Dwa sztylety

Aleksandra Ruda Wydawnictwo: brak wydawnictwa Cykl: Sztylet Rodowy (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Два кинжала
brak wydawnictwa
humor
Два кинжала
Sztylet Rodowy (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
humor

Drugi tom zakończył się tak, że koniecznie od razu musiałam dorwać trzeci. A tu dramat – nie wydali. A ja rosyjskich znaczków nie panimaju.

Na szczęście jakaś dobra dusza (pokłony!!!) pomogła i całą niedzielę spędziłam z Milą, Jaromirem i najcudowniej marudnym (i zboczonym) elfem świata.
Pięknie się to wszystko spięło i wyjaśniło. Uwielbiam happy end, a tu go dostałam w...

Tom 3, ścisła kontynuacja.

Nie ryzykując wiele, napiszę, że trzeci tom pięknie spiął sagę. Świetne zakończenie historii

Rewelacyjna powieść, pełna humoru, walki, romansów i romansików, magii: elfickiej, rodowej, uldonów. Akcja wciągająca, czyta się z przyjemnością.
Kocham Daezaela! On, ze swoim cierpiętniczym i malkontenckim usposobieniem, z umiłowanie dramatów i melodramatów, z brakiem pokory i niesamowitym sprytem i mądrością stał się głównym, NIEZASTĄPIONYM, bohaterem tego cyklu. Z...

Trzeci i ostatni tom z serii Rodowy sztylet nie zawiódł mnie ani trochę! Aleksandra Ruda ma wspaniały dar do pisania książek z humorem, i to jakim! Nie jest to zwykłe romansidło z ochami i achami. To mieszanina przygody, przyjaźni, dojrzewania emocjonalnego, miłości, magii i humoru. Polecam każdemu, kto chce się pośmiać z niefrasobliwości głównej bohaterki, zrzędzenia elfa,...

I w ten oto sposób kończy się moja przygoda z Milą (Kruk lub Hak, zależy czy tłumaczenia oficjalne, które w kontekście tego tomu nie istnieje, czy to nie do końca). Przygoda była zasadniczo bardzo przyjemna, chociaż ostatni tom trochę opuścił poprzeczkę. Zrobiło się za bardzo happy endowo, za bardzo pozytywnie i jakoś tak mdło. Książkę czytałam w tłumaczeniu nieoficjalnym,...

3tom już znacznie łatwiej przerwać, chociaż ciekawość co dalej wciąż jest napędzana przez autorkę. w dość ciekawy sposób przedstawione są relacje głównej pary a raczej trójka "miłosno-przyjacielskiego". oj książkę trzeba porostu przeczytać bo tej trylogii nie można od tak porzucić😆

Nie wytrzymałam czasu oczekiwania na kolejny tom w oficjalnym tłumaczeniu, po prostu nie dałam rady... Może to i lepiej, bo jakiejś nerwicy bym dostała przez zakończenie "Sztyletu ślubnego".

Cieszę się, że przeczytałam to nieoficjalne tłumaczenie, bo znam już zakończenie całej historii i bardzo przypadło mi do gustu.
W "Dwóch sztyletach" ponownie mnóstwo się dzieje,...

Bardzo lubię tą autorkę jednak bo zakończeniu drugiego tomu spodziewałam się czegoś więcej.

Tom III, moim zdaniem, jest odrobinę lepszy, niż tom II, co nie zmienia faktu, że cały cykl zwyczajnie przemęczyłam. Po bardzo dobrym cyklu "Olga i Otto" spodziewałam się czegoś lepszego. Na przeczytanie (czasem bardzo nużące) i zapomnienie.

• 2018
  • Fantastyka
  • E-book
  • Fantasy
  • Chcę w prezencie
  • 2017
  • 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dwa sztylety