Dance, sing, love. Miłosny układ

Cykl: Dance, sing, love (tom 1) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
klaudia98151

Numer 1 na wattpad.com w kategorii Romans — ponad 2 miliony odsłon! Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki. James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich. Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa...

Numer 1 na wattpad.com w kategorii Romans — ponad 2 miliony odsłon!

Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki. James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich. Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa uderzyła młodemu celebrycie do głowy. Nikt jej tak nie wkurza na próbach, jak arogancki i egoistyczny James. Na dodatek choreografia przewiduje kilka utworów w ich wykonaniu w duecie. Początkowo nie potrafią się dogadać i nawzajem się ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii?

Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje, i nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą, bo miłość, zamiast uszczęśliwiać, potrafi sprawiać ból. Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, zwrotów akcji i gorących rytmów.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: http://editio.pl/ksiazki/dance-sing-love-milosny-uklad/ostata.html

Layla Wheldon stworzyła powieść o miłości, która wciąga od pierwszych zdań i trzyma w napięciu do samego końca. Układ miłosny to historia o wielu odcieniach uczyć, czasami wręcz czarnych, raniących, ale również o kolorach budzących wiarę i nadzieję. Miłość uskrzydla i sprawia, że nie ma rzeczy niemożliwych, potrafi też jednak zniszczyć, odebrać wiarę w siebie i chęć do życia pełną piersią. Chcecie przekonać się, jak będzie w tym przypadku?

werka777 | 2017-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2017

ZAKOCHANY W SWOJEJ EX
Zbyt pewny siebie, egoistyczny, nieliczący się z innymi i… zakochany w swojej ex piosenkarz. Ambitna, oddana swojej pasji, potrafiąca otwarcie wyrazić swoje zdanie tancerka. Mogłoby się wydawać, że tych dwoje nie ma najmniejszej szansy funkcjonować na jednej powierzchni. A jednak, autorka nakreśliła bohaterów wyrazistą, choć chwiejną kreską, stawiając przed sobą i czytelnikiem niełatwe zadanie. Bo kiedy ma się wrażenie, że najgorsze przeszkody są już pokonane, to dopiero zalążek wyzwań i niepewności, o których czyta się z satysfakcją wymalowaną na twarzy.

TO NIE JEST HISTORIA O KOPCIUSZKU
Myślałam, że to będzie kolejna historia o Kopciuszku, który na parkiecie olśniewa zamożnego księcia. Byłam w błędzie. Kopciuszek nie jest nieśmiałą myszką, a książę nie wydaje się zaślepiony urokiem tanecznej partnerki. Tak tak, to nie jest książka, w której wielki wybuch budzi lawinę miłosnych emocji będących w stanie pokonać każdą z przeszkód. „Dance, sing, love. Miłosny...

BookParadise | 2017-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2017

Sięgając po "Dance, Sing, Love. Miłosny układ" miałam ogromne obawy, że to będzie kolejny polski niewypał, który ociekać będzie nudą. I kiedy zaczęłam czytać, powiedziałam "O nie, tylko nie to, co za schematyczny badziew, kto to wydał? Książka wzbogacona tylko o taniec i już, wielkie mi halo! I to niby ma się sprzedać?". Moje podejście było negatywne, bo książka okazała się tak cholernie kiepska, że moje chęci do życia się skończyły. Straciłam nadzieję dla polskiego rynku.
ŻARTOWAŁAM! Dance, Sing, Love. Miłosny układ to cudowna książka, która skradła moje serce.

Więcej na: http://www.bookparadise.pl/2017/08/dance-sing-love-miosny-ukad-layla_11.html

AnnaR | 2017-07-24

"Odkąd pamiętam, taniec był dla mnie wszystkim, stanowił nieodłączny element mojego życia. Nigdy nie zapomnę swojej pierwszej lekcji baletu z moim ojcem."

