Nr 17

Tłumaczenie: Joanna Gorczycka
Wydawnictwo: Czytelnik
No. 17
Elika77

DWA SŁOWA OD TŁUMACZKI: Szanowny i jakże ceniony przeze mnie Czytelniku! Jeżeli jesteś przyjacielem Bena (z innymi nie gadam), to... lub * go! Ale nie mów tak jak on! Wystarczy nam jeden, niedościgniony zresztą, Wiech. Mowa Bena to jego osobista specjalność. Ten angielski obieżyświat popełniał na tle gwary londyńskiej swoje własne, indywidualne grzechy ciężkie, średnie i najlżejsze. Do Polski...

DWA SŁOWA OD TŁUMACZKI:
Szanowny i jakże ceniony przeze mnie Czytelniku! Jeżeli jesteś przyjacielem Bena (z innymi nie gadam), to... lub * go! Ale nie mów tak jak on! Wystarczy nam jeden, niedościgniony zresztą, Wiech. Mowa Bena to jego osobista specjalność. Ten angielski obieżyświat popełniał na tle gwary londyńskiej swoje własne, indywidualne grzechy ciężkie, średnie i najlżejsze. Do Polski przeniósł się również z owymi indywidualnymi grzeszkami - bo jakżeby inaczej?! My jednak - kochając Bena - nie grzeszmy!

* od "lubić".

źródło opisu: okładka