porad pozwoli zachować jędrną...

Julita Bator – zapracowana mama, autorka, która zrewolucjonizowała myślenie o zdrowym odżywianiu, tym razem pokazuje, jak zadbać o urodę. Udowadnia, że tak naprawdę niewielka zmiana nawyków i zastosowanie się do jej porad pozwoli zachować jędrną skórę, zdrowy wygląd i wydłuży nasze życie.

Dowiesz się, gdzie znaleźć naturalny kolagen, jak przygotować warzywne bomby witaminowe i co wsypać do kąpieli, żeby zrobić detoks skóry. Poznasz plan odnowy organizmu i sposoby na naturalny lifting twarzy oraz uzyskasz praktyczne wskazówki, jak kupować kosmetyki.

Autorka dzieli się z Tobą swoim doświadczeniem. Zebrała najlepsze i sprawdzone sposoby, aby bez wysiłku i przy okazji codziennych czynności, wyglądać młodziej, piękniej i zdrowiej.

Julita Bator – autorka superbestsellera „Zamień chemię na jedzenie”, która zrewolucjonizowała myślenie o zdrowym odżywianiu. Tym razem pokazuje, jak zadbać o urodę, i odkrywa wszystkie sekrety naturalnej pielęgnacji. Prywatnie mama trójki dzieci.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl

źródło okładki: http://www.znak.com.pl

olivvvvka | 2017-05-08
Przeczytana: 08 maja 2017

Skusilam się na kupno tej książki, ponieważ to właśnie debiut tej autorki ("Zamień chemię na jedzenie") odkrył przedemna świat barwników, pestycydów, cukrów i wszelakich sztucznych dodatków, które oszukują nasze kubki smakowe udając prawdziwe jedzenie. Z tą książką nie było inaczej, znów dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy jak dbać w naturalny sposób o urodę wewnętrznie i zewnętrznie. Autorka ma lekkie pióro, a opisane rzeczy są przetestowane na niej samej i jej rodzinie.
Odjelam gwiazdki ponieważ niejednokrotnie czułam niedosyt spowodowany ogólnikowością opisywanych zagadnień. Dlatego można potraktować tę książkę jako wstęp do zgłębiania zagadnień naturalnej pielęgnacji.

Patrycja | 2017-07-02
Przeczytana: 01 lipca 2017

Myślę, że jest to bardzo fajna książka dla osób początkujących w temacie naturalnej pielęgnacji i zdrowego odżywiania. Ale dla osób choć trochę obeznanych w temacie będzie to podsumowanie wiedzy, pozycja ta raczej nie wniesie niczego nowego. Z plusów: pięknie wydana książka, lubię taki papier <3 Miło i przyjemnie się czyta. Plusem jest też możliwość zajrzenia w przypisy, a następnie doczytanie sobie tego, co nas najbardziej interesuje. Minus: jak dla mnie zbyt mało szczegółów, myślałam, że będzie więcej przepisów na domowe kosmetyki, książka raczej na laików.

Kasia | 2017-07-16
Przeczytana: 16 czerwca 2017

Poradnik Julity Bator to dobry pomysł dla tych, którzy chcą realnie zmienić coś w swoim codziennym życiu i w sposób niewymagający kosmicznych wydatków ani dużej ilości czasu zacząć żyć po prostu zdrowiej.

Cała opinia:

Zosia Nocoń | 2017-08-15

‘’Młodziej, piękniej, zdrowiej’’ to już druga książka Julity Bator, która miałam okazje przeczytać. ‘’Zamień chemie na jedzenie’’ była jedna z pierwszych książek o takiej tematyce i dużo wniosła do mojej świadomości na temat żywienia. Po tak wysoko ustawionej poprzeczce miałam wysokie oczekiwania szczególnie z powodu że w ostatnim czasie na rynku mieliśmy wysyp takich publikacji, więc kiedy już trafiła w moje ręce bardzo się ucieszyłam. Okazała się lekturą która czytałam z przyjemnością, i dostarczyła mi inspiracji której oczekiwałam. Idealnie sprawdzi się dla osób które, dopiero rozpoczynają przygodę z naturalna pielęgnacją. Dla bardziej zaawansowanych będzie to bardzo dobre usystematyzowanie nabytych już wiadomości lub ich dopełnienie.

śmieszniasta808 | 2017-09-12
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 12 września 2017

Bardzo dużo ciekawych porad i pomysłów, oraz nowych spojrzeń na niektóre rzeczy.

halowerciaa | 2017-10-15
Magrel | 2017-10-10