King

T.M. Frazier Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: The King (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2015-01-01
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
przestępcy więzienie bezdomność ulica przeszłość tajemnice przyszłość rozsądek uczucia pożądanie
The King (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Sylwia Chojnacka

Uwielbiam

Czego mi w tej książce zabrakło. Nie poczułam tego czegoś, uczucia, co najwyżej nikłą namiętność. Może dlatego że dużo się dzieje a książka nie jest specjalnie opasłym tomem? Zakończenie jest zaskakujące i z pewnością każdego skłoni do przeczytania kolejnego tomu.

Zauroczyłam się tą serią.
Wyciągneła mnie.
Dwie części w jeden dzień machnełam.
Kobieta nie ma lekko, wypadek zanik pamięci. Koleżanka która tak naprawdę ma inne motywy.
On od samego początku znajduje brata w obcym człowieku. Trafia do więzienia w strasznych okolicznościach.
Co może przynieść ich przypadkowe spotkanie?

Ciekawa. Zupełnie nie w moim stylu, historia trochę banalna, jakich wiele, szybko się czyta. King jest bardzo wyrazisty i łatwo go polubić (ja lubię takie postacie). Bardzo ciekawe zakończenie.

Gdybym mogła zacząć przygodę z Kingiem od nowa to właśnie w takiej kolejności bym zaczęła:

Seria The Dark Light of Day:
Mroczna miłość i Mroczne pożądanie (Jake i Abby)

Seria King:
King i Tyran (King i Doe)
Lawless i Soulles (Bear i Thia)
Preppy (Preppy i Dre)

Spinoff:
All the Rage (Rage i Nolan)
Up In Smoke (Smoke i Frankie)
Nine N9NE (Nine i Lenny)
Pike (The Pawn...

Nie żałuję że kupiłam Kinga i to tylko bo okładka do mnie "przemawiała" 😁 Jedna z najlepszych serii, które posiadam ❤

King to człowiek, który miał ciężkie dzieciństwo, ale nie poddaje się , pewnego dnia pomógł chłopakowi, nad którym widział że się znęcają. od tamtej pory są przyjaciółmi, układają swój plan na życie. żyją niekoniecznie legalnie i kiedy poznajemy Kinga on wyszedł z więzienia i przygarnia Doe, która nie wie kim jest. Czy Doe sobie przypomni, czy jest jej to na rękę, czy King...

Robiłam tyle podejść do tej książki aż w końcu się udało i się niezawiodłam bo opinie o niej są bardzo dobre. Książka trzyma w napięciu, jest pełna emocji czasami zabawna i na pewno warta uwagi. Polecam

Ostatnio czuje, że zrobiłam się o wiele bardziej wymagająca i mniej pobłażliwa w stosunku do książek z tego gatunku. Kinga czytało się w miarę okej, ale jest bardziej niż pewne że nie wrócę do tej serii. Zabieram się za czytanie Tyrana bo to co się wydarzyło pod koniec pierwszego tomu to jest jakiś cyrk na kółkach i wiem, że będzie jeszcze śmieszniej .

133 / 2020

Dyskusje