Katastrofa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Młodych [Wydawnictwo Poznańskie]". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
science fiction, powieść
Adam

Inne wydania

Maciej Kuczyński - architekt, taternik, organizator i uczestnik wielu wypraw naukowych na Spitsbergen, na pustynię Gobi i do jaskiń Kuby, Bałkanów, Alp, Meksyku - pisze książki tematycznie związane ze swymi zainteresowaniami podróżniczymi, a także utwory fantastycznonaukowe, do których należy "Katastrofa". Akcja tej sensacyjnej powieści rozgrywa się w wyidealizowanej erze Wielkiego...

Akcja tej sensacyjnej powieści rozgrywa się w wyidealizowanej erze Wielkiego Zjednoczenia Narodów i całkowitego zaspokojenia potrzeb konsumpcyjnych człowieka. W tajemniczych okolicznościach pojawia się śmiertelne zagrożenie, które paraliżuje życie na Ziemi. Toczy się śledztwo...

[Nasza Księgarnia, 1987]

Jędrek | 2013-09-12
Przeczytana: 01 stycznia 1978

Fajna opowieść science-fiction. Niektóre wynalazki z niej już są całkiem blisko nas np. sztuczna wyspa czy telewizor na całą ścianę. Takie jak elektrownie atomowe bez ruchomych elementów muszą poczekać. Fajne wizje postapokaliptyczne.

Michał | 2016-08-14
Przeczytana: 1999 rok