Przepis na zdrowie

Julita Bator Wydawnictwo: Znak poradniki
Znak
poradniki
2019-11-11

Autorka jest matką i to widać - to właśnie wychowywaniu dzieci poświęcona jest większa część książki. Według mnie to nijak ma się do tytułu, a całość była rozczarowaniem.

Ciekawe wywiady z bardzo kompetentnymi i doświadczonymi specjalistami. Inspirująca :)

Świetna książka, arcyciekawe wywiady z niezwykle kompetentnymi ludźmi, jedynie pierwszy kompletnie mnie nie interesował i nie uważam zawartych w nim kwestii za interesujące.

Bardzo polecam!

Zbiór rozmów ze specjalistami, porady na powszechne bolączki. Czy skuteczne? Nie wiem... trzeba sprawdzić na sobie ;)

Zabieram się za książkę ✅Przepis na zdrowie 📖 Julita Bator
Może znacie wcześniejszą pozycję tej autorki
Zamień chemię na jedzenie, bardzo ciekawa i pouczająca.
Tym razem autorka przeprowadziła wiele rozmów z wieloma specjalistami, czego rezultatem jest ta książka. Zawiera ona wiele konkretów, ćwiczeń i specjalistycznej wiedzy. Czytam ją po kawałku i przyswajam wiedzę....

• Pop
  • Przeczytane 2020 rok.
  • Czeka
  • Sztuka jedzenia i zdrowia
  • Poradniki, Popularnonaukowe
  • NA ZDROWIE 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Przepis na zdrowie