King

Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
King
karollllllla

King to facet, którego nie chciałabyś wkurzyć. Nikt by nie chciał. Jedyną walutą, jaką przyjmuje w odwecie jest krew, pot albo seks. Ewentualnie wszystko naraz. Nie warto z nim zadzierać. Doe, bezdomna dziewczyna z ulicy, straciła pamięć. Nie ma pojęcia, kim jest, ale zrobi wszystko, żeby przetrwać. Kiedy Nikki, jej koleżanka z ulicy, zabiera ją na imprezę z okazji wypuszczenia Kinga z...

Doe, bezdomna dziewczyna z ulicy, straciła pamięć. Nie ma pojęcia, kim jest, ale zrobi wszystko, żeby przetrwać. Kiedy Nikki, jej koleżanka z ulicy, zabiera ją na imprezę z okazji wypuszczenia Kinga z więzienia, Doe decyduje się zrobić cokolwiek, byle tylko przeżyć kolejny dzień.

Przyszłość Kinga właśnie się waży, a Doe najpierw musi odkryć tajemnice własnej przeszłości. Kiedy bohaterowie się spotkają, nauczą się, że czasem rozsądek, pożądanie i serce w ogóle nie chcą współpracować

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/king/

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/king/

mclena | 2015-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2015

Rewelacyjna! Co prawda może nie dla każdego, ze względu na wulgaryzmy i charakter książki, ale jeśli ktoś szuka prawdziwego samca alfa, to znajdzie go tutaj. Akcja toczy się w kręgu narkotykowym, więc nikt nie powinien oczekiwać kwiatów i jednorożców, ale nie jest to też pozycja z działu typowo hardcorowego. Autorka stworzyła fantastycznych i wyrazistych bohaterów.
Z całego serca pokochałam Preppy'ego i jego muszki. <3 :)
Na początku nie mogłam się wkręcić, Prolog wskazywał, że lektura będzie przerysowana, więc co rusz odkładałam książkę, ale kiedy pojawiła sie Doe wszystko się zrównoważyło i nie mogłam sie oderwać. Przestępuję teraz z nogi na nogę, bo drugi tom zostanie opublikowany za 15 dni, a zakończenie troszkę mnie zaskoczyło.
Główne postacie to King - gruba szycha w świecie narkotykowym, który w raz z przyjacielem Preppy'm prowadzą własny "biznes", oraz Doe - dziewczyna, która po tajemniczym wypadku z powodu amnezji ląduje na ulicy. Poznaje Nikki - prostytutke i ćpunkę,...

rinos | 2015-09-04
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 28 maja 2016

King - facet z piekła rodem, tajemniczy jaskiniowiec, prowadzący nielegalny biznes wraz z przyjacielem.
Doe - w wyniku wypadku traci pamięć, nie zna swojej tożsamości, nie ma żadnych przebłysków z przeszłości. Razem z Nikki (prostytutką i ćpunką) trafia na party, gdzie poznaje Kinga, Preppy'ego i Beara. I się zaczyna. Nikki zwiewa z pieniędzmi Kinga, więc on chce, by to Doe - jako jej wspólniczka - spłaciła dług.
Pierwszą część tej serii oceniam na 6 gwiazdek. Po rewelacyjnym początku, potem akcja trochę przycichła i nie było już tak interesująco i nieprzewidywalnie. Za to końcówka, gdzie szczęka mi opadła, jest idealnym wprowadzeniem do 2 części pt.: "Tyrant".

Melania | 2015-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2015

Niesamowita, seksowna, gorąca, wyrazista, brutalna, łagodna, delikatna, zabawna, smutna... wszystkiego po trochu. Najbardziej żałuję tego, że druga część wyjdzie dopiero w sierpniu.
Przeczytałam jednym tchem i do ostatniej strony byłam zaskoczona zwrotami akcji.

W serii ukazały się:
#1 King
#2 Tyrant (premiera 17.08.2015)

kala | 2016-03-30

Uwielbiam takie seksowne czarne charaktery jak King. Twardy, męski, wytatuowany, wulgarny, zaborczy ale też troskliwy, czuły i po uszy zakochany w Doe. Wartka akcja, autorka nie daje nam czasu się nudzić. Nie lubię streszczać książek... ale myślę że moja opinia przekona fanki tego typu książek.

badziorro | 2017-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2017