Kocham Cię mamo

Justyna Ewelina Depta Wydawnictwo: Psychoskok literatura piękna
Psychoskok
Kocham Cię mamo Justyna Ewelina Depta powieść psychologiczna dramat dziecko matka rozpacz Psychoskok
literatura piękna
2015-05-15

Bardzo mnie poruszyła ta książka, mnóstwo emocji prawdziwych, wzruszeń dała historia dramatyczna, poruszająca za serce wzrusza bardzo, zachwycona jestem książką pełna ciepła, mądrości wartościowa, życiowa z przesłaniem:))

Własnie skończyłam czytać książkę Pani Justyny pt: "Kocham Cię mamo" i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jak przed południem bez większego przekonania zaczęłam czytać, tak kilka godzin później z niecierpliwością czekałam na zakończenie.
Prawie trzydziestoletni Marek, dostaje przesyłkę od swojej biologicznej matki, w której znajduje się życiorys jej życia, tłumaczący,...

"Kocham Cię Mamo" Justyny Eweliny Depta to powieść która od samego początku trzyma czytelnika w napięciu. Marek dostaje przesyłkę. Paczka zawiera list od Karoliny Masłowieckiej oraz rękopis całego jej życia. I właśnie tym jest cała książka- życiorysem głównej bohaterki, Karoliny.
Czytając niejednokrotnie się wzruszyłam.
W powieści znajdujemy opór, zauroczenie, krzywdę,...

"Kocham Cię mamo " - to książka, która opowiada zarówno o miłości jak i o umiejętności prawdziwego przebaczenia; adresowana do czytelników w każdym wieku.

Dyskusje

• 2015