Dyrektor generalny

Okładka książki Dyrektor generalny K.N. Haner
Okładka książki Dyrektor generalny
K.N. Haner Wydawnictwo: Agora, Ale! Cykl: Dyrektor Generalny (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Dyrektor Generalny (tom 1)
Dyrektor generalny
Agora, Ale!
2023-02-08
2023-02-08

Olivia, to młoda kobieta pracująca w jednym z biurowców Nowego Jorku na stanowisku asystentki szefa- seniora. To ambitna, pracowita i bardzo oddana pracownica. Oddziela prace od życia prywatnego, chodź ono nie jest w pełnej barwie tęczy. 5- letni związek wisi na włosku, bo oprócz namiętności już jej nic z partnerem nie łączy.
Harry- przystojniak, a zarazem wnuk seniora. Mężczyzna powraca po dłuższej nieobecności do NJ, aby wprowadzić się w życie firmy i pomóc dziadkowi.

Historia obojga bohaterów zaczyna się w zaciętej windzie pomiędzy piętrami. Olivia opanowuje emocje Harrego, który cierpi na klaustrofobię. Spóźniają się do biura na spotkanie, gdzie zostają oficjalnie sobie przedstawieni. Harry zaprasza asystentkę dziadka na bal charytatywny do Paryża. Podczas pobytu kobieta dowiaduje się o zdemolowaniu swojego domu i podejrzewa o to byłego partnera, natychmiast chce wracać. Jej życie prywatne staje sie koszmarem. Harry zatrzymuje ją w mieście miłości i załatwia jej sprawy na odległość. Zaczyna w pełni iskrzyć pomiędzy tą dwójkę.

Jakie tajemnice odkryją bohaterowie? Co ich połączy, a co rozdzieli?

Książka opowiada o typowym biurowym romansie z nutą dreszczyku. Czytając ją można przeżyć prawdziwy rollercoaster. Czyta się szybko, ponieważ pochłania od pierwszych stron. Polecam💙

Harry- przystojniak, a zarazem wnuk seniora....

"Zbuntowany anioł" z nowymi imionami .takie odniosłam wrażenie po przeczytaniu obu części .brakowało tylko utraty pamięci.nieprzypadla mi ta seria do gustu.

Myślałam że to kolejny romans, kolejna komedia romantyczna, a tu takie miłe zaskoczenie. Miałam opory przed tą książką ale kurde, pochłonęłam obie części w dobę... Niespodziewany zwrot akcji na końcu książki doprowadził mnie na skraj załamania emocjonalnego. Cieszę się, że mogłam od razu sięgnąć po druga część.

RECENZJA
Ona- ambitna i mądra oddana w pracy asystentka, którą szef uwielbia. Żyje w toksycznym związku z facetem, którego utrzymuje, ale nie umie odejść mimo,że tak na prawdę nic jej z nim nie lączy .
Pewnego razu spóźniając się do pracy zacina się w windzie z przystojnym facetem który ma klaustrofobię, Oliwia mu pomaga przetrwac atak paniki za co on obiecuje jej wdzięczność i przysługę.Parę chwil później okazuje się ,że to on będzie jej nowym szefem ponieważ jego rządzący dziadek musi odejść na emeryturę gdyż okazuje się że jest chory.Od początku między bohaterami aż iskrzy. 💞Relacja między bohaterami, nie jest tak oczywista jakby się wydawało.Prawdziwy rollercoaster emocji.Nie mogę pominąć bohatera niby drugoplanowego, Igora,który był smiesznym ale sympatycznym świrusem. Chociaż również sporo mieszał.
Mamy tu sporo wątków, które idą w różnych kierunkach.Jest sporo namiętności, jest intryga,jest seks,jedno trzeba przyznać autorce DZIEJE SIĘ W TEJ KSIĄŻCE, a końcówka???o rany tego się nie spodziewałam.Rozdziawiłam pysk w totalnym szoku, takiego klina wbiła mi autorka
,i kochani BĘDZIE druga CZĘŚĆ 😆
Polecam przeczytać.

