Dzieci Soma Seba

literatura piękna
Psychoskok
2014-10-09
2014-10-09
Jacek Grzelakowski Dzieci Soma Seba powieść psychologiczna paranormalne zjawiska gnostyk parapsychologia mistyczny mistycyzm Psychoskok

Czy to są halucynacje, doznania spowodowane psychicznymi objawami pourazowymi będącymi następstwem wypadku, czy też może wpływ doświadczeń pozazmysłowych z pogranicza parapsychologii, mistyki, a może też poglądów gnostyka, tajemniczego mistrza Mansweta? Na te pytania czytelnik musi już sam odpowiedzieć i wybrać najbardziej mu odpowiadające rozwiązanie