Okładka książki Lawendowa magia

andre norton, fantastyka, magia
typ
papier
yokopoko
6,33 (49 ocen i 5 opinii)

Opis książki

"Lawendowa magia" Andre Norton to przepięknie napisana opowieść o przygodach i czarach, która zachwyci czytelnika w każdym wieku. Troje dzieci z wielkiego miasta przeprowadza się do prowincjonalnego Dimsdale, gdzie odnajdują czarowny świat dobrych i złych mocy, tajemniczych przepowiedni i potężnej magii. Jest to klasyczna historia opowiadana przez jedną z najwybitniejszych amerykańskich autorek sc...

Troje dzieci z wielkiego miasta przeprowadza się do prowincjonalnego Dimsdale, gdzie odnajdują czarowny świat dobrych i złych mocy, tajemniczych przepowiedni i potężnej magii. Jest to klasyczna historia opowiadana przez jedną z najwybitniejszych amerykańskich autorek science fiction i fantasy.

Gdzie kupić?

Opinie czytelników
yokopoko | 2010-08-11
Na półkach: Andre Norton, Przeczytane
Przeczytana: 10 sierpnia 2010

Sympatyczna, ciepła opowieść, pełna magii i oczywiście ze szczęśliwym zakończeniem. :) Króciutka, ale nie ma przez to niepotrzebnych dłużyzn, czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie.

Apolonia | 2014-08-07

Jedna z ukochanych książek mojego dzieciństwa. Lekka, ciepła opowieść o magii. Do tej pory dzieki tej książce jestem zakochana w lawendzie, a w szafie wiszą goździkowe pachnące kule :)

Jula | 2014-03-15
Przeczytana: 15 marca 2014

Przyjemna opowieść na poprawienie humoru i chwilę ucieczki od szarej rzeczywistości.

MaiTakeru | 2011-05-28

Bardzo przyjemna lektura w starym, dobrym stylu. Polecam. :)

dorota_eulalja | 2010-11-30

Bardzo lubię. Przeczytałam kilka razy.

Evelyn | 2014-11-12
lilyyo | 2014-10-19