Małżeńska gra

Okładka książki Małżeńska gra C.D. Reiss
Okładka książki Małżeńska gra
C.D. Reiss Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Marriage Games (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Marriage Games (tom 1)
Marriage Games
Wydawnictwo Kobiece
2018-03-16
2018-03-16
Monika Skowron
małżeństwo układ propozycja rozwód firma tajemnice dominacja miłość seks erotyka

Kompilacja Greya i 365 jednak "momentów" brak a te znikome opisane w sposób wulgarny, nie pozostawiający nic dla wyobraźni. Nazewnictwo intymnych części ciała powtarzane do znudzenia... Fabuła - jakiś pomysł był ale wykonanie mizerne.

Bardzo w moim guście, jedna z najlepszych książek dotyczących BDSM. Adam to bez wątpienia mój ulubiony literacki dom. Niezwykle interesująca podbudowa psychologiczna, ukazująca takie relacje lub próby ich zbudowania w małżeństwie. Sytuacje pan-uległa przedstawione są wiarygodnie, a ich węwnętrzne rozterki pogłębiają temat. To nie jest cukierkowy sztuczny świat, tylko prawdziwe życie. Odniosę się teraz do kwestii językowej. Każdy, kto czytał moje recenzje, wie, że jestem przeciw wulgaryzmom w literaturze erotycznej. Ale o dziwo tutaj one pasowały, wpisywały się bez problemu w narrację, były potrzebne. Tłumaczenie nie jest idealne, ale oddaje wiernie sens powieści oraz zamysł autorki. Książka nieprosta, wieloaspektowa, pod każdym względem interesująca. I jak zwykle żal, że żadne wydawnictwo nie pokusiło się o wydanie innych serii Reiss. Ogromna szkoda

Niby wszystko pięknie, ale czegoś mi ewidentnie zabrakło. Może odnajdę to w drugiej części 🤔.

Diana ma dosyć życia jakie wiedzie z mężem. Postanawia, że się z nim rozwiedzie.

Adam nie byłby sobą, gdyby ot tak zgodził się ma rozwód. Proponuję wiec układ - spędza ze sobą trzydzieści dni na odludziu, gdzie Diana będzie spełniała wszelkie jego żądania. W zamian za to kobieta dostanie swoją wolność i udziały w firmie.

Adam ma naturę dominatora. Czy Dianie będzie łatwo poddać się jego propozycji? Czy to co może dostać będzie wystarczającą motywacją?

Losy tych dwojga bardzo mnie zaciekawiły i zachęciły do poznania dalszej części historii. Chętnie sięgnę po kontynuację 💜

Adam ma naturę dominatora. Czy Dianie będzie łatwo...

Książka wywołała uczucia, które wywołać powinna... nie mówię tutaj o temtyce bo nie o to chodzi, treść jednym się podoba innym nie. Niemniej poruszyła mnie, były momenty, że serce szybciej mi zabiło, a dla mnie o to chodzi. Książka powinna poruszać, wywoływać dreszczyk emocji, oczekiwania... czytając ją, bardzo chciałam dowiedzieć się, co będzie za chwilę.
Jak dla mnie wciągająca.
Już zabieram sie za czytanie kolejnej części 😊

Jak dla mnie...

Mocna, bardzo brutalna, ale za to cholernie wciągająca!

Jest to dla mnie pierwsze zetknięcie się z taką formą "zabawy", co momentami bardzo mnie szokowało, odrzucało, ale z drugiej strony książka ma coś w sobie, że nie daje o sobie zapomnieć.

Jeżeli lubisz czytać o BDSM, to ta pozycja będzie dla Ciebie obowiązkowa!

Mocna, bardzo brutalna, ale za to cholernie wciągająca!

Jeżeli lubisz czytać o BDSM, to ta pozycja będzie dla Ciebie obowiązkowa!

Brutalna książka o skrywanych fantazjach człowieka opowiada o tym czy miłość jest w stanie zaakceptować wszystko? ,Dla mnie trochę za brutalna .

Ładna okładka , intrygujący opis i to dla mnie tyle
Niewątpliwie książka o czymś...
Ale mnie nie przekonała, ani postacie- które uważane są za rozbudowane, ani cała ta historia.
Adam mnie bardzo irytował- nie polubiłabym go nawet gdybym nie wiedziała o jego skomplikowanych niezainteresowanych.
Raczej nie przeczytam kontynuacji.

Ładna okładka , intrygujący opis i to dla mnie tyle
Niewątpliwie książka o czymś...
Raczej nie przeczytam kontynuacji.

Seria CD Reiss Marriage games składa się z dwóch części. Dzisiaj kilka słów o tej pierwszej. "Małżeńska gra" opowiada historię małżeństwa.
Diana postanawia rozwieść się z Adamem. Jednak on stawia jej warunek. Podpisze papiery i odda udziały w firmie, jeśli ta spędzi z nim 30 dni w domku na odludziu i spełni wszystkie jego żądania. 😈 wtedy Adam chce pokazać żonie swoje prawdziwe oblicze. Że nie jest nudnym Adamem. Pokaże, że za tym cichym i nudnym Adamem czaił się dominator, który ukrywał się w obawie że straci ukochaną jeśli ta pozna jego prawdziwe "ja". Teraz nie ma nic do stracenia. Diana tak bardzo chcę przejąć biznes, że zgadza się na jego warunki. Odcięta od świata wykonuje rozkazy męża. Przysięga sobie, że mimo oddania mu swojego ciała, nie odda serca. Co się stanie, jeśli z każdym kolejnym dniem będzie budziła się w niej ekscytacja, a prawdziwy Adam spodoba jej się bardziej?
Fajna historia. Mężczyzna, który wie że kocha tylko jedną kobietę i dla niej potrafi przeorganizować swoje życie, swoją naturę.
Polecam wam na te zimne wieczory. 🔥

Książka świetna, czytało mi się ją super. Polecam i zachęcam do przeczytania tej książki jak i następnej. Pozdrawiam

• Przeczytane w 2018