Wieczny uciekinier

Tłumaczenie: Andrzej Leszczyński
Cykl: Jack Swyteck (tom 8)
Wydawnictwo: Świat Książki
Born to Run
Ag2S

W dziwnym wypadku, podczas polowania na aligatory, ginie wiceprezydent USA. Prawnik Jack Swyteck, syn i doradca nowego kandydata na ten urząd oraz Paulette Sparks, korespondentka z Białego Domu, wpadają na trop niebywałego spisku. Zdumiewająca intryga obejmuje kilkadziesiąt lat i niemal całą Ziemię, a wyjaśnienie dawnej tajemnicy może pozbawić władzy samego amerykańskiego prezydenta. Wciągająca fabuła i doskonale opisane kulisy wielkiej polityki.

Dariusz | 2012-08-13
Na półkach: Przeczytane, Sprzedam, Posiadam

Godna polecenia.Dobry klimat, świetne podtrzymywanie oraz budowanie napięcia, 30 zł bym nie wykładał, ale jak się trafi taniej, to brać i nie zadawać pytań ;)

Zuela | 2014-05-11

Morderstwa,szantaże,tajemnice by dowiedzieć się,że sprawujący władze prezydent jako nie urodzony w USA nie powinien srawować tej funkcji.Jednakże korupcja zwycięża.Dobry kryminał mimo takiego sobie tematu

kl1976 | 2016-03-17
Przeczytana: 17 marca 2016

Mimo dziwnego początku ,rozwinęła sie ciekawa akcja ,początek okazał się brakującym puzzlem całości..Polityczne przepychanki,sensacja ,morderstwo ,napięcie ,intryga, wszystko co powinno się znaleźć w ksiażce by zatrzymać czytelnika .Polecam ,warta przeczytania

>6/52<

Bernadeta | 2010-06-02
Przeczytana: 01 czerwca 2010

Książka warta przeczytania. Rosyjska mafia, Sycylijczycy, a we wszystko wplątany jest prezydent Stanów Zjednoczonych oraz Grek, który ma dowód na to, że prezydent nie powinien nim być, ponieważ według prawa USA nie może piastować tego stanowiska. Dlaczego Grek o tym wie? Tego nie powiem, ponieważ książka nie była by już taka ciekawa=)

Senyera | 2013-03-16

Zawiodłam się na tej książce... Czytałam ją naprawdę dłuższy czas, ponieważ akcja po pierwszych kilkunastu stronach zupełnie zamarła i tylko od czasu do czasu pojawiał się jakiś intrygujący wątek, który niestety bardzo szybko dobiegał końca.

olciiak | 2012-09-02
Przeczytana: sierpień 2012

Książka utrzymana w stylu Grippando, jednak w porównaniu z innymi jego książkami ta podobała mi się najmniej, gdyż nie jestem miłośniczką polityki. A tutaj jest jej dużo. Mimo to, czytając byłam ciekawa kolejnych kartek, także polecam.

Monika | 2016-12-08
Przeczytana: 2010 rok