Allegro - kampania grudzień kat. romans

Cash

Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik
Cykl: Sexy Bastard (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Cash
karollllllla

Kiedy Cash Gardner widzi kobietę, od razu wie, czego by się napiła i co mógłby z nią robić w łóżku. Ten najgorętszy barman w Atlancie ma perfekcyjnie opanowane dwie umiejętności – serwowanie kolorowych drinków i dziki seks. Młoda i ambitna prawniczka Savannah szuka prawdziwej miłości. Gdy wchodzi do baru Altitude, od razu wpada w oko Cashowi, który nie marnuje czasu i od razu zaczyna z nią...

Młoda i ambitna prawniczka Savannah szuka prawdziwej miłości. Gdy wchodzi do baru Altitude, od razu wpada w oko Cashowi, który nie marnuje czasu i od razu zaczyna z nią śmiało flirtować. W końcu to dla niego codzienność.

Mimo ostrzeżeń ze strony przyjaciół, Savy daje się ponieść pokusie i szybko przekracza granice, które sama sobie nakreśliła. W miarę rozwoju tej nietypowej relacji Cash stara się ukryć przed nią swój sekret z przeszłości. Czyżby zaczynało mu na niej zależeć?

źródło opisu: Wydawnictwo Kobiece, 2017

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Kasiek | 2017-12-05
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 24 listopada 2017

Książka jest drugą częścią cyklu. Głównych bohaterów mieliśmy okazję poznać już w poprzedniej części. Ich historia nie jest zbyt wyszukana. Barman, który nie przepuści żadnej okazji i prawniczka niemająca szczęścia w miłości to dość schematyczne zestawienie. Fabuła banalna, niewymagająca. Żadnych zwrotów akcji, żadnego zaskoczenia, a jedynie spora dawka seksu. Historia jakich wiele.

Bez względu jak duże jest prawdopodobieństwo, że kontynuacja pierwszego tomu danej serii będzie nieco słabsza to i tak nie potrafię oprzeć się pokusie by sięgnąć po kolejny erotyk... . Po prostu uwielbiam je czytać i chłonąć cały ten ogień, który tworzy się między bohaterami bez względu na to czy sami tego chcą (albo nie mają pewnosci czy to powinno się w ogóle wydarzyć).
Kolejna lekka i przyjemna historia, która umili Wam wieczór. On jest pewnym siebie, seksownym i wszechstronnie utalentowanym (w każdym tego słowa znaczeniu...zwłaszcza jeśli chodzi o sprawianie kobietom przyjemności) barmanem, który uwielbia kobiety, seks i swoje królestwo, którym jest bar. Ona zaś jest prawniczką, która mimo ciętego języka i maski twardej kobiety poszukuje mężczyzny, z którym mogłaby związać się na stałe. Niestety ich przeszłość powraca i robi niemałe zamieszanie. Co z tego wyniknie? Tego dowiecie się tylko sięgając po książkę, bo nic Wam nie zdradzę :).

katala | 2018-05-20
Na półkach: 2018, Gorąco, Przeczytane
Przeczytana: 20 maja 2018

Raczej mniej niż pierwsze część. O ile tam, miałam wrażenie sensu, potrzeby i zasadności, o tyle tutaj różnie bywało. Raz wiedziałam, byłam w stanie zrozumieć zachowanie bohaterów, drugi raz mocno musiałam poszukiwać zasadności ich postępowania. Seksu rzeczywiście jest sporo, chyba nawet więcej niż w poprzedniej części i chyba niewiele wnosił do fabuły, bo wzrok sam mi się po nim prześlizgiwał, w sumie bez większej chęci zapoznania czy zapamiętania. A nie zawsze tak jest. Po pierwszej części miałam ochotę powiedzieć, że lubię tę serię. Po drugiej, że chyba się nad tym zastanowię. W sumie ciekawe jak będzie po trzeciej. Poleciłabym, ale ostrożnie.

nihmetay | 2017-12-03
Na półkach: Przeczytane, Do kupienia
Przeczytana: 03 grudnia 2017

