A Holiday of Love
Świąteczny, romans
dona

Cztery pełne romantyzmu opowiadania o miłości, których kulminacja następuje w święto Bożego Narodzenia. Emanujące ciepłem, stanowią idealny prezent dla wszystkich, którzy wciąż wierzą w magię tych niezwykłych świąt.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Stokrotka | 2015-12-10
Na półkach: Romans, Przeczytane
Przeczytana: 10 grudnia 2015

Na „Świąteczny romans” składają się cztery opowiadania.

Jude Deveraux „Zmiana uczuć” – pulchna, niska Miranda spotyka na swej drodze milionera Franka Taggarta, który przyjaźni się z jej 12-letnim synem, geniuszem. Oboje spędzą kilka dni w górskiej chatce odciętej od świata. Utwór rozpoczynający tę książkę na odległość pachnie harlequinem i wypada żenująco słabo na tle pozostałych opowieści. Do tej pory żyłam w przekonaniu, że Jude Deveraux pisze dobre romanse, a tu taka przykra niespodzianka.

Judith McNaught „Cud” – na balu maskowym los styka córkę baroneta Julianę Skeffington i Nicholasa DuVille’a – najbogatszego człowieka w Anglii, który ma odziedziczyć tytuł księcia. W wyniku nieporozumienia parę połączy zarówno miłość jak i nienawiść. Całkiem dobre, ciekawe opowiadanie.

Jill Barnett „Daniel i anioł” – tytułowym aniołem (dosłownie i w przenośni) jest Lillian, zesłana za karę do Nowego Jorku przez świętego Piotra. Jeśli chce wrócić do nieba, musi sprawić, aby zimny niczym...

izomorfia3 | 2014-11-03

Miłośc pod choinkę (Świąteczny romans) 1 - Jude Deveraux - Zmiana uczuć-- on po 40, wielki-to samo co "Dary losu" i Odmiana uczuc

Miłośc pod choinkę (Świąteczny romans) 2 - Judith Mcnaught - Miracles (Trzy zaklęcia).

Miłośc pod choinkę (Świąteczny romans) 3 - Arnette Lamb - Królewski posłaniec

Miłośc pod choinkę (Świąteczny romans) 4 - Jill Barnett - Daniel i anioł

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 06 listopada 2011

"Świąteczny romans": "- Chyba nie masz zamiaru mi odmówic, kochanie?" (Prószyński i S-ka)
"Miłośc pod choinkę": "Randy była kobietą o miękkim sercu" (Prószyński i S-ka)

szachownica | 2011-03-24

Świetna lektura na grudniowe wieczory.

Agnieszka75 | 2014-10-28

Polecam wszystkie książki tej autorki!

Eva136 | 2016-10-25
Przeczytana: 25 października 2016