Kocham Cię mamo

literatura piękna
Psychoskok
2015-05-15
2015-05-15
Kocham Cię mamo Justyna Ewelina Depta powieść psychologiczna dramat dziecko matka rozpacz Psychoskok

Bardzo mnie poruszyła ta książka, mnóstwo emocji prawdziwych, wzruszeń dała historia dramatyczna, poruszająca za serce wzrusza bardzo, zachwycona jestem książką pełna ciepła, mądrości wartościowa, życiowa z przesłaniem:))

Własnie skończyłam czytać książkę Pani Justyny pt: "Kocham Cię mamo" i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jak przed południem bez większego przekonania zaczęłam czytać, tak kilka godzin później z niecierpliwością czekałam na zakończenie.
Prawie trzydziestoletni Marek, dostaje przesyłkę od swojej biologicznej matki, w której znajduje się życiorys jej życia, tłumaczący,...

"Kocham Cię Mamo" Justyny Eweliny Depta to powieść która od samego początku trzyma czytelnika w napięciu. Marek dostaje przesyłkę. Paczka zawiera list od Karoliny Masłowieckiej oraz rękopis całego jej życia. I właśnie tym jest cała książka- życiorysem głównej bohaterki, Karoliny.
Czytając niejednokrotnie się wzruszyłam.
W powieści znajdujemy opór, zauroczenie, krzywdę,...

"Kocham Cię mamo " - to książka, która opowiada zarówno o miłości jak i o umiejętności prawdziwego przebaczenia; adresowana do czytelników w każdym wieku.

• 2015
  • Literatura piękna