Niewierna żona

Tłumaczenie: Krystyna Chmiel
Wydawnictwo: Świat Książki
Lying with Strangers

Payton, młoda i zdolna pani doktor pediatra, ulega wypadkowi samochodowemu. Jest przekonana, że ktoś ją wcześniej śledził, a teraz chciał przejechać. Ale kto? Szalony mąż pacjentki? A może jej własny, Kelvin, prawnik bez sukcesów, umawiający się na boku z inną? Gdy ginie jej były chłopak, oboje z Kelvinem zostają posądzeni o morderstwo. Lecz makabryczne wydarzenia nie ustają.

Mika220 | 2014-04-09

Tę książkę zobaczyłam przypadkiem w bibliotece, zobaczyłam opis i wzięłam. O autorze nie słyszałam wcześniej. Fabuła dotyczy bolesnych wydarzeń, które dotykają Peyton Shields, pediatry z Bostonu. Doświadcza ona na początku wypadku, który widać, że nie był przypadkowym wypadkiem. Ktoś niebezpieczny czyha na nią. Ciekawe jest, że mamy też fragmenty z tym bohaterem, przedstawiona jest w pewnym stopniu jego psychika. Jak się okazuje jest to ktoś naprawdę nieobliczalny. W tym samym czasie nie najlepiej też dzieje się w małżeństwie Peyton, nie układa jej się z Kevinem, większość czasu kobieta poświęca pracy. Przedstawiony jest też bardzo ciekawie wątek cyberseksu, z każdą stroną coraz bardziej jesteśmy ciekawi kim np jest "doktorka", czy może Peyton ma jakąś tajemnicę? Podejrzenia o zdradę, zdrada to też tematy tej książki. Jest więc wielowarstwowa, co nadaje jej moim zdaniem smaczku. Język zaś jest bardzo barwny, czytając mamy wrażenie, że to film, dialogów jest sporo, ale nie są...

Kaka | 2013-03-10

Świetna dawka strachu, napięcia i ciekawości co stanie się dalej. Nie myślałam, że sprawy przybiorą tak dramatyczny obrót. Brawo dla autora za stopniowanie "rewelacji" i za wrażenie że jesteśmy w jakiejś koszmarnej karuzeli gdzie jutro staje się niewiadomą....super!
Polecam z czystym sumieniem.

Anita | 2011-08-11
Przeczytana: grudzień 2010

Niewierna żona" to opis życia w ciągłej gonitwie myśli i strachu, tajemnicze okoliczności, a także cyberseks w internecie. Jak skończy się owa pikantna fabuła? Czy Peyton razem z jej mężem wyjdą z tego cało? A co się stanie z doktorką i jej nieznajomym?
Książka inna niż poprzednie opowiadająca o wydarzeniach tragicznych, które w dziwny sposób łączą się w jedną całość. I dodatkowo niewierność żony i męża.

ula93 | 2013-06-11
Przeczytana: 11 czerwca 2013

książka jest fantastyczna, trzyma w napięciu do ostatnich stron. fantastyczne zakończenie. jestem pozytywnie zaskoczona, ponieważ się takiego nie spodziewałam. akcje są fajnie rozłożone, nie dzieją się wszystkie w jednym czasie, a potem nuda, jak się zacznie to się nie chce skończyć, bardzo wciągająca

Katherine | 2011-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2011

Jest naprawdę ciekawa, porusza dość niestereotypowy temat bohaterki nękanej przez zakochanego w niej psychopatę. Stalker zmienia jej życie w istny koszmar i niesie za sobą spustoszenie zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym... Książka trzyma w napięciu do ostatnich kartek. Rewelacyjne opisy, barwne postacie, jednym słowem POLECAM!!!

Patrycja | 2011-10-05
Przeczytana: 05 października 2011

Myślałam, że odkryłam kto jest tym złym, ale zakończenie mnie zaskoczyło. Czyta się szybko, nie tylko z powodu dobrego warsztatu pisarskiego autora, ale również dlatego, że miałam ogromną potrzebę dowiedzieć co będzie dalej. Wciągająca.

marta | 2012-03-18

Dla zabicia czasu można przeczytać. Jednak jeśli szukasz pasjonującej lektury, jeśli z niecierpliwością czekasz co przyniesie kolejna strona to nie jest to książka dla ciebie

olciiak | 2012-09-02
Przeczytana: 2011 rok

Od tej książki zaczęła się moja "przygoda" z Grippando. Świetna, zaskakująca, nieprzewidywalna. Super - polecam!

Migdalek | 2012-09-23
Na półkach: Przeczytane, Książki mamy
Przeczytana: wrzesień 2012

Książka trzyma w napięciu do ostatnich chwil, a zakończenie zaskakuje!!!!

Rena_76 | 2010-12-29
Przeczytana: 28 grudnia 2010

Ciekawa, trzyma w napieciu do samego końca