Kulista tajemnica

Seria: Fantastyka - Przygoda
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
Круглая тайна: Полувероятная история
szusty

W przełomowym momencie życia pewnego mało utalentowanego dziennikarza pojawia się niespodziewanie tajemnicza kula. Kula ta ma niesamowite możliwości, równie fascynujące, co napawające lękiem. Niechlubne okoliczności towarzyszące znalezieniu kuli zmuszają dziennikarza do zachowania tajemnicy, przez co całe jego życie ulega zmianie. Szefner oddaje w nasze ręce zgrabne opowiadanie, które ma...

Szefner oddaje w nasze ręce zgrabne opowiadanie, które ma przede wszystkim bawić czytelnika. Napisane ze sporą dozą humoru, w dość satyryczny sposób przedstawia radzieckiego inteligenta. Ta krótka (około osiemdziesięciu stron) książeczka w sam raz nadaje się do przeczytania za jednym zamachem, jako lektura przed snem, szczególnie jeśli ktoś wyżej ceni pomysł niż szczegółowo nakreślone postacie.

problem | 2016-11-13
styrczek | 2016-06-11