Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny

Maciej Kuczyński Wydawnictwo: Dom Wydawniczo-Księgarski „KOS” popularnonaukowa
Dom Wydawniczo-Księgarski „KOS”
popularnonaukowa
2016-09-08

„Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny” jest książką autorstwa Macieja Kuczyńskiego, która próbuje odpowiedzieć na wiele ważkich pytań dotyczących powstania życia na naszej planecie. Co było przyczyną pobudzenia życia na Ziemi? Czy był to zwykły przypadek, czy celowa ingerencja Boga lub Bogów? Na te i wiele innych pytań próbuje odpowiedzieć autor za sprawą tej...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• B_popularno-naukowe, nauki społeczne