Livia Innocenti jest znaną, profesjonalną tancerką. Trenuje już od najmłodszych lat i szczerze kocha to, co robi. Jej zespół zostaje wynajęty na całą trasę koncertową popularnego piosenkarza Jamesa Sheridana.
Gdy wokalista pojawia się na próbach, szybko wychodzi na jaw, że jest osobą arogancką, zapatrzoną w siebie, po prostu niegrzeczną. Liv bardzo irytuje się jego zachowaniem, zwłaszcza, że traktuje tancerzy jak kogoś gorszego, a sam przychodzi na próby na kacu.
Nie rozumie zachowania koleżanek, które po prostu szaleją na jego widok.
Niestety po pewnym czasie chłopak również i jej zaczyna się podobać i wygląda na to, że z wzajemnością.

Nadal jest wredny i ośmiesza ją, jednak najwyraźniej pragnie spędzać z tancerką jak najwięcej czasu. Dziewczyna jest zagubiona, nie rozumie co się z nią dzieje, ale nie potrafi w tej sytuacji...

Zuzanna | 2017-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2017

Od miłości do nienawiści tylko jeden krok. A ile jest kroków od nienawiści do miłości? Czy można pokochać kogoś, kto non stop cię irytuje, szantażuje i wykorzystuje? Można. Przekonuje się o tym młoda tancerka Livia Innocenti, która zmuszona do współpracy z Jamesem Sheridanem początkowo darzy go szczególną antypatią. Dziewczyna zrobi dla Jamesa wszystko, byle nie zostać zwolniona, co chłopak podle wykorzystuje. Od niego zależy bowiem dalsza kariera Livii w zespole a tym samym jej przyszłość. Skazana na towarzystwo Jamesa podczas tournée po Europie Livia zaczyna dostrzegać w chłopaku również inną stronę, w której powoli się zakochuje. Niestety nie może liczyć na wzajemność, bo James kocha inną dziewczynę...

Jak poradzi sobie Livia z nieodwzajemnionym uczuciem do Jamesa, dla którego liczy się tylko seks?
Czy znajdzie się ktoś, kto uleczy złamane serce Livii?
I czy James chętnie "podzieli się" kochanką z kimś innym?

"Dance sing love. Miłosny układ" to powieść, która całkowicie...

Hanna | 2017-09-08

_______

Kiedy w książkach pojawia się motyw tańca, to jestem bardzo szczęśliwa. Sama kiedyś trenowałam, więc jak tylko przeczytałam opis, który mnie poinformował, iż główna bohaterka trenuje taniec i dodatkowo osiąga spektakularne sukcesy, poczułam, iż koniecznie muszę zagłębić się w treść tej publikacji.

Livia Innocenti główna bohaterka książki Layla'y, pochodzi z Włoch, ale wychowywała się w Stanach. Na co dzień jest popularną i profesjonalną tancerką. W wieku dwunastu lat rozpoczęła naukę tańca w szkole baletowej, którą ukończyła po siedmiu latach. Z ogromnym sentymentem, powraca do tego tańca, gdyż to właśnie jego zaczęła się uczuć jako pierwszego i nadzwyczaj go uwielbia. Niemniej jednak, na co dzień dominuje u niej taniec nowoczesny, street dance i hip-hop.

Kiedy agent słynnego piosenkarza – niejakiego James'a Sheridan'a, chce wynająć zespół głównej bohaterki na całą trasę...

KobieceRecenzje365 | 2017-08-23

Znacie to uczucie, gdy zaczynacie czytać jakąś historię i od razu wiecie, że Wam się spodoba? Następnie dowiadujecie się, że zostanie ona wydana, widzicie okładkę i wszystko zaczyna grać jeszcze bardziej. Tak było w przypadku Dance. Sing. Love. Miłosny układ autorstwa Layli Wheldon. Ja tę historię czytałam już trzy razy. Najpierw na Wattpadzie, potem w wersji pdf, którą dostałam od autorki, a teraz w końcu mogłam wziąć w ręce wersje papierową i znowu zagłębiłam się w historii Livii i Jamesa. Co sprawiło, że debiutancka powieść młodej polskiej autorki jest takim hitem? Ponad dwa miliony wyświetleń na platformie Wattpad, status TOP Empiku na długo przed premierą, szaleństwo wśród blogerek i fanów... Ktoś pomyśli, ale jakim cudem? Przecież książek tego typu jest mnóstwo, więc dlaczego właśnie ta powieść święci takie tryumfy? Jeśli chcecie poznać moje zdanie na ten temat, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z opinią na temat Dance. Sing. Love. Miłosny układ.

