Zakazany układ

Cykl: Seria Mafijna (tom 1)
Wydawnictwo: Editio

Nowa seria Królowej dramatów! Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita, postanawia popełnić samobójstwo. Ucieka z domu i dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do oceanu. W tym samym momencie, w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie, miejscowi...

Nowa seria Królowej dramatów!

W tym samym momencie, w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie, miejscowi gangsterzy wykonują brutalną egzekucję, której Nicole staje się przypadkowym świadkiem. Zamiast umrzeć, trafia prosto do domu mafiosa — Marcusa Accardo. Mężczyźnie imponuje to, że Nicole nad życie pragnie śmierci. Świat mafii nie jest jednak prosty, a pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego piekła nie zwiastuje niczego dobrego.

Początkowa nienawiść i strach między Marcusem a Nicole przeradzają się w fascynację oraz namiętność. Marcus zaczyna współczuć Nicole, gdy się dowiaduje, co ją spotkało. Oboje zgadzają się na układ, który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa — Aleksandra Modano. Brutalne zasady gangsterskiego świata są jednak niewzruszone, dlatego gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia, wszystko się komplikuje. Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie.

Mafia. Miłość. Zemsta. Zakazany układ.

źródło opisu: http://editio.pl/ksiazki/zakazany-uklad/zaukla.html

źródło okładki: http://editio.pl/ksiazki/zakazany-uklad/zaukla.html

agusia96a | 2018-02-26
Na półkach: E-book, Przeczytane
Przeczytana: 26 lutego 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Kolejna książka typu ona jest słodka a on jest groźny i bezwzględny. Zakochują się w sobie on się zmienia bla bla bla.
Powieść nie była za dobra, momentami mnie irytowała, miała dziwne wątki. Czterech facetów, którzy jej nie szanują i chcą zabić nagle się w niej zakochują. Chciała popełnić samobójstwo bo była poniżana i bita przez poprzedniego partnera - Paula a potem lgnie do Marcusa, który traktuje ją tak samo. Następnie wraca do Paula i znowu lament bo on ZNOWU ją bije. A potem ona ZNOWU wraca do Marcusa. Błędne koło. Czy na tą książkę autorka miała pomysł? Może i tak ale nie wykorzystała go tak jak mogła.
Początek był nawet dobry ale potem wszystko się posypało. Szkoda.

zaczytanapatka | 2018-03-11
Przeczytana: 11 marca 2018

Nicole to dwudziestodwuletnia dziewczyna całkowicie uzależniona od swojego brutalnego partnera Paula. Po śmierci rodziców mężczyzna zaopiekował się nią, rozkochał i zmanipulował. Nicole jest od niego uzależnione jednak kiedy Paul coraz bardziej ją poniża i zaczyna bić mówi stop. Ma dość takiego traktowania i postanawia popełnić samobójstwo. Kiedy już ma skoczyć z urwiska, przypadkiem staje się świadkiem morderstwa. Marcus Accardo ma wiele krwi na rękach. Pierwszy raz zabił gdy miał 16 lat, jednak zabiera Nicole ze sobą i daruje jej życie. Dziewczyna bardzo mu imponuje swoją zadziornością i odwagą jednak Nicole za szybko wkracza w jego życie. Początkowa nienawiść pomiędzy tą parą szybko przeradza się w coś więcej. Marcus uważa miłość za słabość i nie może sobie na nią pozwolić. Do tego dochodzi układ, w którym Nicole ma stać się przynętą w celu wyeliminowania największego wroga Accardo. Marcus jest dla Nicole wybawieniem ale zarazem zgubą.

" Codziennie wybaczałam mu, by...

Pistacia_Vera | 2018-03-21
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 21 marca 2018

mafia, mafia i jeszcze raz mafia. gangsterzy, kobiety, seks, porachunki między gangami a w samym środku tego środowiska dziewczyna, którą każdy facet chce dla siebie. syndrom sztokholmski mocno eksploatowany.

Patrycja | 2018-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2018

Znów to zrobiłam.. ZNÓW TO SOBIE ZROBIŁAM.

Mówiłam, że już nigdy nic nie tknę palcem od tej Pani. Życie jest za krótkie by marnować je na słabe książki. W końcu jej historia o Morfeuszu ani trochę nie przypadła mi do gustu. Powodowała we mnie skrajne emocje. Obrzydzenie, załamanie. SZOK... Związany z tym, że autorka, kobieta, w taki sposób traktuje swoją bohaterkę... Nie mogę uwierzyć, że taka historia ujrzała światło dzienne.

Tu miało być lepiej. Rewelacyjne oceny. Opinie.
I się skusiłam.

Przyznam szczerze, nie jest tak tragicznie jak z Morfeuszem ale to dalej jest zła książka. Absurdalna, nienormalna. Wręcz niepokojąca.

Bohaterowie mają takie problemy psychiczne, emocjonalne, że szczerze wątpię czy najlepszy PSYCHIATRA NA ŚWIECIE by ogarnął ten problem i znalazł rozwiązanie.

