Młodziej, piękniej, zdrowiej. Sprawdzone sposoby, jak dbać o urodę

Okładka książki Młodziej, piękniej, zdrowiej. Sprawdzone sposoby, jak dbać o urodę
Julita Bator Wydawnictwo: Znak poradniki
poradniki
Znak
2017-04-24
2017-04-24
uroda pielęgnacja zdrowie

Każda książka Julity to doskonały poradnik o tym jak żyć pięknie i zdrowo. Dużo ciekawostek, przydatnych informacji oraz klika przepisów.
Uwielbiam jej wcześniejsze publikacje ale ta też przypadła mi do gustu.

Dużo ciekawych informacji podana w przystępny sposób.

Daje 8, chociaż zazwyczaj nie czytam książek tego typu. Ocena jest tak wysoka, bo dzięki tej książce zmotywowałam się do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy. Znajdziecie w niej kilka ciekawych przepisów, wskazówki jak w naturalny sposób zachować młodość i zdrowie oraz jak znaleźć alternatywy dla niektórych kosmetyków, które mogą uczulac. Polecam.

Może i jest tu parę fajnych rzeczy, ale na pewno nie takich, których nie ma w internecie. Brak tu mądrości objawionych i miałam wrażenie, jakby styl pisania był skierowany do osób, jak to sama autorka ujęła "w pewnym wieku", które nie mają absolutnie pojęcia o tym, co dla zdrowia, młodości i piękna jest dobre.

Każda kolejna książka autorki jest hitem, ta również do nich się zalicza. Nie zawiodłam się. Dużo ciekawych informacji na temat urody, sposobu odżywiania i zdrowia. Czyta się szybko i przyjemnie, na pewno będę do tej pozycji wracała nie raz. Wiele interesujących i pomocnych porad, które z pewnością wprowadzę do swojego życia.

Bardzo interesujące zestawienie pomysłów na poprawę urody i zdrowia :)

Praktyczna książka. Polecam.

1995

Na półkach: , , , , ,

Podobnie jak inna książka autorki - Zmień chemię na jedzenie, tak i ta zmieniła mój sposób postrzegania rzeczywistości i postępowania. Zaczęłam być świadomym konsumentem a co za tym idzie zakupy stały się uciążliwe bo tak trudno znaleźć w tym gąszczu wartościowe produkty. Książka zdecydowanie przydatna, chociaż w niektórych sprawach czuję niedosyt. Polecam.

Książka jest podzielona na 3 części. Pierwsza część jest najobszerniejsza, zawiera m. in. omówienie czynników, które mają wpływ na procesy starzenia (mała ilość kolagenu, opalani się itp.). W drugiej części Autorka proponuje plan odnowy (detoks organizmu za pomocą różnych metod, masaże twarzy, unikanie pewnych grup produktów). W części trzeciej poruszona została m.in....

Przydatne porady urodowe i zdrowotne zebrane w jednym miejscu. Idealna dla tych, którzy czują się przytłoczeni ilością sprzecznych informacji w internecie. Czytałyśmy z mamą i teraz stosujemy wskazówki w praktyce. Są tu zarówno podstawowe kwestie, ale też wiele nowych dla nas rzeczy. Dużym plusem są sprawdzone przez autorkę metody, przepisy. Warto przeczytać i stosować :)

• Poradniki
  • Zdrowie
  • 2018
  • Chcę w prezencie
  • Uroda

Dodaj cytat z książki Młodziej, piękniej, zdrowiej. Sprawdzone sposoby, jak dbać o urodę