Tęsknoty

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie chowaj tej książki przed żoną i tak kupi sobie nową". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Surrender a dream
83-7157-361-8
romans, powieść
Wanda

Addie Pinkey z radością żegna Chicago. Zgiełk wielkiego miasta tak jej dokuczył, że wiadomość o odziedziczeniu farmy w dalekiej Kalifornii potraktowała jak spełnienie najskrytszych marzeń. Idylla dobiega jednak końca, kiedy przybywa na miejsce. Okazuje się bowiem, że jest ktoś, kto rości sobie prawo do jej posiadłości. Być może sprawa byłaby dla Addie mniej skomplikowana, gdyby ten "ktoś" nie...

Być może sprawa byłaby dla Addie mniej skomplikowana, gdyby ten "ktoś" nie był tak uparty, męski i przystojny. I gdyby nie uśmiechał się tak uwodzicielsko...

[Wydawnictwo Da Capo]

zabielka | 2016-03-15
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 22 lutego 2016

Romansik, całkiem przyjemny. Jak dla mnie. :) Główni bohaterowie wykreowani przyjemnie, nie wieje nudą. Nie jest to może książka, która zapada w pamięci, Przeczytałam ją jakiś czas temu i szczerze niewiele z niej pamiętam, poza tym że czytało mi się ją bardzo przyjemnie i chyba kolka razu się pośmiałam, :)
No nic, Polecam więc i pozdrawiam :)

cooco | 2016-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2016

Książka ta trafiła w me ręce to niby przypadkiem, kiedy desperacko szukałam książki z gatunku romans. Bałam się, że wyjdę z biblioteki tak bez niczego, ale uratowała mnie moja kumpela, która znalazła tę książkę i powiedziała, iż może być dość ciekawa. To prawda. Wcześniej przeczytałam książki Jill Barnett i mnie po prostu urzekły. Z tą było podobnie, choć powiem szczerze - wolałabym więcej romansu. Tego tutaj było dla mnie za mało. Wieeem, jestem wymagająca TT Sam w sobie romans byłby za nudny...
Główni bohaterowie już od samego początku czuli do siebie niechęć. Kłótnie, pseudo psikusy, itd. były normą w przypadku Addie i Montana. W pewnych momentach było to naprawdę zabawne, ale jednak coś czegoś mi brakowało, choć już sama nie wiem czego. Człowiek jaki niezdecydowany jest, eeh.

isabelle142 | 2013-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2013

Kiedy ostatnio wpadłam do biblioteki w poszukiwaniu ciekawych romansów z Da Capo, "Tęsknoty" jako pierwsze wpadły mi w oko (taak, mam słabość do wszystkiego, co fioletowe, przyznaję się bez bicia). Dwa dni temu zaczęłam czytać dwie inne książki, aż w końcu wieczorem naszło mnie na romans i sięgnęłam po nią. Było warto!
Książka bardzo mi się podobała. Czytało się ją przyjemnie. Polubiłam bohaterkę - bowiem przypominała nieco mnie. Była inteligentna, ale nieporadna, złośliwa i serdeczna zarazem, uroczo nieśmiała i pełna odwagi, ambitna i pracowita, uwielbiająca książki, kochająca zwierzęta, choć nie zawsze sobie z nimi radząca, ceniąca sobie porządek, co nie przeszkadzało jej w rozrzucaniu ubrań gdzie popadnie ;) Daleko jej to użalającej się nad sobą, rozpieszczonej panienki, nie pozwala sobą pomiatać i odpłaca się pięknym za nadobne.
Powieść opowiada o tym, jak ważne jest, aby walczyć ze swoimi lękami, nie bać się kompromisów i pozwolić działać sile miłości.
Między bohaterami od...

Justi6 | 2012-03-14
Przeczytana: kwiecień 2011

Książka bardzo przyjemna,bardzo szybko się ja czyta,napisana z dużą dozą poczucia humoru.
Polecam!

olaszka | 2012-06-19
Przeczytana: kwiecień 2011

Świetna! Napisana z humorem i fantazją :)

weroniczka786 | 2016-11-09
Przeczytana: październik 2016

Nudnawa, naiwna historia bez rewelacji.

Kasjopeja | 2011-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2011