Dance, sing, love. Miłosny układ

Cykl: Dance, sing, love (tom 1) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
klaudia98151

Numer 1 na wattpad.com w kategorii Romans — ponad 2 miliony odsłon! Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki. James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich. Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa...

Numer 1 na wattpad.com w kategorii Romans — ponad 2 miliony odsłon!

Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki. James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich. Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa uderzyła młodemu celebrycie do głowy. Nikt jej tak nie wkurza na próbach, jak arogancki i egoistyczny James. Na dodatek choreografia przewiduje kilka utworów w ich wykonaniu w duecie. Początkowo nie potrafią się dogadać i nawzajem się ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii?

Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje, i nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą, bo miłość, zamiast uszczęśliwiać, potrafi sprawiać ból. Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, zwrotów akcji i gorących rytmów.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: http://editio.pl/ksiazki/dance-sing-love-milosny-uklad/ostata.html

Layla Wheldon stworzyła powieść o miłości, która wciąga od pierwszych zdań i trzyma w napięciu do samego końca. Układ miłosny to historia o wielu odcieniach uczyć, czasami wręcz czarnych, raniących, ale również o kolorach budzących wiarę i nadzieję. Miłość uskrzydla i sprawia, że nie ma rzeczy niemożliwych, potrafi też jednak zniszczyć, odebrać wiarę w siebie i chęć do życia pełną piersią. Chcecie przekonać się, jak będzie w tym przypadku?

werka777 | 2017-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2017

ZAKOCHANY W SWOJEJ EX
Zbyt pewny siebie, egoistyczny, nieliczący się z innymi i… zakochany w swojej ex piosenkarz. Ambitna, oddana swojej pasji, potrafiąca otwarcie wyrazić swoje zdanie tancerka. Mogłoby się wydawać, że tych dwoje nie ma najmniejszej szansy funkcjonować na jednej powierzchni. A jednak, autorka nakreśliła bohaterów wyrazistą, choć chwiejną kreską, stawiając przed sobą i czytelnikiem niełatwe zadanie. Bo kiedy ma się wrażenie, że najgorsze przeszkody są już pokonane, to dopiero zalążek wyzwań i niepewności, o których czyta się z satysfakcją wymalowaną na twarzy.

TO NIE JEST HISTORIA O KOPCIUSZKU
Myślałam, że to będzie kolejna historia o Kopciuszku, który na parkiecie olśniewa zamożnego księcia. Byłam w błędzie. Kopciuszek nie jest nieśmiałą myszką, a książę nie wydaje się zaślepiony urokiem tanecznej partnerki. Tak tak, to nie jest książka, w której wielki wybuch budzi lawinę miłosnych emocji będących w stanie pokonać każdą z przeszkód. „Dance, sing, love. Miłosny...

BookParadise | 2017-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2017

Sięgając po "Dance, Sing, Love. Miłosny układ" miałam ogromne obawy, że to będzie kolejny polski niewypał, który ociekać będzie nudą. I kiedy zaczęłam czytać, powiedziałam "O nie, tylko nie to, co za schematyczny badziew, kto to wydał? Książka wzbogacona tylko o taniec i już, wielkie mi halo! I to niby ma się sprzedać?". Moje podejście było negatywne, bo książka okazała się tak cholernie kiepska, że moje chęci do życia się skończyły. Straciłam nadzieję dla polskiego rynku.
ŻARTOWAŁAM! Dance, Sing, Love. Miłosny układ to cudowna książka, która skradła moje serce.

Więcej na: http://www.bookparadise.pl/2017/08/dance-sing-love-miosny-ukad-layla_11.html

eMeLka | 2017-07-17
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 17 lipca 2017

Livia jest profesionalną tancerką. Na tourneè po Europie poznaje aroganckiego Jamesa. Od początku się nie lubią, ale potem postanawiają się razem zaprzyjaźnić. Czy uda im się do siebie zbliżyć? A może z tego układu wyniknie coś więcej?