Kolejny romans o niegrzecznych mężczyznach. Pierwsza część cyklu była naprawdę niezła, dużo działo się w sypialni bohaterów jak i poza. Niestety jeżeli chodzi o część kolejną już tego nie ma. Postacie z dużym potencjałem na zbudowanie fajnej historii, jednak zupełnie przez autorkę niewykorzystani. Do tego jeszcze dochodzi niedopracowanie fabuły, która zostaje zakończona bez finałowego rozwiązania wszystkich wątków. Żywiłam wiele nadziei z tą książką, ale zawiodłam się jej treścią. W mojej opinii jest byle jaka, a przy jej czytaniu strasznie się nudziłam i męczyłam. Z każdą kolejną kartką było coraz gorzej i prawie zwichnęłam sobie szczękę od ziewania nad nią.

Natalia | 2017-12-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 07 grudnia 2017

Druga część serii „ Sexy Bastard” mnie wciągnęła znacznie bardziej niż pierwsza. A, to za sprawą barwnych głównych postaci. Cash jest barmanem i współwłaścicielem kilku barów. Jest też kobieciarzem, który jest w stanie zdobyć każdą kobietę. Jego gra słów i przystojny wygląd przyciągają płeć przeciwną. W jego życiu pojawia się przyjaciółka Cassie, Savannah, która jest prawniczka i pracuje w renomowanej kancelarii. Ma cięty język i „nie da sobie w kaszę dmuchać”. Nie ma szczęścia do facetów. Z Cashem łączą ją początkowo luźne rozmowy przy barze. Flirtują, razem piją, on ją wspiera. Przede wszystkim dobrze spędza im się wspólnie czas, co może prowadzić tylko do jednego…
Przyjemnie spędziłam czas czytając tę książkę, ale nie jest, to lektura, dla wymagających. Jest prosta i szybko się ją czyta. Relacja głównych bohaterów jest naprawdę interesująca. Czekam teraz na część o tajemniczym Knoxie.

werka777 | 2017-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2017

BOHATEROWIE Z POTENCJAŁEM
W końcu po osiłkach, zamożnych biznesmenach czy prawnikach przyszedł czas na nieco bardziej przyziemnego, choć wciąż czarującego barmana. Gadatliwy, towarzyski – jak na człowieka o takiej profesji przystało – okazuje się osobą niezwykle uczciwą i wrażliwą. Niestety pilnie strzeżone sekrety nie pozwalają mu zapomnieć o przykrej sytuacji z przeszłości. Jakiej? Tego Wam nie zdradzę. Prowadzący pierwszoosobową narrację Cash od czasu do czasu przekazuje ją pięknej Savannah, która pomimo ponadprzeciętnych wdzięków nie przypomina zadzierającej nosa damulki. Pozornie uodporniona na flirt z jednej strony mięknie, z drugiej nie potrafi wymazać z pamięci swojego ex, który tak dotkliwie ją zranił. Czas jednak leczy rany, a już na pewno leczy je antidotum ukryte pod postacią nowego uczucia.

NIE TAKIE WIELKIE TE ICH DRAMATY
Nie takie straszne te ich tajemnice i trochę naciągane. Jeśli spodziewacie się dramatów przeszłości, które naprawdę prześladują bohaterów...

InezStanley | 2017-12-05

„Sexy Bastard. Cash” Eve Jagger

Kolejny seksowny drań…i na dodatek BARMAN z problemami!!!!!!!!!

„Do dwóch rzeczy w życiu należy podchodzić ostrożnie: do koktajli i do kobiet. Jeśli przegniesz z czymś w towarzystwie kobiety, skończysz na dworze w samych bokserkach – uwierz mi, to nie jest fajne. Wstrząśnij koktajl zbyt mocno, a zabijesz jego smak. Gdy jednak wszystko zadziała, jak należy, będziesz trzymał w rękach magię.”

Zapraszam dziś wszystkich do recenzji drugiej części serii o seksownych mężczyznach. "Sexy Bastrad. Cash." jest powiązana z poprzedniczką, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby czytać ją osobno, bo fabuła dotyczy innych bohaterów, którzy poprzednio byli postaciami drugoplanowymi.
Obie części serii łączy jedno - obie pokazują, że kobiety swą mądrością potrafią wiele zdziałać.

