Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo

Brian Tracy Wydawnictwo: Onepress poradniki
Million Dollar Habits: Proven Power Practices to Double and Triple Your Income
Joanna Sugiero
Onepress
Million Dollar Habits: Proven Power Practices to Double and Triple Your Income
poradniki
Joanna Sugiero

Polecam tą lekturę osobom, które są zainteresowane przejęciem kontroli nad własnym życiem. Nie ma w niej wielu odkrywczych rzeczy, ale fajnie sobie przeanalizować zawarte w niej wnioski. Warto mieć dystans, ponieważ autor ma spore problemy z dodawaniem do 24 , mówiąc o podziale czasu w ciągu dnia. Jednak dla "kumatych" zrozumienie tego nie będzie problemem.

Jedna z najlepszych książek Briana. Piękne skondensowana wiedzą na temat życia

Książkę można podsumować jako “stajesz się tym, o czym myślisz przez większość czasu”. To o czym myślisz się spełnia. Zawsze idziesz w kierunku wytyczonym przez swoje dominujące myśli. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę z sił swoich nawyków i pielęgnować te, na których nam zależy.

Autor pokusił się o zebranie nawyków ludzi sukcesu. Pokazuje pozytywne wzory, prawo...

Książka motywującą do działania

Osoby pozytywnie nastawione do życia i pełne optymizmu raczej nie znajdą tutaj niczego odkrywczego. Kilka razy powtarzane te same sformułowania chyba tylko dla zwiększenia objętości książki. Autor pisze o oczywistych oczywistościach chociaż z kilka razy mnie zaskoczył.

Motywująca książka. Porusza wiele ciekawych tematów, pozostawia chęć doczytania o niektórych wzmiankach.

Na pewno wrócę do tej pozycji, jedna z niewielu dobrych książek o tej tematyce. Konkretna, faktycznie pomaga we wprowadzeniu zmian w życie, nie pseudo-motywacyjna.

Miałem okazję przeczytać wiele książek autorstwa Briana Tracy. Autor ma skłonność do rozciągania tematów, ale mówimy o jednym z prekursorów rozwoju osobistego. Ta książka, jest napisana zdecydowanie konkretniejszym i bardziej lakonicznym językiem. Polecam i rekomenduje dla czytelników szukających skutecznych sposobów na zmianę nawyków.

Brian Trace jest to piszą dla osób, które chcą wyciągnąć coś z jego dzieł. Osobiście polecę osobą, które lubią tematy samodyscypliny oraz psychologi

Bardzo polecam! Książka potrafi otworzyć pogląd na wiele aspektów samorozwoju jak i daje cenne wskazówki wzbogacenia się !

• 2020
  • Rozwój osobisty