Call Girl

K.N. Haner Wydawnictwo: Ale! literatura obyczajowa, romans
Ale!
2024-02-28
2024-02-28

Mieszane mam uczucia do tego tytułu. Książkę można było spokojnie wydrukować z połowy kartek która ta powieść zawiera. Ale to pewnie temu taki zabieg aby naciągnąć na drugą część i ma się wrażenie że książka jest dłuższa :/ historia fajna wciągająca ale to kolejna powieść k.n haner gdzie trzeba czekać na kontynuację na - siłę zakończona. Brakowało jednak większej ilości scen w których bohaterowie po prostu rozmawiają a dialog wygląda następująco - scena łóżkowa i bohaterka ucieka i tak wkoło. Przez to że nie kończy się klamrą ta historia wiele na tym traci nie wiem czy chce mi się czytać drugą część :/ gdyby to była historia na Wattpad była bym zachwycona ale jak mam wydać pieniądze i kupić książkę bądź co bądź znanej autorki to słabo 👎

👍

👍

"Call Girl" autorstwa K.N. Haner trafiła w moje ręce zupełnie przypadkiem, i choć nie była to lektura, która wyrwała mnie z butów, to nie mogę powiedzieć, że była całkowicie pozbawiona zalet. Książka sprawdziła się jako coś, co umilało mi czas, ale nie zapadła mi głęboko w pamięć ani nie wywołała silnych emocji.

Fabuła była w porządku, jednak brakowało mi w niej tego "czegoś", co sprawiłoby, że byłaby wyjątkowa. Pomimo tego, że nie znalazłam w niej niczego, co by mnie specjalnie zaskoczyło czy poruszyło, było to solidne czytadło, które można było przeczytać na przeczekanie, bez większego zaangażowania.

Fabuła była w porządku, jednak brakowało mi w niej tego...

✨️ „Miłość podobno musi przyjść sama…”

Aurora, choć pozornie prowadzi podwójne życie jako wzorowa studentka prawa i operatorka seks telefonu, jest w rzeczywistości silną i zdeterminowaną kobietą, która odważnie podąża za swoimi pasjami i potrzebami.
Od razu ją polubiłam i byłam ciekawa jak potoczą się jej losy. Przeciwieństwem Aurory jest Hektor – szanowany prawnik i wykładowca, który skrywa swoje prawdziwe oblicze za maską nienagannej reputacji. Ich spotkanie będzie elektryzujące. Mnóstwo chemii, tajemnic, niedopowiedzeń. Autorka nie zawodzi kolejny raz. A jej pióro po prostu uwielbiam! Choć można pomyśleć, że to już było… różnica wieku, romans z wykładowcą to tutaj, jednak jest zaskakująco do samego końca. Książka nie jest wulgarna pomimo „pracy”, jaką wykonuję główna bohaterka, a czasami można się naprawdę uśmiechnąć. Dwie silne osobowości, dwie perspektywy, zaskakujący wątek miłosny, którego nikt się nie spodziewa. Czy wyniknie z tego coś dobrego? Ja jej nie mogłam odłożyć ani na chwilę. Wątki prawnicze trzymały w napięciu, zakazana relacja dodawała pikanterii. W tle pojawiało się mnóstwo pytań, a zakończenie wycisnęło mnie całkowicie. Nie mogę się doczekać kontynuacji. Taką Haner uwielbiam.

✨️ „Miłość podobno musi przyjść sama…”

Świetna pozycja. Dużo się dzieję jak na tak krótką historię. Jestem zachwycona, Kasia jak zwykle stworzyła petardę. Kocham zakazane związki i różnice wieku. Polecam!

Dobra. Nieszablonowa. Wciągająca. Te i wiele innych pięknych słów nie opisują książki K. N. Haner. Fabuła sklecona na kolanie, postaci, relacje między nimi, a nawet dialogi płytsze niż kałuża po wiosennej mżawce. Losy bohaterów budzą współczucie, ale nie z takich powodów, z których powinny. Jest mi po ludzku przykro, że te postaci w ogóle zasiliły szeregi kreacji literackich.
Niskiej oceny nie uratuje nawet moja miłość i ogromny szacunek do słowa pisanego. To musi być 1/10.

Ona wzorowa studentka prawa, zarabiająca na seks telefonie.

On Szanowany prawnik, surowy wykładowca i genialny adwokat.

Co wyjdzie ze spotkania tych dwojga?

“Wolałam rozmawiać przez telefon z zupełnie obcym facetem, już poznać kogoś w realu i dać szansę na przeżycie czegoś prawdziwego”.

