Kochanka księcia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Command Me
Książe, pocałunek
karollllllla

Pierwsza część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę Na przyjęciu z okazji ukończenia studiów na Uniwersytecie Oksfordzkim Clara Bishop spotyka intrygującego mężczyznę o demonicznym spojrzeniu. Chociaż ich znajomość miała skończyć się na jednym pocałunku, to nie może o nim zapomnieć. Mężczyzna wydawał się jej bardzo bliski, jakby skądś go znała. Kiedy do drzwi Clary...

Pierwsza część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę

Na przyjęciu z okazji ukończenia studiów na Uniwersytecie Oksfordzkim Clara Bishop spotyka intrygującego mężczyznę o demonicznym spojrzeniu. Chociaż ich znajomość miała skończyć się na jednym pocałunku, to nie może o nim zapomnieć. Mężczyzna wydawał się jej bardzo bliski, jakby skądś go znała. Kiedy do drzwi Clary pukają paparazzi, okazuje się, że tajemniczym przystojniakiem był książę Alexander.

Prawowity następca tronu to niebezpieczny bad boy, który słynie z tego, że zawsze dostaje to, czego pragnie. Jego najnowszym kaprysem staje się Clara. Alexander proponuje jej układ, w którym dziewczyna zostanie jego sekretną kochanką.

Czy zdołają utrzymać swój związek w tajemnicy? Czy niebezpieczny książę poczuje do Clary coś więcej?

„Geneva Lee, bestsellerowa autorka, spędza każdą chwilę na pisaniu. Uwielbia sprawdzać, jak pod jej piórem będą zachowywać się potężni i niebezpieczni mężczyźni. W serii ROYALS sięga po sekret kobiet na całym świecie – marzenie o odwzajemnionej miłości przystojnego księcia”.

Ta seria okazała się tak wielką niespodzianką, że wciąż jest mi gorąco… – Rockstars of Romance

Seria Royals dosłownie storpedowała mi zmysły!! Dziewczyny, musicie ją przeczytać!! Jest jak narkotyk!! Książę to niezwykle perwersyjny kochanek, o jakim marzy każda z nas!! – Schemxy Girls Book Blog

Gorąca, pikantna historia miłosna dwóch osób tak różnych, a jednocześnie tak dobrze do siebie dopasowanych. – Summer’s Book Blog
Emocjonujący debiut z całą gamą niegrzecznych scen – zmysłowych, uwodzicielskich i namiętnych – Fan Girl Book Blog

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/kategoria-produktu/zapowiedzi/

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/kategoria-produktu/zapowiedzi/

rinos | 2018-03-04
Przeczytana: 04 marca 2018

Historia to typowe romansidło: Clara - dość majętna dziewczyna, która właśnie skończyła studia oraz Aleksanser - mroczny, pełen sekretów książę. I to by było tyle. Fabuły praktycznie nie ma, bo 85% treści zajmują sceny intymne, które są tak pociągające jak kotlet schabowy.
Książka podobna jest do Greya, tyle że gorsza. Być może sięgnę po kolejne tomy, bo chcę się dowiedzieć jak rozwinie się sytuacja między głównymi bohaterami, ale zdecydowanie potrzebuję przerwy na coś bardziej wartościowego.

Kasiek | 2018-03-05
Przeczytana: 01 marca 2018

Z niecierpliwością czekałam na premierę tej książki. Oczekiwałam po niej wiele, jak się jednak szybko okazało, zbyt wiele. Książka jest płytka, bez żadnego przesłania, bez żadnych emocji. Większość treści stanowią sceny erotyczne. Właściwej fabuły jest niewiele. Problemy z przeszłości dość oklepane, dialogi też nie wciągają. Może tylko zakończenie dobrze przemyślane, bo mimo wszystko zachęca po sięgnięcie po kolejną część. Jednak nie będę jej jakoś szczególnie wyczekiwać.

magpie101 | 2018-03-06
Przeczytana: 06 marca 2018

Nie czulam chemii miedzy glownymi bohaterami, ksiaze bez charakteru, nudny i nijaki. Dialogi miedzy glowna bohaterka, a jej przyjaciolka czy siostra jak w gimnazjum (ona ma 24 lata, jej siostra 21 i zamiast slowa "dziekuje" potrafi powiedziec tylko "spoko").
I tak sie zastanawiam czy to styl pisania autorki jest taki slaby czy tlumaczenie tak kiepskie? Temat fajny mimo, ze to juz bylo jednak od pierwszych stron nie odczuwalam przyciagania do tej ksiazki. Szkoda, bo bardzo czekalam na ta serie.

TINA | 2018-03-13
Przeczytana: 13 marca 2018

"Kochanka Księcia" zaintrygowała mnie kilkoma opisami, ale najbardziej utkwił mi w głowie ten, który mówił, że jest to bardzo emocjonujący debiut, z całą gamą zmysłowych i uwodzicielskich scen. Pomyślałam, że może w końcu coś mnie zaskoczy! Ale jak było na prawdę?

Tak na prawdę to po raz kolejny zostałam ogromnie rozczarowana. Liczyłam, że w końcu pojawi się jakaś „inna” erotyczna seria, która mnie „porwie” … a dostałam kiepską podróbkę Greya w brytyjskim wydaniu. Nie, nie i jeszcze raz nie. Serio? Dlaczego Ci wszyscy autorzy nie wymyślą czegoś nowego? Wszystko, co przeczytałam w tej książce już było.

