A season in the highlnads
romans historyczny
Wanda

Ksiażka składa się z trzech utworów napisanych przez poszczególne autorki: 1. Żmija - Jill Barnett 2. Koty - Geralyn Dawson 3. Gwiazdka - Patricia Cabot Książka jest zbiorem trzech wspaniałych opowieści o kobietach żyjących w historycznej Szkocji. Jedna porywa członka wrogiego klanu, by wspomóc w biedzie swoich, tyle że przez pomyłkę wpada jej w ręce niewłaściwy człowiek. Druga ucieka od...

Ksiażka składa się z trzech utworów napisanych przez poszczególne autorki:
1. Żmija - Jill Barnett
2. Koty - Geralyn Dawson
3. Gwiazdka - Patricia Cabot

Jedna porywa członka wrogiego klanu, by wspomóc w biedzie swoich, tyle że przez pomyłkę wpada jej w ręce niewłaściwy człowiek. Druga ucieka od opiekuna, który chcąc zawładnąć jej majątkiem, zamierza zmusić ją do ślubu. Trzecia musi wyrwać się z otoczenia, w którym uchodzi za czarownicę.

Wszystkie trzy są piękne, dzielne, dumne i zdeterminowane, bo są Szkotkami, a w tej pięknej, ale dzikiej krainie, żeby przetrwać, trzeba być zdeterminowanym.

Jaśmin | 2016-08-02
Joanna | 2016-05-01