AnnaR | 2017-07-24

"Odkąd pamiętam, taniec był dla mnie wszystkim, stanowił nieodłączny element mojego życia. Nigdy nie zapomnę swojej pierwszej lekcji baletu z moim ojcem."

Livia Innocenti jest znaną, profesjonalną tancerką. Trenuje już od najmłodszych lat i szczerze kocha to, co robi. Jej zespół zostaje wynajęty na całą trasę koncertową popularnego piosenkarza Jamesa Sheridana.
Gdy wokalista pojawia się na próbach, szybko wychodzi na jaw, że jest osobą arogancką, zapatrzoną w siebie, po prostu niegrzeczną. Liv bardzo irytuje się jego zachowaniem, zwłaszcza, że traktuje tancerzy jak kogoś gorszego, a sam przychodzi na próby na kacu.
Nie rozumie zachowania koleżanek, które po prostu szaleją na jego widok.
Niestety po pewnym czasie chłopak również i jej zaczyna się podobać i wygląda na to, że z wzajemnością.

Nadal jest wredny i ośmiesza ją, jednak najwyraźniej pragnie spędzać z tancerką jak najwięcej czasu. Dziewczyna jest zagubiona, nie rozumie co się z nią dzieje, ale nie potrafi w tej sytuacji...

Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 17 sierpnia 2017

Livia jest utalentowaną tancerką i jednocześnie pełną energii i charyzmy dziewczyną, która dla swoich marzeń zrobi wszystko. Taniec od zawsze był w jej życiu, darzyła go jedyną miłością, jednak do czasu, gdy na jej stronie nie stanął James – topowy piosenkarz i jednocześnie... największy cham i dupek, o jakim miałam okazję czytać. Spotykają się podczas wspólnego tournée i, mimo że oboje próbują się ignorować, ich drogi przeplatają się częściej niż zapewne, by tego chcieli.

Miłosny układ to pierwsza część serii Dance, Sing, Love, a kolejne dwa tomy mają pokazać się już w 2018 roku. Książka ta odniosła wielki sukces na wattpadzie, gdzie była publikowana przed wydaniem (ponad 2,5 miliona wyświetleń) i w ekstremalnie szybkim tempie trafiła do listy TOP sprzedaży w empiku.

Pierwsza część DSL mimo początku, przez który bałam się, że znów będę miała do czynienia z mało oryginalnym romansem, który opierać się będzie...

Grazia_czytaninka_ | 2017-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2017

Kiedy tylko padła propozycja przedpremierowego przeczytania i zrecenzowania tej powieści, nie mogłam odmówić. Uwielbiam taniec, a co za tym idzie również książki o tej tematyce. Zawsze marzyło mi się, by nauczyć się tańczyć, niestety nie wszystko się spełnia, czego się pragnie. Jednak miłość w sercu do tańca pozostała.

Książka jest debiutem autorki i cóż mogę o niej powiedzieć? Na pewno nie to, że po jej przeczytaniu zabrakło mi tchu w piersiach, bo tak nie było. Niemniej nie uważam tej pozycji za beznadziejną, broń Boże. Kiedy zaczęłam czytać te dość opasłe tomisko, nie mogłam się oderwać. I tak w dwa dni pochłonęłam całość. Pomysł na fabułę uważam za jak najbardziej ciekawy i intrygujący. Do tej pory jedynie oglądałam filmy o takiej tematyce, miło było więc tym razem dla odmiany przeczytać książkę. Taniec, śpiew i miłość, do tego burzliwe kłótnie, złamane serca i wielkie przyjaźnie, tego możecie się tutaj spodziewać. Wartka akcja nie pozwala nawet na odrobinę nudy, tutaj ciągle...