Bohaterowie to słabe kopie słynnej Any i Christiana. Clara Bishop to świeżo upieczona studentka z bogatego domu. Poznajemy ją jako nieśmiałą, niepewną, ale z drugiej strony próbującą zgrywać pewną siebie panienkę. Jest rozdarta, bo zgodziła się na sekretny „seks układ” z księciem i bije się z myślami, czy na pewno dobrze zrobiła. Bzdura jakaś. Książę Aleksander to oczywiście...

Pośredniczka | 2018-03-21
Przeczytana: 21 marca 2018

„Kochanka księcia” miała być powieścią, przy której igraszki Greya to niewinne zabawy, ale moim zdaniem to nie do końca jest tak. Filarem powieści jest miłość, która wbrew pozorom jest niemalże niewinna. Sceny łóżkowe, mimo że noszą bardzo delikatny ślad dominacji, to są opisane z niezwykłym wyczuciem. Odpowiednio rozgrzewają i przyśpieszają tętno, ale nie wywołują niesmaku. Podobało mi się to, że autorka nie przesadziła z ilością scen łóżkowych i potrafiła je umiejętnie wpleść w ciekawą i porywającą fabułę.

Zaciekawiła mnie postać głównej bohaterki, ponieważ całkowicie mnie zaskoczyła. Gdy wyobrażam sobie romans z księciem w roli głównej, w głowie jak na zawołanie pojawia się obraz kopciuszka, który zrobi wszystko, żeby książę raczył na nią zerknąć. Clara całkowicie różni się od mojego wyobrażenia. Po pierwsze w nosie na konwenanse, a jako amerykanka z pochodzenia, nie odczuwa tak wielkiego respektu wobec rodziny królewskiej, jak Brytyjczycy. Jest bardzo bogata, więc kopciuszkiem...

Inez | 2018-03-25
Przeczytana: 24 marca 2018

Ostatnio jakoś nie mam szczęścia do erotyków. Jak gdyby stworzenie dobrej fabuły, przeplecionej scenami seksu, stanowiło szczególne wyzwanie dla autorów. Ta historia wydaje się niczym więcej, niż fantazją rozpalonej nastolatki, w żaden sposób nie przystającą do rzeczywistości. Ponadto zawsze zwracam uwagę na bohaterów, uważam, że spójne postacie mają decydujący wpływ na ostateczny kształt powieści. Na tym polu dzieło pani Lee również kompletnie zawodzi. Alexander jest nieudaną mieszanką zranionego chłopca, uroczego chłopaka i uwodzicielskiego mężczyzny. Jego zachowania są nie tylko chaotyczne, ale także kompletnie nie zrozumiałe. Postać Clary jest… bezkształtna. Życiowe doświadczenie i zachowanie zupełnie nie idą w parze. Równie krytyczna charakterystyka dotyczy wszystkich innych bohaterów. Same opisy natomiast (dla których chyba głównie sięga się po ten gatunek) są nijakie, chwilami zbyt powtarzalne i raczej mało wciągające. Szczerze nie rozumiem, skąd ta powieść wzięła się w...

SłonecznaStronaŻycia | 2018-02-28
Na półkach: Ebooki, Przeczytane
Przeczytana: 28 lutego 2018

Od czasu do czasu potrzebuję przeczytać jakiś dobry romans- erotyk z trochę bajkową, nierealną historią o wielkiej miłości i namiętności. I nie przeszkadza mi nawet charakterystyczny dla tych pozycji patetyzm, naiwność i górnolotność. "Kochanka księcia" taką potrzebę pozwoliła mi spełnić. Mimo, że nie ma tam niczego, czego nie czytałabym już wiele razy wcześniej, mimo, że bohaterowie czasem irytują, jest na tyle fajna i wciągająca, że gwarantuje przyjemny, relaksujący wieczór. A druga część już 17 maja:)

hawi86 | 2018-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2018

Krótko o fabule: 50 twarzy Greya w wersji ROYAL!
O ile ja tego typu książki czytam w jeden wieczór jako guilty read, tak tą pozycję męczyłam ze 3 dni. No słabe to było.
Ale jak ktoś lubi książki o odcieniach pana szarego to ta pozycja przypadnie mu do gustu.
Dla mnie było słabo.

werka777 | 2018-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2018

GRZESZNY KSIĄŻĘ I ODWAŻNA KANDYDATKA – CZYLI POSTACI NIE JAK Z BAJKI
Książkowa Clara nie we wszystkim przypomina baśniowego Kopciuszka , choć przygoda, która jej się przydarza, w pewnym stopniu przypomina historię opracowaną niegdyś także przez samych braci Grimm. Zwyczajna dziewczyna trafia w progi książęcego świata. Scenariusz raczej mało realny, biorąc pod uwagę statystyki. Na tym jednak koniec bajkowego klimatu, bo Clara nie przypomina szarej myszki, gotowa na wyzwania i sprzeciwiająca się zasadom, które wytyczył jej sam waszmość książę. Z zupełnie innej bajki zostaje wyjęty Alexander, którego w zasadzie z magicznymi historiami łączy jedynie noszony tytuł. Mężczyzna zdecydowanie nie planuje znaleźć sobie żony, za to z powodzeniem testuje kolejne zdobycze – oczywiście zainteresowany nie inteligencją czy wiedzą, a udanym seksem.

A CO W TLE?
Dominujący, mroczny on, na wstępie ostrzegający przed sobą i angażująca się emocjonalnie ona. Stereotypowy związek dość typowych, pod...

Isiak1989 | 2018-03-20
Przeczytana: 20 marca 2018

Cóż pisząc krótko- brytyjska wersja Greya. Mam wręcz wrażenie, że fragmentami na zasadzie kopiuj-wklej. Nie jest co prawda porażająco zła, ale to tak jak z odgrzewanym kotletem- niby zjeść się da, choć smaczne już nie jest.