RECENZJA

To moja pierwsza styczność z twórczością autorki i na pewno sięgnę po drugą część.

"Dyrektor generalny" to przede wszystkim erotyczny romans biurowy, który po prostu pochłania się jednym tchem. Fabuła prowadzona jest w bardzo umiejętny sposób, bo oprócz wątków erotycznych, poznajemy też zagmatwane losy bohaterów i tragedie rodzinne, które wpływają w diametralny sposób na nich samych, a także na ich życiowe wybory. Wszystko to zmierza do finału książki, która jest moim zdaniem tak nieprzewidywalna, że aż "wbija w fotel" i nie można tym samym nie sięgnąć po drugi tom, żeby poznać zakończenie tej niezwykłej, zagmatwanej miejscami historii.

Polecam!

Olivia podobała mi się jako postać, która jest jak zwierciadło wielu teraźniejszych kobiet, takich z klasycznym scenariuszem: dobra praca, długoletni związek i ta monotonność. Początek książki bardzo mi się podobał, ta chemia między Olivią i Harrym, nie wiem czy to lubicie, ale akurat podobała mi się ta nutka niedostępności ze strony Olivi, choć była ona spowodowana zazdrością obecnego partnera. Harry okazał się dla mnie dobrym i mega pewnym siebie facetem. Ale jednocześnie myślę, że daleko było mu do takiej klasycznego dup*a. I ten Paryż… dziewczyny co byście zrobiły na miejscu Olivi gdyby wam padła taka propozycja, gdy wasz facet jest zazdrosny (w tamtej sytuacji zanim wszystko całkowicie uległo zmianie? Wracając….wyjazd do Paryża i w tym wszystkim król imprez i życia towarzyskiego, Igor we własnej osobie. On mnie z jednej strony rozśmieszał, zadziwiał, ale nie zabrakło momentów kiedy kręciłam głową z bezradności na jego zachowania. Podczas imprezy na której byli całą trójką był pełen luz, swoboda, który dało się wyczuć w tekście, ale nie rozumiem wtrącenia w wątek tematu byłej Harrego? Kompletnie nie widzę powiązania z tym co ciało się później, niemniej mam przeczucia, że to może pociągnąć się w drugiej części. Czasami zachowanie Harrego w malusieńkim stopniu, ale jednak w jakimś zaczynało mnie irytować. Niby pewny siebie facet, a jednak te chwile popłochu gdzie panikował np. w poranek po pierwszej imprezie. Zachwiało to obraz człowieka, który powstał w mojej głowie.
Jednak całość do momentu aż nadszedł czas na pierwsze zbliżenie uważam za rewelację, za świetnie przeprowadzony przebieg zdarzeń, zachowania bohaterów, te spojrzenia gesty…genialnie zbudowane napięcie. Mocno przeżyłam co stało się później. Harry!! Taki facet, a woli posłuchać tatusia zamiast mieć swój rozum!? Ostatecznie wybaczam jego postaci bo próbował się zrehabilitować. Za to rolę się odwracają i tutaj Olivia nadepnęła mi na odcisk. Ja jej wściekłość rozumiałam, popierałam, nawet tą przyjaźń z Igorem, ale halo? Z Harrym to było takie, no takie.. sama nie wiem. W jednej chwili wielki gniew, nienawiść, a jedna chwila i kilka zdań i co? Koniec? Przecież w podobny sposób już wcześniej chciał rozmawiać i wtedy nic. Trochę za szybko pokonana bariera jak dla mnie 🤷‍♀️ Później właściwie to było już całkowicie kolorowo i były chwile, że dla mnie to napięcie do dalszego czytania zniknęło, więc uważam to za mój martwy punkt tutaj. Ale za to końcówka rozsypała mnie na kawałki, dosłownie. Wow wiedziałam już po kilku innych lekturach autorki, że lubi gdzieś w trakcie książki wtrącić niby nic nie znaczące zdanie/wypowiedź żeby potem wrócić do tego z czymś mocnym. Tutaj kompletnie się tego nie spodziewałam; po prostu szok… Z tym was muszę zostawić bo właściwie to w tak gorącym momencie kończy się część pierwsza.

