Katastrofa

Nasza Księgarnia
1986-01-01
1976-01-01
science fiction powieść

Ta książka będąca lekturą do szóstej klasy szkoły podstawowej to była dla mnie totalna katastrofa. Książkę męczyłam cały rok. Z treści pamiętam jedynie światło zmieniające kolor na taki jaki spożywano napój i chyba żart,a może pytanie czy przy piciu czarnej kawy światło będzie świeciło się na czarno?
Ocena jest z tamtego czasu.
Być może dwunastolatkowie byli trochę za młodzi na taka lekturę. Raczej nie pokuszę się na przeczytanie jej powtórnie.

Ocena jest z tamtego czasu.
Być może dwunastolatkowie byli trochę za...

Fajna opowieść science-fiction. Niektóre wynalazki z niej już są całkiem blisko nas np. sztuczna wyspa czy telewizor na całą ścianę. Takie jak elektrownie atomowe bez ruchomych elementów muszą poczekać. Fajne wizje postapokaliptyczne.

czytałam na siłę niestety...

czytałam na siłę niestety...

Science-fiction mojego dzieciństwa. Trochę się bałem, czytając tę książkę w wieku 12 czy 13 lat. Teraz miło się do niej wraca. To zupełnie inny, abstrakcyjny świat nowych technologii, podróży nowoczesnymi machinami rakietowymi. Działa na wyobraźnię.

Trochę chaotyczne, trudno się wciągnąć. Dla tych, którzy chcą się dowiedzieć co będzie, gdy zabraknie prądu.

Nuda bezprzymiotnikowa.

Nuda bezprzymiotnikowa.