rozwińzwiń

Nominacja w plebiscycie 2018

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Trzymająca w napięciu do ostatniego słowa. Mocny, wzruszający, szokujący erotyk z motywami zbrodni

Początek zapowiadał się naprawdę ciekawie. Później zachowania bohaterów zrobiły się męczące. Jedynie zakończenie zaciekawiło mnie na tyle że chyba sięgnę po drugi tom.

Mam mieszane uczucia co do tej pozycji . Książka jako sensacja jest poprawna . Jako erotyk też . Ale nie wiem czy połączenie tych dwóch określeń jest dobre dla tej książki . W sumie ciekawi mnie co będzie dalej .

Miałam lekkie wachanja czy w ogóle przeczytać tą książkę. Pierwsze strony jednak rozwiały mi je i wciągnęły mnie do świata pełnego mroku, haosu, ale też pożadania. Autorka momentami opisuje wydarzenia tak, że czytelnik może przenieść się do książki i odciąć się od prawdziwego świata. Historia bohaterów wywołuje wywoluje wiele emocji, a przez liczne zwroty akcji czytelnik nie może przewidzieć następnego posunięcia bohaterów.
Zakończenie jest tak emocjonujące, że od razu sięgnęłam po kolejną część, aby dowiedzieć się jak potoczą się losy bohaterów. Polecam (;

Wymęczyłam ją, a raczej ona mnie.
Książka pełna brutalności i braku szacunku.
Czym dalej, tym gorzej. Jest wiele ciekawszych książek o tej tematyce. :)

Wymęczyłam ją, a raczej ona mnie.
Książka pełna brutalności i braku szacunku.
Czym dalej, tym gorzej. Jest wiele ciekawszych książek o tej tematyce. :)

Zakazany układ to pozycja, która znajdzie wielu fanów, ale myślę, że znajdzie się też nie małe grono czytelników, którym historia Marcusa i Nicole nie przypadnie do gustu.
Pozycja bardzo brutalna, wulgarna i pełna zwrotów akcji, ale i niekiedy sprzeczności, wciągająca kiedy pewne rzeczy traktuje się z przymrużeniem oka.
Nicole nie urodziła się raczej pod szczęśliwą gwiazdą, ponieważ życie ją okropnie doświadcza i doprowadza do stanu, w którym przestaje jej zależeć na własnym życiu.
Marcus jest niezaprzeczalnie bardzo mrocznym i brutalnym mężczyzną. Przewrotny los krzyżuje drogi Marcusa i Nicole pewnej ciemnej nocy. Czy Nicole zmiękczy jego zimne i zatwardziałe serce, o które Marcus się nie podejrzewa? Tego się dowiecie sięgając po tę pozycję.

Nicole nie urodziła się raczej pod szczęśliwą...

1971

Na półkach: , , , ,

Bardzo lubię takie mocne i pełne akcji powieści mafijne i nawet jeżeli czasami są trochę przekombinowane to mnie to nie przeszkadza.
Dobrze wykreowane postacie bohaterów, te drugoplanowe również.
Trochę żal mi było Nicoli bo kłopoty to jej specjalność a
życie u boku Paula przypominało piekło .
Gdy postanawia popełnić samobójstwo, na je drodze staje Marcus, który początkowo ją więzi, żeby wreszcie się zakochać. I nawet fakt, że jest w ciąży z byłym kochankiem mu nie przeszkadza.
Jednak życie pisze dla nich różne scenariusze.
Rozstania, powroty, zdrada, namiętność to ich rzeczywistość. Są od siebie uzależnieni, ale wrogowie nie śpią a szczególnie Aleksander, który wymyślił piekielna intrygę, żeby ich rozdzielić.
Bardzo spodobało mi się wprowadzenie rosyjskiej mafii. Siergiej, przyjaciel jego zmarłego ojca teraz tez bardzo mu pomaga.
Nie można się nudzić, bo tutaj namiętność miesza się z nienawiścią a miłość staje się przekleństwem a nie przyjemnością.
Cała powieść szokuje ale zakończenie .....

Dobrze wykreowane postacie bohaterów, te drugoplanowe również.
Trochę żal mi było Nicoli bo kłopoty to jej specjalność a
życie u boku Paula przypominało piekło .
Gdy postanawia popełnić samobójstwo, na je drodze staje Marcus, który...

Polecam. Na pewno sięgnę po drugi tom 😉

Polecam. Na pewno sięgnę po drugi tom 😉

Pierwszy raz ucieszyłam się, że ksiazka się skończyła. Moglam niby przerwać, ale nie mam takie zwyczaju.
Bardzo wulgarna powieść. Jakby wyciąć wszystkie przekleństwa i epitety, to chyba zostało jedynie 50 stron by zostało... 😅 Niektóre są tak wymyślne, że warto zrobić listę i zastosować w kryzysowej sytuacji.
I dlaczego w ogóle nie szanuje się kobiet w tej historii? Za dużo tego. Teraz biorę druga część, ale trochę się już boję 🤣

I dlaczego w ogóle nie szanuje się kobiet w tej historii? Za...

Super. Polecam

Super. Polecam