Nadworny czarodziej

Tłumaczenie: Rober Rogala
Cykl: Magiczne królestwo (tom 3)
Wydawnictwo: Rebis
Wizard at Large
8371203683
czarodziej, chochlik, wygnanie
alex2586

Questorowi Thewsowi, niedouczonemu czarodziejowi w służbie władcy Landover, wydaje się, że potrafi przywrócić ludzką postać nadwornemu skrybie Abernathy'emu. Czar mający uwolnic skrybę ze skóry teriera wymyka mu się jednak z rąk - Abernathy znika, a na jego miejscu pojawia się butelka z wyjątkowo złośliwym chochlikiem. Pech prześladuje także Bena Holidaya, który nie może wrócić z Ziemi do...

Pech prześladuje także Bena Holidaya, który nie może wrócić z Ziemi do swego królestwa. Towarzysząca mu piękna Willow długo nie pożyje bez gleby Landover. Czy nadworny czarodziej zdoła im pomóc?

Mayova | 2011-12-19
Przeczytana: 2009 rok

Magia, ciekawy sposób dostania się do czarodziejskiego świata, miłosć. Z wielkimi bólami zdobyłam cykl na allegro, a około 1997 roku w taniej książce można było zdobyć te książki za 5 zł.

marianna | 2012-09-08
Przeczytana: 07 września 2012

Książka nie zachwyca, ale da się przeczytać.

margo | 2016-09-02
jagienkaa | 2016-02-04