Livia kocha taniec...

Lidka | 2017-09-30
Przeczytana: 23 września 2017

Alle się narażę widzę większości;)
Do czytania zabrałam się z ogromnym zapałem. Interesował mnie głównie wątek tańca ( którego nie było tyle na ile liczyłam). Wiedziałam też z recenzji ,że ma być wątek miłosny. I tutaj moje odczucia -zbladły niestety.
Całość czytałam jak mocno rozwinięty harlequin. Ona go nienawidzi ale potem kocha.On nie chce ale chce. Później zżera go zazdrość. Ona już z innym .... i tak w kółko. Bez przerwy powtarzające się wątki.
Jeśli ktoś uwielbia romansidła takie bardzo romansidłowe ;) to książka zdecydowanie dla niego. Jeśli ktoś nie lubi takich przesłodzeń to zdecydowanie -odradzam. Nawet mojej córce ,która z tańcem ma bardzo dużo wspólnego ta cała historia jest masakryczną dzieciniadą . Jednak to nasza opinia i jak widzę odosobniona :)

Anna Rosińska | 2017-08-07

Sensacja wattpada. Romans #1.
Ponad 2,5 miliona odsłon!
I wszyscy, którzy śledzą książkowe nowości już wiedzą, że mowa tu o powieści Layli Wheldon.
Czy jednak wirtualny sukces Dance, sing, love. Miłosny układ znajdzie swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości? Kto w dniu premiery, czyli 17 sierpnia, z przyjemnością sięgnie po kolejny literacki debiut, a kto będzie omijał go z daleka? Kto dla tej powieści zarwie noc, a kto będzie czytał ją po kilka stron ?
Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedzi w mojej recenzji. Zapraszam ☺

Livia jest zawodową tancerką. Pod czujnym okiem choreografki Mirandy, Liv wraz z zespołem tworzą niesamowite show podczas występów największych gwiazd. Ponad to występują w teledyskach, statystują w filmach.
James Sheridan (czy tylko mnie kojarzy się on z Ed'em?) jest topowym piosenkarzem, na punkcie którego szaleje tysiące fanek. Zapatrzony w siebie 26-latek jest największym dupkiem na świecie. Tak, tak. James'owi zdecydowanie woda sodowa...

Sławna gwiazda pop i mało znana tancerka — ich drogi przecinają się dzięki kontraktowi na wspólne tournée po Europie. Początkowo Livia kompletnie nie zwraca uwagi na Jamesa, nie ulega jego czarowi, nie rozumie swojej przyjaciółki, której odbiera mowę, gdy on jest w pobliżu. Jednak James to dupek i podstępem zmusza Livię do wspólnego zwiedzania Rzymu, dziewczyna zna miasto i język, więc dzięki niej będzie mógł incognito zobaczyć miasto. Jednak dzień nie kończy się tak, jak to zaplanowali, a cała sytuacja staje się zalążkiem ich burzliwej relacji. Ona wie, że on ma dziewczynę. On wie, że kocha Sylvię, ale nie potrafi ignorować uczuć do Livi.
Czy odnajdą wspólny rytm i stworzą związek wbrew różnicom?

Czytając Miłosny układ pierwszą rzeczą, na jaką zwróciłam uwagę, był styl pisania autorki. Jest to debiut Layli Wheldon i zaskoczyło mnie to, jakim językiem się posługuje — jest on urozmaicony, bogaty, a jednocześnie bez udziwnień, mało powtórzeń, dodajmy do tego bardzo plastycznie...