Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo

Okładka książki Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo Brian Tracy
Brian Tracy Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Million Dollar Habits: Proven Power Practices to Double and Triple Your Income
Onepress
2019-06-05
2019-06-05
Joanna Sugiero

Okładka książki Stoicyzm na każdy dzień roku. 366 medytacji na temat mądrości, wytrwałości i sztuki życia Stephen Hanselman, Ryan Holiday
Stoicyzm na ka... Stephen Hanselman, ...
Okładka książki Nawyki bogatych i biednych Tom Corley, Michael Yardney
Nawyki bogatyc... Tom Corley, Michael...
Okładka książki 48 Praw Władzy. Jak wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi Krzysztof Jan Drozdowski, Robert Greene
48 Praw Władzy... Krzysztof Jan Drozd...

Może być, całkiem przyjemna, ale niczego nowego się nie dowiedziałem, to samo co w większości książek o podobnej tematyce. Typowe "95% ludzi robi to - a milionerzy tamto"

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka o prostych, czasami banalnych rzeczach, których jednak chyba nie pamiętamy na co dzień. Zdecydowanie warto przeczytać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Według mnie w książce tej każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie raczej nie była to lektura czytana od deski do deski, bo poszczególne rozdziały mogą zainteresować lub też nie w zależności od wieku, sytuacji zawodowej czy też życiowej czytelnika. Kilka rozdziałów ominelam, inne czytalam z ogromnym zainteresowaniem i chętnie do nich wrócę. Bardzo polecam :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nieco banałów, ale i nieco inspirujących myśli, o których często zapominamy.

Nieco banałów, ale i nieco inspirujących myśli, o których często zapominamy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Nawyki warte milionów" to niezwykła podróż w głąb siebie, prowadzona przez legendę rozwoju osobistego - Briana Tracy. Dla każdej osoby, która pragnie zmienić coś w swoim życiu stanowi ona prawdziwą skarbnicę wiedzy i motywacji. Dla mnie ta lektura jest wręcz niezbędna.

Brian Tracy, znany ekspert w dziedzinie sukcesu osobistego i rozwoju, dzieli się w tej książce nie tylko zasadami osiągania sukcesu finansowego, ale także sposobami kształtowania nawyków, które przyczyniają się do osiągnięcia bogactwa na różnych płaszczyznach życia.

W "Nawykach warte milionów" Tracy nie tylko przedstawia praktyczne techniki zarządzania czasem, ale także analizuje psychologiczne aspekty sukcesu, pokazując, jak kluczowe są nawyki w kształtowaniu naszego życia i osiąganiu celów.

Ci, którzy pragną osiągnąć więcej w życiu, znajdą tutaj wiele cennych wskazówek dotyczących skutecznego planowania, działania i osiągania sukcesu w każdej dziedzinie. Brian Tracy dostarcza konkretnych narzędzi, które można zastosować natychmiastowo, aby poprawić jakość życia i zrealizować marzenia. Dzięki niej dostrzegam wiele rzeczy które zmieniam i zaczynam widzieć powoli już poprawę swojego życia.

Bardzo cenię dzieła autora, jego wiedze oraz wskazówki. Wskazówki podane w tej książce są mądre, niektóre co prawda ciężko zastosować (czysto subiektywnie),ale tak sobie myślę, że małymi krokami warto je wdrażać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tę książkę po prostu trzeba czytać non stop, przynajmniej ja , bo ciągle zapominam, żeby ogłaszać w swoim życiu sukces, bogactwo, obfitość, zdrowie, dobro, miłość lubić siebie i wiele innych rzeczy, a nie narzekać!!!!!! to wtedy ta samotność niezależna ode mnie minie .....Wypożyczyłam z biblioteki i od razu zamówiłam , aby kupić, mieć na własność tę książkę i to jeszcze w wydaniu kolekcjonerskim, i kupię chyba też córce. Bardzo polecam.

Bardzo rozczarowująca pozycja. Mieszanka podstaw " prawa przyciągania" i banalnych , irytujących rad o bardzo dużym poziomie ogólności, które mogły mieć zastosowanie w amerykańskich korporacjach w latach dziewięćdziesiątych, a obecnie nie mają one przełożenia na współczesne realia ani polskie, ani europejskie. Autor między innymi zaleca w ramach samodoskonalenie się i robienia kariery pozostawanie w pracy w ramach nadgodzin bez żądania zapłaty, pracę ponad siły do późnych godzin, po czym w kolejnych rozdziałach chwali zasady "work balance", promuje wczesne chodzenie spać , częste urlopy i spędzanie dużej ilości czasu z rodziną. Zabrakło tutaj jednej , istotnej informacji - doba ma 24 godziny, nie 48. Wszystko to okraszane żenującymi uwagami dotyczącymi dbania o higienę osobistą (jak mycie zębów i codzienny prysznic ) i unikania cukru w diecie. Jeden z rozdziałów poświęcony jest menadżerom i właścicielom przedsiębiorstw, zawierający rady pokroju " jeżeli coś nie działa to zmień to". Nie wiem, czy autor ma swojego potencjalnego odbiorcę za idiotę, czy forma książki jest dostosowana do poziomu intelektualnego przeciętnego Amerykanina. Jedno jest pewne, nie nauczycie się z tej książki niczego, czego byście do tej pory nie wiedzieli. Akurat tą pozycje z zakresu samorozwoju można spokojnie pominąć, jest wiele innych, bardziej wartościowych książek na rynku o tej tematyce.

Dobra lektura

Dobra lektura

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobra książka. Tytuł może zmylić, ale treść jest naprawdę super.

Bardzo dobra książka. Tytuł może zmylić, ale treść jest naprawdę super.

• Rozwój osobisty
  • Poradniki

Brian Tracy Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo Zobacz więcej