Dzieci Soma Seba

Jacek Grzelakowski Wydawnictwo: Psychoskok literatura piękna
Psychoskok
Jacek Grzelakowski Dzieci Soma Seba powieść psychologiczna paranormalne zjawiska gnostyk parapsychologia mistyczny mistycyzm Psychoskok
literatura piękna
2014-10-09

Czy to są halucynacje, doznania spowodowane psychicznymi objawami pourazowymi będącymi następstwem wypadku, czy też może wpływ doświadczeń pozazmysłowych z pogranicza parapsychologii, mistyki, a może też poglądów gnostyka, tajemniczego mistrza Mansweta? Na te pytania czytelnik musi już sam odpowiedzieć i wybrać najbardziej mu odpowiadające rozwiązanie

więcej mniej