Wycena

Ale!
2023-07-12
2023-07-12
9788326841941
Porwanie Age gap Różnica wieku Strip Club Trudna przeszłość Romans Gwałt Porywacz

Wyróżniona opinia i

Wycena

przeczytanych książek 257 napisanych opinii 250

Troszkę przeciągnięta ale ogólnie dobra lektura.

Troszkę przeciągnięta ale ogólnie dobra lektura.

Na półkach: , , , , , ,

Pierwszy raz sięgnęłam po książkę tej pani i kompletnie nie wiedziałam czego się mogę spodziewać. A okazało się, że trafiłam na romans. Bardzo średni romans. Chemi między bohaterami nie widzę prawie wcale, bardziej wygląda to na syndrom sztokholmski. Jakieś takie uzależnienie się od drugiej osoby. Główna bohaterka strasznie rozjechana emocjonalnie i tak przez całą książkę. O Gabrielu nie dowiadujemy się za dużo. Dochodzi jeszcze brat, który niby miał być fajny a okazał się strasznie toksyczny.

Takie to średnie, niby nie jest źle ale dobrze też nie. Plus, że czyta się to szybko. Aaa i zakończenie ogólnie moim zdaniem słabe.

Cassie i Tyler- brat, prowadzą wspólnie klub nocny. Po trudnym dzieciństwie w rodzinie zastępczej i traumatycznych przeżyciach dziewczyny wydaje się, że wszystko wróciło do normalności. W klubie pojawia się Gabriel i zaczynają się kłopoty. Cassie znajduje brata pobitego i tym sposobem dowiaduje się, że brat zaciągnął dług a ona ma być odsetkami. Gabriel rości do niej prawa i zabiera do swojej posiadłości. Dziewczyna nie jest świadoma w co ją wpakował brat. Przed nią bardzo duże wyzwanie, na które nie była przyszykowana. Zostaje zmuszona do odegrania roli przed żoną Gabriela. Tak, tak żoną... to jej walka o być albo nie być... w Willi Gabriela dowiaduje się, że nie jest tutaj jedyną dziewczyną. O co tu chodzi???
Jaką rolę odegra Cassie? Czy uda się jej przeżyć koszmar, który zafundował jej brat?
Książka ma w sobie bardzo wiele tajemnic, kłamstw, niedomówień i intryg. Cassie dwa lata przed osiemnastymi urodzinami przeszła piekło, które do dzisiaj wywołuje w niej koszmary i wstręt do bliskości. Gabriel jest również głównym bohaterem, który ma ciemną i tajemniczą stronę. Jest zmuszony przez teścia do, jak dla mnie niewyobrażalnej intrygi wobec swojej żony. Tak musiało chyba być.

Kasia po raz kolejny zaskakuje mnie swoją twórczością. Ile ta historia ma w sobie smutku, żalu i wyrządzonych krzywd. Oboje bohaterów są w jakiś sposób wciągnięci pod wpływem kogoś innego do odgrywania ról. Oboje cierpią na swój sposób.
Jak potoczą się losy Cassie?
Czy dziewczyna pokaże na ile ją stać?
Jaka tragedia nastąpi w życiu Gabriela?
Czy jak w każdej książce połączy coś bohaterów?
Zapraszam do przeczytania, bo warto. To niesamowita historia. Jestem oczarowana i oczywiście polecam, aby sięgnąć po nią.

Myślałem że dam radę, niestety ale nie dało się tego czytać, naciągana, płytka i infantylna.

Bardzo dziwna książka. Z jednej strony całkiem ok, szybko się czytało i się wciągnęłam. Z drugiej jest po prostu durna.

Fabuła jest bardzo płytka i krindżowa. Bohaterowie irytujący i nie mogłam ich polubić. Ta autorka miała lepsze książki.

Dobra książka. Zakończyła się tak intrygująco, że sięgam od razu po tom drugi.

Dobra książka. Zakończyła się tak intrygująco, że sięgam od razu po tom drugi.

Lekki dark po które lubię czasami sięgnąć .
Styl autorki jest bardzo przyjemny przez co książka czyta się błyskawicznie.
Pokręcona relacja,która w normalnym świecie nie miałaby prawa zaistnieć .
Układy,tajemnice,mrok i szybka akcja tego tu nie brakuje.
Autorka kręci,zawija historię co wychodzi tylko na plus.
Główni bohaterowie ciekawi...chociaż po nim spodziewałam się większego pazura..trochę zabrakło mi mocnych emocji.
W ogólnym rozrachunku jest na plus.

Lekki dark po które lubię czasami sięgnąć .
Styl autorki jest bardzo przyjemny przez co książka czyta się błyskawicznie.
Pokręcona relacja,która w normalnym świecie nie miałaby prawa zaistnieć .
Układy,tajemnice,mrok i szybka akcja tego tu nie brakuje.
Autorka kręci,zawija historię co wychodzi tylko na plus.
Główni bohaterowie ciekawi...chociaż po nim spodziewałam się...

Czy była to zapierająca dech w piersiach opowieść? Nie.
Czy była to porywająca książka? Też nie.

Nie wiem co myśleć o tej książce, bo momentami zalatywało fantasy. Pod koniec trochę się rozkręciło, więc biorę się za kolejną część, ale to chyba bardziej z mojej toksycznej cechy czytelnika, gdzie ciężko mi porzucić serie książek, niż z samego zainteresowania historią.

Czy była to zapierająca dech w piersiach opowieść? Nie.
Czy była to porywająca książka? Też nie.

Zaskakująco dobra książka. Szczególnie lubię główną bohaterkę, która mimo wszystko postępuję w sposób logiczny i racjonalny, podoba mi się jej postępowanie. Dzięki temu opowiedziana historia wydaje się dość realistyczna. Natychmiast sięgnęłam po kolejny tom serii, ale o wrażeniach wspomnę już właśnie przy niej. Tę zdecydowanie polecam, wydaje mi się, że jedna z lepszych autorki.

Bardzo wciągająca, już od pierwszych stron. Mnóstwo emocji.

Bardzo wciągająca, już od pierwszych stron. Mnóstwo emocji.

• Audiobooki