Olivia jest młodą kobietą tkwiącą w toksycznym związku z Tobiasem. Mężczyzna ją nikczemnię wykorzystuje, jednak ona o tym nie wie. Z partnerem łączy ją tylko i wyłącznie seks, choć dziewczyna ma marzenia dotyczące ich przyszłości. To ona go utrzymuje finansowo, dzięki pracy, którą lubi. Jest asystentką starszego Pana Benetta, którego uwielbia. Jednak los bywa dość przewrotny i kobieta zacina się w biurowej windzie wraz z młodym przystojnym mężczyzną. Nieoczekiwanie okazuje się, że Harry jest wnukiem szefa Olivii i ma zająć jego stanowisko, co niekoniecznie jest na rękę bohaterce. Kobietę odrzuca arogancja mężczyzny. Obydwoje mają mieć lot do Paryża. Kobieta była do tego sceptycznie nastawiona, jednak po rozstaniu ze swoim chłopakiem, odważyła się na podróż. W międzyczasie były chłopak Olivii okrada jej dom, a ojciec Harrego - Denver Benett knuje konkretną intrygę, przy której pomaga mu syn. Nagle powstaje wiele pytań bez odpowiedzi. Co wiąże Olivię z rodziną Benett’ów? Czy relacja bohaterki i Harrego będzie miała rację bytu? Koniecznie przekonajcie się sami! Tym bardziej, że końcówka książki wyjaśnia wiele niewiadomych. A w „tajemnicy” zdradzę, że kolejna część „Dyrektora generalnego” jest jeszcze bardziej zadziorna od tej.

Nie można się oderwać:)

Nie można się oderwać:)

"Leciałam do Paryża z dwoma najseksowniejszymi facetami w Nowym Jorku. Byłam szczęściarą czy naiwniaczką?"
Pierwszy raz miałam okazję przeczytać książkę K.N. Haner, a tę pozycję kupiłam z polecenia Kingi Litkowiec, którą bardzo lubię. I muszę powiedzieć, że mogę się pod tymi rekomendacjami podpisać.
Ta książka była momentami zabawna, pełna emocji i zaskakująca zarówno pod względem fabuły, jak i wykreowanych postaci. Takiego zestawienia jeszcze nie spotkałam. Chemia między bohaterami była wręcz namacalna, a napięcie budowane wspaniale - w końcu wybuchło, ale potem było jeszcze ciekawiej... Bardzo przyjemnie jest czytać książkę, w której emocje buzują jak lawa w wulkanie przed wybuchem. Ta historia była niezwykle wciągająca i ciężko było się od niej oderwać, a zakończenie... cóż, mogę powiedzieć, że mnie zaskoczyło? To mało powiedziane! Czegoś takiego się nie spodziewałam. Chociaż czułam, że autorka nas zaskoczy, zwłaszcza pod koniec pierwszego tomu - bo przecież nie byłoby drugiego tomu i dalszych emocji. Jedyne, do czego miałabym jedną uwagę, to to, że jak na romans biurowy, bohaterowie mało pracowali w tym biurze ;-) Polecam!!!
Link do instagrama: https://instagram.com/kd.my_book_now?igshid=MmIzYWVlNDQ5Yg==

Ta książka była momentami zabawna, pełna emocji i zaskakująca zarówno pod...

Polecam, książka wciąga i nie można się od niej oderwać 😊

Polecam, książka wciąga i nie można się od niej oderwać 😊

• Romans

Dodaj cytat z książki Dyrektor generalny