Kobieta, która chciała odebrać sobie życie bo facet ją bił i gwałcił, traktował jak śmiecia wręcz wskakuje w ramiona złego faceta, rozkłada przed nim nogi. Jest szarpana, bita, seks jest ostry i...

Beti | 2018-05-20
Przeczytana: 20 maja 2018

Książkę miałam przyjemność przeczytać dzięki Ewelinie która jest organizatorką Book Tour po Wyspach.
Historię tu przedstawioną "kupuję"w całości ,wciągnęłam się niesamowicie i byłam ciekawa co będzie dalej.Czy można mieć serce z kamienia i nie okazywać żadnych uczuć ? Czy można z kimś mieszkać i tak naprawdę nic o tym człowieku nie wiedzieć? Na te pytania znajdziecie odpowiedz na kartkach tej książki.Ja no cóż ,z niecierpliwością czekam na kolejną część,a książkę polecam .
PS.Możliwe że nie wszystkim spodoba się to że w tej książce zdarza sie niektórym osobom dość siarczyście przeklinać ;-)

mania_kch | 2018-05-20
Na półkach: 2018, Przeczytane

Wow!! Świetna historia, dynamiczna z licznymi zwrotami akcji. To nie jest słodki romans i sielankowe życie, to brutalny świat mafii i skomplikowane relacje między ludźmi.
Zakończenie pozostawia nas z wielką niewiadomą, natychmiast trzeba sięgnąć po drugą część.
Polecam :)

Asia | 2018-09-23
Przeczytana: 20 września 2018

Oj TAK! Moja wewnętrzna książkoholiczka jest w pełni usatysfakcjonowana. Tam działo się na prawdę bardzo dużo. Ogrom emocji, strachu, miłości, bólu. Wszystkiego, co uwielbiam w książce. Nic, a nic mi tam nie brakowało. Kupiłam tą powieść na promocji i zupełnie, ale to zupełnie nie spodziewałam się, że tak mną zawładnie.
Szczerze, to nawet nie wiem co mogłabym jeszcze napisać. Po za tym, że od razu sięgam po drugą część. I mam nadzieję, że również się nie rozczaruję. Polecam ogromnie.

Natalia | 2018-03-29
Przeczytana: 29 marca 2018

Bardzo polecana przez większość osób książka, to musi być warta przeczytania, więc po nią sięgnęłam.
Pierwsze wrażenia? Jak, dla mnie jest przesadzona i momentami przypominała mi (ale tylko trochę) "Kinga" T.M. Frazier.
"Zakazany układ" jest książką w, której jest mnóstwo przekleństw, wulgaryzmów, seksu, przemocy. No, ale w końcu, to świat mafii i tak on zapewne wygląda. Od początku mnie nie zaciekawiła ta historia bo nie przedstawiała nic odkrywczego. Zabrakło mi tu czegoś. Chyba choćby odrobiny romantyzmu.Uczucie głównych bohaterów wydało mi się wymuszone. Seks i ciągłe kłótnie oraz inne dziwne zajścia. Od nienawiści przez łóżko do miłości tak w kółko. Nicole i Marcus, są zmuszeni do życia w świecie pełnym przemocy. Ona z mężczyzną, który jest jej miłością i katem. On w spadku po ojcu otrzymał, stanie na czele gangu. W tej historii jest wiele sprzeczności. Choćby zachowanie Nicol, która jest ofiarą przemocy, pragnie umrzeć, ale Markus bardzo szybko zmienia jej uczucia. A...

Pośredniczka | 2018-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2018

"Zakazany układ"to szokująca, mocna i zaskakująca powieść, która zabierze Cię do świata pełnego najdzikszych uniesień, w ramionach bezlitosnego kochanka. Najnowsza książka królowej dramatu K. N Haner pozbawi Cię snu przez wiele godzin i pozostawi w pełnym napięcia oczekiwaniu na kolejną niesamowitą część serii.

mala1x9 | 2018-05-13
Przeczytana: 13 maja 2018

Świetna książka Kasi Haner, od której nie mogłam się oderwać. Lubię połączenie wątku mrocznego, mafijnego z miłosnym. Zawsze to dodaje takiego dreszczyku podczas czytania, który powoduje u mnie ciarki :P Sporo tu jednak wulgarności i brutalności co jest wiadomym z w związku z tematyką, nie mniej jednak jest to czynnik, który nieco obniżył moją ocenę. O dziwo nawet polubiłam główną bohaterkę, obwiałam się, że bedzie to kolejna głupia i bezmyślna istota, którą nie potrafi logicznie myśleć, Nikole może i inteligencją nie grzeszy, ale wykazuje cechy, za które możną ją polubić :) A Marcus ... no cóż to Markus - bezwzględny mafiozo, seksowny i bezlitosny <3 Polecam, sporo tu emocji, serce dosłownie chce wyskoczyć z klatki piersiowej - ale to jest to co lubię <3