Czerwone krzesło

Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Magiczne drzewo (tom 1) literatura młodzieżowa
2015-03-31
2009-01-01
Znak emotikon
powieść polska
Magiczne drzewo (tom 1)
literatura młodzieżowa
2015-03-31
powieść polska

Dla dzieci w wieku 7-11lat super książka.
Dla chłopców i dziewczyn.
Polecam.

MAGICZNE DRZEWO RECENZJA CAŁEJ SERII.
Magiczne drzewo to seria dla dzieci. Ma 13 tomów licząc dwa dodatki. Opowiada o magicznych zdarzeniach i spełnianych życzeniach.
Sadze ze seria jest dla dzieci od 6 lat do około 11. Są tam duże litery i co trzy strony obrazki. Choć jestem już nastolatka naprawdę dobrze się bawię. Książka jest napisana zabawnie i...

Jest to pierwszy tom wspaniałego cyklu „Magiczne drzewo”. Powieść ta opowiada o trójce rodzeństwa – Kukim, Tośce oraz Filipie. Znajdują oni krzesło, w sumie nic nadzwyczajnego. Cały szkopuł tkwi w tym, że to krzesło spełnia marzenia. Spełnia marzenia zarówno te dobre, jak i złe. Złym marzeniem jest, np. kiedy rodzice opuszają swoje ukochane dzieci. Rodzeństwo zostaje...

Niezwykła historia magicznego krzesła wyciosanego z drewna posiadającego specjalne właściwości. Barwna opowieść, którą łatwo się czyta młodemu czytelnikowi.

Fantastyczna seria! Czytamy z dziećmi co wieczór z wypiekami na twarzy. Zaczęliśmy w sierpniu, więc nasza przygoda z Magicznym Drzewem trwa już pół roku :)

Słuchałam tę książkę. Polecam całą serię.

Czytałam do snu mojemu synowi. Niezwykłe przygody, szybka akcja i zwyczajni bohaterowie z niezwyczajnym przedmiotem.

Uff!!! Jak to dobrze, że takich magicznych przedmiotów nie ma! Strach pomyśleć, co byśmy wyprawiali przy ich pomocy.
Świetna książka, która podoba się dzieciom w różnym wieku.
Myślę, że tę część trzeba jednak przeczytać jako pierwszą, a następne już w dowolnej kolejności.

Przeczytałem synowi, który nie chciał spać tylko słuchał z zainteresowaniem. Szybka wartka akcja dzieciaki się rozkręcają z minuty na minutę.Czytajmy dzieciom bo naprawdę warto :-) Z czystym sumieniem mogę polecić jako książke do poduszki zamiast telefonu.

Gdy byłam nieco młodsza, książki z tej serii czytałam z ogromnym zapałem, z pewnością więc mogłabym je polecić ludziom z dziećmi, albo samym dzieciom w wieku 6-11 lat. Czcionka jest duża i są w środku obrazki, co zachęca młodych czytelników :)

Dyskusje

2 484