Up In Smoke

T.M. Frazier Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: The King (tom 8) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2018-02-04
Wydawnictwo Kobiece
The King (tom 8)
literatura obyczajowa, romans
2020-09-01

Gdybym mogła zacząć przygodę z Kingiem od nowa to właśnie w takiej kolejności bym zaczęła:

Seria The Dark Light of Day:
Mroczna miłość i Mroczne pożądanie (Jake i Abby)

Seria King:
King i Tyran (King i Doe)
Lawless i Soulles (Bear i Thia)
Preppy (Preppy i Dre)

Spinoff:
All the Rage (Rage i Nolan)
Up In Smoke (Smoke i Frankie)
Nine N9NE (Nine i Lenny)
Pike (The Pawn...

Nie mam sumienia. Tortury i morderstwa to mój chleb powszedni. Jestem w tym najlepszy. Mówią na mnie Smoke.
To powinna być łatwa robota. Frankie Helburn miała mi posłużyć jako przynęta do wywabienia jej ojca z ukrycia. Prościzna....? Okazuje się jednak że to słowo nie ma nic z nią wspólnego, a sekrety które skrywa potwierdzają moje słowa.
Jest najbardziej upartym...

• 2020
  • Audiobook
  • Chcę w prezencie
  • Brakujące części
  • To buy
  • Niebezpieczeństwo
  • Nowości, które chcę kupić...

Dodaj cytat z książki Up In Smoke