7 nawyków skutecznego działania

Stephen R. Covey poradniki 376 str.
The Seven Habits of Highly Effective People

Rebis
poradniki
siedem nawyków Stephen R. Covey

Porównaj ceny i

Przez pierwsze 100 stron nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że to jakaś pseudonauka... ale później jest już dużo lepiej i mogę z czystym sumieniem polecić książkę.

Książka lekka łatwa i przyjemna, można przeczytać w wolnym czasie dla relaksu

Dobra książka, lecz trochę "przegadana". Warto przyjrzeć się tym nawykom: proaktywności, zrozumieniu drugiego, synergii,

Cześć!
7 nawyków Coveya - czyli jesteśmy tym co w swoim życiu powtarzamy cytując Arystotelesa.
Trochę żałuje, że tak późno sięgnąłem po tę książkę.

Po jej uważnym przeczytaniu powinieneś już umieć określić kierunek w którym powinieneś podążać.
Które wartości są wyżej, a której niżej w Twojej osobistej hierarchi.

Szczególnie ważnym dla mnie rozdziałem był ten w...

Książka o tyle ciekawa, że skupia się na budowaniu nawyków leżących u fundamentów, a nie na szybkich efektach i drogach na skróty.

Błyskotliwa. Porusza tematy o których większość ludzi nie myśli. Trzeba ją przerabiać więcej niż jeden raz, żeby dobrze wchłonąć

Muszę przyznać, że książka mnie zaskoczyła. Spodziewałam się filozoficznego pitu pitu, jak to bywa w tego typu pozycjach, a otrzymałam 7 jasnych, prostych (do zrozumienia, bo gorzej z wykonaniem) wskazówek opartych na uczciwości, szczerości i wszystkich innych pozytywnych wartościach. Bez manipulacji, arogancji, nadmiernej pewności siebie. Książka jest nie tylko poradnikiem...

Zdecydowanie polecam. Książka zawiera duzo przykładów i ćwiczeń, które pozwalają poglebic wiedzę i ruszyć do przodu. Ksiazka ukazuje również interesujący sposób na zarzadzanie swoim czasem.

Ta książka to jest takie pierdololo, że męczyłam ją miesiącami, czekając aż wreszcie przeczytam w niej coś sensownego. Rozumiem, że ma już swoje lata, ale wielokrotnie mnie zemdliło, czytając te patetyczne frazesy.

Jedna z najlepszych książek o rozwoju osobistym. Pozwala spojrzeć na cały proces samodoskonalenia holistycznie. Podobał mi się nacisk na bycie autentycznie dobrym człowiekiem. Mało tu miejsca na afirmacje i inne sposoby czarowania rzeczywistości, a dużo - na ciężką pracę nad sobą. Polecam :)

Dyskusje

3 068