Zakazany układ

Nominacja w plebiscycie 2018
K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Cykl: Seria Mafijna (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Editio
mafia gangster śmierć ofiary morderstwa pieniądze samobójstwo seks erotyka uczucia porwania porachunki przeszłość koszmar
Seria Mafijna (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Inne
2057 ocen 314 opinii

Okładka książki Kochaj albo zgiń K.N. Haner, Kinga Litkowiec
1,0
Kochaj albo zgiń K.N. Haner, Kinga L...
Okładka książki Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna Meg Adams, Joanna Gajewczyk, J.B. Grajda, K.N. Haner, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, E. Raj, Ana Rose, Alicja Sinicka, Aniela Wilk, Anna Wolf
7,4
Prawo Mafii. P... Meg Adams, Joanna G...
Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
6,8
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...

2057 ocen

Książka mnie całkowicie pochłonęła. Już od samego początku trzyma w napięciu . Zdecydowanie jest jedną z moich ulubionych . Wiele razy mnie zaskakiwała, co najbardziej w książkach doceniam.

W ostatnich dniach ponownie sięgnęłam po romans z mafią w tle. tym razem był to Zakazany układ K.N. Haner/Katarzyna Nowakowska - strona autorska Blonderka.pl dziękuję za polecenie 😊

Muszę przyznać, że spośród wszystkich z tego gatunku przeczytanych do tej pory ta plasuje się wysoko bo zaraz za Matrioszką, która rozbudzila we mnie pragnienie poznania więcej książek tego...

Kolejna mafijna perełka. Petarda wśród książek.

Przyznam szczerze, ze mam mieszane uczucia co do tej książki, spodziewałam się zdecydowanie czegoś lepszego, dodatkowo główna bohaterka grała mi wyjątkowo na nerwach.

Bardzo dobra ksiażka, mega trzymała mnie w napięciu, kibicowałam bohaterom. Polecam.

Jedna z moich ulubionych autorek, sięgając po Jej książki jeszcze nigdy sie nie zawiodłam i z niecierpliwością czekam na kolejne :) Polecam każdą jedną

W książce "Zakazany układ" wkraczamy w gangsterski świat, gdzie rządzi przemoc, silni i bezwzględni mężczyźni niemający żadnych skrupułów. Świat mafii rządzi się swoimi prawami gdzie kobiety traktowane są jak zabawki a mężczyźni niczego się nie boją i myślą, że są poza prawem. Ten świat burzy jedna delikatna osóbka Nicola. Dziewczyna, która jest całkowicie uzależniona od...

Mi się książka bardzo podobała i polecam się z nią zapoznać 😁 dodam że od niej zaczęłam przygodę z książkami @k.n.haner❤️ W książce znajdziecie wątki mafii, miłości, nienawiści

jest taki moment w życiu który przynosi zmiany czy tego chcemy czy nie...i tak zadziało się w ich życiu.
Dobrze wyważona zadziorna i zabawna momentami.
zakończenie aż prosi się o następną część...na szczęście ta już czeka..

Wątek w miarę ciekawy,,ale mnóstwo wulgaryzmów...
Nie gustuję w takim języku.

Dyskusje

2 720