Ilustrowana historia Polski

Wydawnictwo: Muza
9 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

Ilustrowana historia Polski jest przeznaczona dla wszystkich miłośników dziejów ojczystych dzieci, młodzieży i dorosłych. Obejmuje dzieje naszego kraju od jego poczatków do czasów współczesnych. O przeszłości Polski Autor opowiada atrakcyjnym językiem, wzbogacając tekst licznymi ciekawostkami i anegdotami, sczegółami biograficznymi z życia sławnych ludzi oraz cytatami z tekstów źródłowych. Przejrzysty układ graficzny i bogactwo ilustracji są dodatkową zachętą do siegnięcia po książkę

iloveharibo | 2014-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2014

Polecam osobom które zawsze były na bakier z historią i są przekonane że jej "nie lubią". Książka oczywiście całą historię Polski traktuje po łebkach ale od czegoś trzeba zacząć aby mieć ogólny zarys. Po jej lekturze na pewno sięgnę po książki opisujące konkretne dzieje.

Paulina | 2016-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2016