Krystyna Jarocka Wydawnictwo: Borgis literatura piękna
Borgis
powieść psychologiczna
literatura piękna
powieść psychologiczna

Mimo, że w tytule znajdziecie coś kociego, opowiadania "Kocie szlaki" nie mają z kotami nic wspólnego.

Krystyna Jarocka osadziła większość historii w latach 80-tych, ale problemy w nich poruszane są tak samo, a niektóre może nawet bardziej aktualne w dniu dzisiejszym. Problemy, o których nie myślimy pochłonięci codziennością, a z którymi każdemu z nas przyjdzie się...

• Ga-gatti
  • Przeczytane 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kocie szlaki