Kodeks

The Last Knight
83-7157-474-6
romans
Wanda

Historia o wielkich namiętnościach i cenie, jaką trzeba za nie zapłacić, o tym, jak człowiek szukający w życiu zaszczytów i sławy podejmuje nieoczekiwaną walkę o uratowanie własnej duszy... Damion D'Arnac jest czarnym rycerzem, człowiekiem bezwzględnym, który ślepo podążając za swoimi ambicjami, nie przestrzega kodeksu rycerskiego. Gdy przemierza Brytanię, by wypełnić niebezpieczną misję,...

Damion D'Arnac jest czarnym rycerzem, człowiekiem bezwzględnym, który ślepo podążając za swoimi ambicjami, nie przestrzega kodeksu rycerskiego. Gdy przemierza Brytanię, by wypełnić niebezpieczną misję, powierzoną mu przez króla Henryka II, spotyka na swej drodze przebraną w męski strój kobietę, najbardziej fascynującą na świecie.

Aby zdobyć jej miłość, musi się uporać z własną przeszłością.

Kasiag | 2014-08-28

Romans na najwyższym poziomie. Doceniam tym bardziej, że nie do końca mi podchodzą romanse osadzone w średniowieczu. Tutaj wsiąkłam natychmiastowo, a epoka była wręcz dodatkowym atutem całej tej historii.
Było wszystko; emocje, namiętność, wspaniałe uczucie; bardzo dobrze oddane realia epoki, brutalność średniowiecznego świata i bezwzględność ludzi. Do tego wyraziści, pełnokrwiści bohaterowie.
Polecam :)

O ile "Papugi" tej autorki nawet mi się spodobały, to ta książka wydała mi się bardzo infantylna i przewidywalna aż do bólu.
Sama nie wiem jak to się stało, że w ogóle ją skończyłam, bo wynudziłam się jak mops.

czytelniczka20 | 2012-04-17
Na półkach: Przeczytane, 2012, Romanse
Przeczytana: 07 kwietnia 2012

Książka bardzo mi się podobała.

Ervdirle | 2017-04-26
Przeczytana: 26 kwietnia 2017