Ależ to była historia. Wow jest 🔥
“Call Girl” książka, która wbija w fotel.
Choć akcja pędzi naprawdę szybko, to czyta się ją szybko z wielką przyjemnością a emocje sięgają zenitu.
Uwielbiam pióro autorki, jest lekkie i zawsze potrafi wciągnąć czytelnika w wir akcji. Dzięki czemu zawsze przy jej książkach odpoczywam.
Fabuła niebanalna, a bohaterowie wykreowani świetnie.
Romans z prawniczo kryminalnym dodatkiem, ale nie zabraknie również scen gdzie wypieki na twarzy same się pojawiają.
Polecam tę historię każdemu, kto szuka książki, przy której można zapomnieć o codziennych problemach.

Ona wzorowa studentka prawa, zarabiająca na seks telefonie.

On Szanowany prawnik, surowy wykładowca i genialny adwokat.

Co wyjdzie ze spotkania tych dwojga?

Ależ to była historia. Wow jest 🔥
“Call Girl” książka, która wbija w fotel.
Choć...

Z książkami tej autorki mam takie relacje hate-love. Dlatego do tego tytułu podchodziłam dosyć neutralnie, choć nie powiem opis mnie zaintrygował i byłam naprawdę ciekawa jak to wszystko zostanie poprowadzone.

I na początku zapowiadało się bardzo dobrze. Jednak z każdym następnym rozdziałem książka zaczynała mi się odrobinę dłużyć co jest kompletnym paradoksem, bo uważam że cała akcja i relacja między bohaterami toczyła się zdecydowanie za szybko.

A co do tych bohaterów. Tak jak już pisałam jak dla mnie wszystko między nimi rozwijało się zbyt szybko. Rozumiem, że przez pracę głównej bohaterki można stwierdzić, że choć trochę znali się wcześniej, ale patrząc potem na całą sytuację wokół nich... To było o wiele za szybko. Przez to też totalnie nie czułam emocji w tej relacji. Było to dla mnie płytkie i takie nijakie.

Akcja sama w sobie była ciekawa. Rozprawa sądowa, romans wykładowcy ze studentką, praca w sekstelefonie i tajemnice. Gdyby tylko było więcej chemii i emocji między Aurorą i Hektorem to byłabym w niebie.

Zakończenie było dla mnie trochę niezrozumiałe i jakoś nie jestem przekonana co do tego jak skończyła się ta książka.

Poza tym książkę czytało się naprawdę przyjemnie, a styl pisania autorki przypadł mi do gustu. Nie była to najgorsza książka i jestem pewna, że jeszcze sięgnę po jakąś historię spod pióra autorki.

[ Współpraca reklamowa @wydawnictwoale @k.n.haner ]

Współpraca reklamowa @wydawnictwoale @k.n.haner

CALL GIRL 💜☎️
Premiera 28.02.2024

O matko ! Ale to była niesamowita przygoda z tą książką . Potrzebowałam jej , bo czytało mi się ją szybko i przyjemnie . Pierwszy raz czytałam książkę Kasi nie miałam wcześniej styczności i jestem bardzo miło i pozytywnie zaskoczona treścią.
Przypasowała mi bardzo, aż nie mogę przestać o niej myśleć 🤭 .

Styl autorki to coś co lubię, także na pewno inne książki pokocham również jak tą . A bohaterowie w Call Girl tak dobrze dobrani i świetnie wykreowani, że aż chciało się czytać, czytać i czytać.

Uwielbiam książki, gdzie nauczyciel/ profesor spotyka się z uczennica czy studentką . Co taki zakazany romans , ale lecimy do niego jak miś do miodku .

Bardzo polubiłam Aurorę i Hektora , świetnie ze sobą współgrali . Przyjaciółka Aurory również spoko babka !

Dziewczyna studiuje, zarabia w firmie w której odbiera telefony - se$telefon mianowicie. Ma kilku klientów, nie narzeka. Zarabia dobrze , jest pewien Pan z którym ma inny układ niż z innymi . W międzyczasie zaczyna pracę w kancelarii i świetnie sobie radzi , A Hektor profesor bez nagannej opini ma swoje za uszami . Co za tym się kryje ?
Zapraszam do sięgnięcia po Call girl i zapewniam, że przelecicie przez nią w sekundę!

A i Kasiu tak się nie robi z zakończeniem ! Ja chcę wiedzieć co dalej 🥵💜.

Współpraca reklamowa @wydawnictwoale @k.n.haner

CALL GIRL 💜☎️
Premiera 28.02.2024

Przypasowała mi bardzo, aż nie mogę przestać...

banalna fabuła , relacja studenki z wykładowca prawa

banalna fabuła , relacja studenki z wykładowca prawa