Tasak | 2017-07-27
Przeczytana: 20 lipca 2017

Po tę książkę, w wersji tomikowej, sięgnęłam ze względu na to, że czułam niedosyt po przeczytaniu kilku rozdziałów znalezionych na wattpadzie. Nie żałuję, że to zrobiłam. Miałam szczęście zapoznania się ze wspaniałą historią napisaną przez Laylę Wheldon.

“Dance, sing, love. Miłosny układ” to książka, która z początku może się wydawać płatkiem śniegu wśród innych romansów wydanych na polskim rynku. Sama też tak myślałam, ale gdy sięgnęłam po dalsze rozdziały, niż te zamieszczone na Wattpadzie, przekonałam się, że moje myślenie było błędne. Historia Livii i Jamesa to niebanalny romans przeplatany tańcem i śpiewem. Schematyczność, występująca na samym początku, z biegiem wydarzeń zanika, a my możemy się cieszyć dobrą dawką dobrego dzieła. Przeplatające się wydarzenia podczas tournée piosenkarza, jak i również zaraz po nim, uświadamiają nas, że autorka chciała pokazać świat romansu od innej strony.

Oprócz fantastycznej historii dochodzi nam styl pisania autorki. Gdy sama historia...

Przeczytana: 27 maja 2017

Dzisiaj na rynku trudno o dobry, nieschematyczny i ciekawy romans. Jednakże zdarzają się takie perełki jak ta, które pochłaniają bez reszty i nie można się od nich oderwać. Historia niebanalna, choć na pierwszy rzut oka tak się może zdawać, intrygująca i pełna nie tylko miłości, ale i humoru oraz przyjaźni.

Bohaterowie wykreowani są po mistrzowsku, choć z początku miałam co do tego wątpliwości. Wydawać by się mogło, że zaczyna się dość popularnie – główna bohaterka poznaje chłopaka, z którym się nie lubią i od pierwszego spotkania tylko się kłócą i wyzywają, a później każdy z nas spodziewa się wielkiego "love story", lecz nie – nie w tej powieści. Historia jest skomplikowana, pełna emocji i doprowadza czytelnika nieraz do łez – raz ze śmiechu, raz ze smutku i wzruszenia.

Jestem wielką fanką romansów, przeczytałam ich sporo, większości nie zapamiętałam tytułów, ale wiem, że ta książka powala wiele z nich na głowę!

Czytelniku, zatrać się w rytmicznym biciu serc tych dwoje i...

Anna Rosińska | 2017-08-07

Sensacja wattpada. Romans #1.
Ponad 2,5 miliona odsłon!
I wszyscy, którzy śledzą książkowe nowości już wiedzą, że mowa tu o powieści Layli Wheldon.
Czy jednak wirtualny sukces Dance, sing, love. Miłosny układ znajdzie swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości? Kto w dniu premiery, czyli 17 sierpnia, z przyjemnością sięgnie po kolejny literacki debiut, a kto będzie omijał go z daleka? Kto dla tej powieści zarwie noc, a kto będzie czytał ją po kilka stron ?
Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedzi w mojej recenzji. Zapraszam ☺

Livia jest zawodową tancerką. Pod czujnym okiem choreografki Mirandy, Liv wraz z zespołem tworzą niesamowite show podczas występów największych gwiazd. Ponad to występują w teledyskach, statystują w filmach.
James Sheridan (czy tylko mnie kojarzy się on z Ed'em?) jest topowym piosenkarzem, na punkcie którego szaleje tysiące fanek. Zapatrzony w siebie 26-latek jest największym dupkiem na świecie. Tak, tak. James'owi zdecydowanie woda sodowa...

Nowe polskie autorki romansów

Od premiery „50 twarzy Graya” w 2012 roku minęło 5 lat. Od tego czasu literatura kobieca mocno ewaluowała, a polskie autorki zaczęły trafiać na listy bestsellerów w takim tempie, że niejeden pisarz literatury pięknej może tylko o tym pomarzyć.