Perwersja

Okładka książki Perwersja
T.M. Frazier Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece, Niegrzeczne książki Cykl: Perversion Trilogy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Perversion Trilogy (tom 1)
Perversion
2018-09-25
Grzegorz Gołębski

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Książka na jeden wieczór, dosłownie. Czyta się łatwo, szybko i przyjemnie. Historia mnie zaciekawiła, chociaż troszkę naiwna. On 16 ona 12 oboje "systemowe dzieci", jeden raz się spotykają i bum po 5 latach bez kontaktu wyznają sobie miłość. Oczywiście w tzw. międzyczasie korespondują ze sobą i lepiej się poznają ale nagle ich kontakt się urywa. On trafia do rodziny zastępczej o ciekawej historii, ona do domu brata przyjaciółko o nieciekawej historii. Gdy po 5 latach całkiem przypadkiem spotykają się okazuje się, że cały czas żyli obok siebie i teraz to się zaczyna...

Polecam.

Polecam.

Niezła, acz krótka opowiastka, która kończy się w zaskakującym momencie. I chociaż mam pewne przypuszczenia, dlaczego EJ została zmuszona przez Marco do zrobienia tego, co robiła to z chęcią sięgnę po dalsze tomy by wiedzieć co dalej.

Wyobrażałam to sobie trochę inaczej.
Zaintrygował mnie opis . Myślałam, że emocje będą tu sięgać zenitu. Wyszło dość przeciętnie, trochę za słabo, a historia miała potencjał. Niektóre wątki były zwyczajnie nużące.
Trudno mi uwierzyć w miłość tych dwojga. Rozumiem, że mogli się w sobie zakochać, myśleć o sobie-w końcu poznali się w nietypowych okolicznościach, jednak ciężko tu mówić o jakimś głębokim uczuciu.
W jakimś stopniu zaintrygowało mnie zakończenie-konkretnie ostatnia strona, ale po drugą część sięgnę, kiedy już naprawdę nie będę miała co czytać.

Wyobrażałam to sobie trochę inaczej.

Kolorowe dzieciństwo? Nie każdy tak ma.
Nie mówi się o tych co mają pod górkę. Ale oni już nie mają tak bajecznie.
Jedna nieoczekiwana ale zaplanowana chwila rozdzielą ich losy. Kontakt się urywa.
5 lat. Te 5 lat mimo wszystko cały czas o sobie myślą.
Oboje to poczuli, ta więź.
Tracąc nadzieję każdego dnia. BUUM dwoje przyjaciół stają ze sobą oko w oko nie wiedząc że to oni.
Nitka po nitce dochodzą do kłębka. Tajemnice wychodzą na jaw , a wtedy już wiedzą że są wrogami mimo woli.

Kolorowe dzieciństwo? Nie każdy tak ma.
Nie mówi się o tych co mają pod górkę. Ale oni już nie mają tak bajecznie.
Czasem ich losy splatają się nieoczekiwanie. Czasem jedna chwila -mimo że podstępna- potrafi związać ich zwrotów sobą na resztę życia. Czasem otwieramy się przed kimś bardzo nieoczekiwanie. Mimo niechęci, mimo znudzenia, tak dla odczepnego otwieramy się....

Długo miałam tą książkę na półce, ale nie mogłam zebrać się żeby ją przeczytać. A tu proszę takie zaskoczenia oczywiście książka nie jest idealna szczególnie że względu na zbiegi okoliczności. Ale ma dużo plusów jest dość zabawna, główna bohaterka i bohater są spoko, motyw też jest dość ciekawe, zaskoczyła mnie wzmianka bohaterów z innej książki, ale tylko na plus. Idę czytać kolejna część!

Przczytalam, ale bez wiekszych emocjii. Cala historia nie przekonala mnie.

Przczytalam, ale bez wiekszych emocjii. Cala historia nie przekonala mnie.

Czasami bywa tak,że już od najmłodszych lat nie ma w życiu lekko. Im jesteśmy starsi tym bardziej chcemy dążyć do tego czego nie mieliśmy.
Bywa też tak,że sytuacja z biegiem lat się pogarsza a my myślimy,że miało być lepiej. To nasze wybory do tego prowadzą choć niekiedy tego
wyboru nie mamy i jesteśmy zmuszeni do danej sytuacji.

Emma dorastała w domach zastępczych. Nie wiedziała tak naprawdę co to znaczy kochać bo tutaj tego nie doznawała. Musiała sobie radzić
sama i jakoś dawała radę nie wiedząc jeszcze,że jej spryt i upór kiedyś jej się bardzo przydadzą.
Gdy spotkała Tristana,który przeżywał to samo co ona wiedziała,że jest wyjątkowy. Starszy od niej ale miał w sobie to coś czego nikt inny nie
widział. Ich pierwsze a zarazem ostatnie spotkanie było przelotne ale zarazem zasiało w nich jakieś ziarnko. Każdy pamięta swój pierwszy
pocałunek a oni też zapamiętają go na lata.

On znalazł nową rodzinę, w której czuł się bardzo spokojnie choć nie wiedział jaki był cel tego,że akurat on się u nich pojawił.
Ona też znalazła nowy dom, który stał się dla niej piekłem.
Nie wiedzieli,że są tak blisko siebie i są w dwóch różnych światach. Gangsterskie porachunki doprowadzą do walki i wyrządzą wiele złego.
Czy odnajdą się w tym świecie?
W świecie gdzie rodzina jest najważniejsza i gdzie jeden błąd może doprowadzić do katastrofy.

Przepadłam.
Bardzo się zżyłam z głównymi bohaterami, którzy mają bardzo silne osobowości i nie dadzą sobie w kasze dmuchać.
Tutaj nie znajdziecie love-story, słodkich dialogów czy ogromnej dawki miłości. Dostaniecie za to historię,która łączy się w bólu i cierpieniu.
Historie gdzie dobro i zło ma wiele twarzy i nie wiadomo komu można tak naprawdę ufać , a najbliższa osoba może wbić nóż w plecy.
Jest to moje pierwsze spotkanie z piórem tej autorki ale na pewno nie ostatnie. Już wyczekuję na luty, który przyniesie kontynuację losów
tych oto bohaterów. Autorka zakończyła ten tom w niewybaczalnym momencie. Czuję pustkę i żal mi Emmy, która teraz będzie musiała
wszystko odpokutować... Czekam z niecierpliwością na drugi tom a Was zachęcam do przeczytania tej części.

wyboru nie mamy i jesteśmy zmuszeni do danej sytuacji.

Emma dorastała w domach zastępczych. Nie...

Pochłonęłam migiem, uwielbiam książki od T.M. Frazier <3

Pochłonęłam migiem, uwielbiam książki od T.M. Frazier <3

Nie tego się spodziewałam ale nie mogę powiedzieć, że się zawiodłam.
Bo było świetnie !! Bohaterowie z charakterem.. i to jakim ;) Historia też całkiem ciekawa, ciągle coś się dzieje i nie ma czasu na nudę. Podobało mi się, że nie było tu romansu w stylu "rzygam tęczą". Relacja między bohaterami jest troszkę skomplikowana ale też ciekawa. Liczę, że dalej będzie tylko lepiej.

Nie tego się spodziewałam ale nie mogę powiedzieć, że się zawiodłam.