Tom II serii " Sexy Bastard" , czyli ekscytującej i ognistej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger , która pokazała, że ma niebywałą lekkość w...

Crimelpoint | 2017-11-17
Przeczytana: 13 listopada 2017

Na początku jakoś nie mogłam się wciągnąć. Może dlatego, że dawno nie czytałam już żadnego takiego typowego erotyku. Jednak to się zmieniło już na końcu pierwszego rozdziału, ponieważ autorka sprawiła, że myślałam, iż dowali takim czymś, jak dowaliła w pierwszej części. I właśnie to prawiło, że zaczęłam tę książkę pochłaniać, bo tak bardzo chciałam się dowiedzieć, jakie tajemnice skrywa główny bohater.

Jednak ten wątek bardzo mnie rozczarował. Autorka utrzymywała napięcie w taki sposób, że kiedy w końcu dowiadujemy się o co chodzi, to czujemy lekki zawód. Byłam przekonana, że po tak niesamowitej pierwszej części otrzymam równie niezwykłą kontynuację. Może po prostu oczekiwałam za dużo, bo poprzedni tom wbił mnie w fotel i był po prostu genialny.

Nie zrozumcie mnie źle. Nie twierdzę, że ta książka jest do bani, ale nie mogę o niej powiedzieć, że jest idealna. Po Eve Jagger spodziewałam się czegoś więcej tajemnicy, więcej zaskoczenia,...

KobieceRecenzje365 | 2017-11-30

Niecierpliwie wyczekiwałam kolejnego tomu serii Sexy bastard Eve Jagger, gdyż byłam niezmiernie ciekawa, kolejnej gorącej historii. Pierwszy tom był naprawdę bardzo fajny, a sam Ryder podbił moje serce. Tym razem spotkałam się z Cashem, seksownym barmanem, który złamał niejedno kobiece serce. Ale czy dobrał się do mojego? Zapraszam na recenzję.

Cash Gardner jest barmanem w jednym z najmodniejszych barów w Atlancie. To wspólnik i przyjaciel Rydera, którego mieliśmy okazję poznać we wcześniejszym tomie. Uważa, że już zawsze będzie singlem, a jego kontakty z kobietami pozostaną już zawsze, takie jak dotychczas, czyli dobra zabawa i seks... nic więcej. Wszystko się zmienia, gdy poznaję Savannah, piękną panią prawnik, przyjaciółkę Cassie. Kobieta od razu wpada mu w oko, ale Cash czuje, że Savannah jest inna i z nią przelotny seks mógłby zmienić się w coś więcej. Oboje przegrywają z pożądaniem, a ich romans z każdym dniem przechodzi na wyższy poziom. Niestety między nimi jest wiele...

Natalia | 2017-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2017

"Do dwóch rzeczy w życiu należy podchodzić ostrożnie: do koktajli i do kobiet. Jeśli przegniesz z czymś w towarzystwie kobiety, skończysz na dworze w samych bokserkach – uwierz mi, to nie jest fajne. Wstrząśnij koktajl zbyt mocno, a zabijesz jego smak. Gdy jednak wszystko zadziała, jak należy, będziesz trzymał w rękach magię. "

Po pierwszej części z tej serii, przyszła kolej na drugą część. Od razu po otrzymaniu powieści wzięłam się za jej czytanie. Nie pomyliłam się co do twórczości autorki. Po raz kolejny porwała mnie w bardzo rzeczywisty oraz przekonujący sposób. Dała nam bohaterów, przy których nie ma nudy. Tym razem na pierwszy plan wysunął się przystojny barman, Cash oraz prawniczka Savannah. Oboje dzieli wiele, lecz łączy smykałka do tajemnic. Ich jutro zostało zaplanowane przez ich widma przeszłości i tylko od nich zależy, czy uda się im je przezwyciężyć.

Cash jest typowym barmanem, który nie odpuszcza żadnej kobiecie. Jest przystojny, ma niepohamowany humor oraz czar....