Nothing Less

Okładka książki Nothing Less Anna Todd
Okładka książki Nothing Less
Anna Todd Wydawnictwo: Gallery Books Cykl: Landon Gibson (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Landon Gibson (tom 2)
Nothing Less
Gallery Books
2016-12-06
2016-12-06
after Landon dodatek

Według mnie ta książka jest słaba. Mało działo się na początku, choć szybko się czytało, nie było dużo emocji, ani nie trzeba było się zastanawiać nad fabułą. Dopiero w połowie, trochę bardziej się rozwinęła się fabuła i coś się działo. Tekst jest o przemyśleniach chłopaka, który nie wie kogo wybrać, ponieważ Dakota to jego pierwsza miłość i znają się całe życie, a Nora to dziewczyna, która jest tajemnicza i wzbudza w nim emocje. Nora, wydaję mi się bardzo dojrzałą bohaterką, czasami mówiła tak mądrze, że podziwiałam ją za to. Chociaż to jest to słaba literatura myślę, że za niedługo sięgnę po drugą część i trochę więcej dowiem się o losach ich.

Nie była to najwyższych lotów opowieść, ale lepsza niż pierwsza część. Mi brakowało, że Tessa była tylko wspominana, że jest jej ciężko i jest rozbita. część książki jest rozwleczone, a zakończenie napisane bardzo skrótowo

Między Landonem a Norą w końcu pojawia się głębsze uczucie, ale Dakota nie daje za wygraną . Nora nie potrafi otworzyć się przed Landonem. A skrywane tajemnice niszczą relacje, którą zbudowali. Brakuje mi wątku przed ceremonią, jak doszło do pogodzenia się tej pary

Cóż zdecydowanie lepsze niz The brightest stars ale to także nie jest cudo. Fakt fabuła jest bardziej rozbudowana a rozdziały nie mają dwóch, trzech stron ale jakoś nie mogę się polubić z tą autorką. Ku mojemu zaskoczeniu after mi się podobało a tutaj nie do końca

39/2019. 9/10. Zaskakujące zakończenie. Miły koniec serii z tymi bohaterami. Czas teraz na jakieś kryminały

Fajne zakończenie No ale szału nie było

Fajne zakończenie No ale szału nie było

Ta część podobała mi się bardziej niż poprzednia, choć nie będę ukrywać, że myśli Landona były słabo opisane, a cała historia momentami nudnawa.

Przeciętna. Za dużo opisów Landona, jego myśli. No niezbyt to jest potrzebne tutaj, taka zapchaj dziura trochę. Dla nastolatków może okej, ja się z 2 częściami niezbyt polubiłam.

Druga część dwutomowej historii Landona, bohatera serii After. Dużo tajemnic i trudnych decyzji. Świetna książka, jak cała seria After i dwie o Landonie. Polecam

Takiego obrotu spraw to ja się nie spodziewałam :)

Takiego obrotu spraw to ja się nie spodziewałam :)

• Romans
  • Anna Todd