Nadworny czarodziej

Tłumaczenie: Rober Rogala
Cykl: Magiczne królestwo (tom 3)
Wydawnictwo: Rebis
Wizard at Large
8371203683
czarodziej, chochlik, wygnanie
alex2586

Questorowi Thewsowi, niedouczonemu czarodziejowi w służbie władcy Landover, wydaje się, że potrafi przywrócić ludzką postać nadwornemu skrybie Abernathy'emu. Czar mający uwolnic skrybę ze skóry teriera wymyka mu się jednak z rąk - Abernathy znika, a na jego miejscu pojawia się butelka z wyjątkowo złośliwym chochlikiem. Pech prześladuje także Bena Holidaya, który nie może wrócić z Ziemi do...

Pech prześladuje także Bena Holidaya, który nie może wrócić z Ziemi do swego królestwa. Towarzysząca mu piękna Willow długo nie pożyje bez gleby Landover. Czy nadworny czarodziej zdoła im pomóc?

surykatek86 Mazur | 2018-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2018

Dobre fantasy na odstresowanie,kolejne przygody Bena i przyjaciół.Polecam.

Efemeryda | 2017-03-23

Przeczytałam na blogu zachęcającą recenzję, potem przypadkowy fragment dostępny bezpłatnie i spodobało mi się. Z tomu na tom coraz bardziej lubię bohaterów,szczególnie Nocny Cień i Strabo. Mam wrażenie, że kryje się w nich więcej niż to widać na pierwszy rzut oka. Odprężająca przyjemna lektura, bez dużej ilości politycznych wycieczek, a wszystko podane w zgrabnej szacie i strawnej formie.

Mayova | 2011-12-19
Przeczytana: 2009 rok

Magia, ciekawy sposób dostania się do czarodziejskiego świata, miłosć. Z wielkimi bólami zdobyłam cykl na allegro, a około 1997 roku w taniej książce można było zdobyć te książki za 5 zł.

marianna | 2012-09-08
Przeczytana: 07 września 2012

Książka nie zachwyca, ale da się przeczytać.

Moridin | 2017-09-17
Przeczytana: 17 września 2017

Książka bardzo dobra jak poprzednie części

Donpiotr76 | 2018-09-26
wietyl | 2018-05-17