Anioł zniszczenia

Demolition angel
83-7311-645-1
bomba, śledztwo, agent
dona

Próbując rozbroić bombę, podłożoną w miejscu publicznym, ginie pirotechnik Charlie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Carol.
Do pomocy przybywa agent specjalny Jack. Oboje z determinacją angażują się w tropienie sadystycznego "Mr Reda". Jednak Carol nie domyśla się kim jest agent...

Shimik | 2016-02-01

Szaleniec iłujący się w bombach. Z wielką przyjemnością je detonuje. Po każdym wybuchu są ofiary. Można powiedzieć, że bombiarz przypomina mi Rico z jego żądzą zniszczenia. Czy trafnie to ująłem? Wątpię! Ale jest na czasie:D Wiadomo Pingwiny z Madagaskaru:P Jest bomba i wybuch i tak cały czas. W skrócie o tym jest książka. Trzeba mieć na prawdę ogromną ochotę by to przeczytać...

Jeanpaul | 2012-03-16
Przeczytana: 15 marca 2012

Książkę dobrze się czyta, ciekawa akcja, wyraziste sylwetki bohaterów pozytywnych i negatywnych. Czytelnik może poznać od kuchni pracę pirotechników z wydziału terrorystycznego policji. Zakończenie w moim odczuciu lekko nie dopracowane, ale jako całość prezentuje się bardzo dobrze (kawałek dobrej literatury sensacyjnej). POLECAM!

Mila | 2012-10-03
Przeczytana: 20 września 2012

Wartka akcja, fajnie napisana; przybliża pracę pirotechników, co rzadko widuje się w książkach. Polecam!

Mirae | 2010-12-28
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Mój pierwszy kryminał. Od tek książki zaczęła się moja zabawa z kryminałami, polecam gorąco!

SebastianCwik | 2013-01-17
Przeczytana: 03 stycznia 2013

Genialny kryminał o ładunkach wybuchowych. Polecam !

odawido | 2011-12-13
Przeczytana: 2010 rok

Mister RED w akcji. POLECAM

Alfa | 2012-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2012

Jest to pierwsza książka, na którą na trafiłam i która w tak szczegółowy sposób opisuje pracę pirotechników. Akcja rozwija się dość szybko, ale niestety w książce zdarzają się również przestoje. Przez to książka nie trzyma w napięciu. Teoretycznie rozważania bohaterki o piciu itd w końcu robią się nudne.
Mam wrażenie, że autor trochę przekombinował. Nie przekonało mnie też zakończenie książki, ponieważ wiem, że można było z takiego tematu wyciągnąć więcej.
Polecałabym tylko jako lekką lekturę na wakacje czy wieczór.

killgates | 2013-01-08

Dobra książka sensacyjna. Wciąga. Szczegółowe opisy, wyrazistość bohaterów, lekkość w czytaniu wyróżnia ją od innych tego typu słabych książeczek. Polecam.

toomany | 2017-02-14
Przeczytana: 2004 rok